Jump to content
agnes123

tere kaalust alla võtta.

Recommended Posts

Tere olen tunduvalt ülekaaluline ja soov oleks kaalust alla võtta. Algul tahaks nõuandeid harjutustest mida peaksin tegema.

Tahaks rohkem koduseid harjutusi ja väga kergeid sest ei jõua raskeid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere olen tunduvalt ülekaaluline ja soov oleks kaalust alla võtta. Algul tahaks nõuandeid harjutustest mida peaksin tegema.

Tahaks rohkem koduseid harjutusi ja väga kergeid sest ei jõua raskeid teha.

Kaalulangetamine aluseks on toitumise korrastamine, alusta sellest. Siinsest otsingut kasutades leiad palju kasulikku infot ja kui ise ei suuda selle alusel oma söögilauda ümber kujundada, siis on siin olemas ka treenerid, kes aitavad.

Jaksu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohelist teed tasub juua lisaks korrastatud toidulauale. Tegu pole imeasjaga, aga tegu on asjaliku joogiga. Pikaajalisel kasutusel kehakaalu alla, samuti vööümbermõõtu väiksemaks antud probleemi puhul. Hetkel tuhlan läbi eri uuringute ja faktid kinnitavad täiel rinnal, konkreetseid numbreid panema ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen siin alles uus ja leidsin sellise kohe ja mõtlesin, et küsin ka nõu, et kuidas saaks kaalust alla võtta. Tahaks endale sellist vormi nagu on modellidel . Ilusat kõhju ja kitsamaid jalgu. Oleks see kõik võimalik? Ja kui on, kas ka koduste treeningutega?

post-24407-1291926870_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen siin alles uus ja leidsin sellise kohe ja mõtlesin, et küsin ka nõu, et kuidas saaks kaalust alla võtta. Tahaks endale sellist vormi nagu on modellidel . Ilusat kõhju ja kitsamaid jalgu. Oleks see kõik võimalik? Ja kui on, kas ka koduste treeningutega?

On see pilt sinust ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu siin juba öeldud siis alustada võikski toidumenüü muutmisest,tervislik toit!!. Alguses on raske oma harjumusi muuta aga pikapeale muutub see tavapäraseks ja ei mõtle nii palju sellele. Teine soovitus on , et võix palju liikuda. Leia mingi tegevus,püüa olla nii aktiivne kui võimalik(võimalusel trennis käia), sest lõpuks ka see muutub heaks harjumuseks, millest lahti ei saa... :):) Vaja läheks siis kannatlikkust, enesedistsipliini ja positiivset mõtlemist... Jõudu!!:)

a ja lisaks veel, et Minu arvates tuleks täielikult välistada alkohol. Vähemalt niikaua kuni on soovitud figuur saavutatud...KUI oled alkoholi tarbija.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik on kodus siis teha kui sul on piisavalt varustust ja raha seda soetada. Toitumiskava tellimine ja treeneril treeningkava tegemine ja nende järgimine annab kindlasti soovitud tulemuse. Motivatsiooni ja õpetust:

Muudetud kasutaja jõuents poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen siin alles uus ja leidsin sellise kohe ja mõtlesin, et küsin ka nõu, et kuidas saaks kaalust alla võtta. Tahaks endale sellist vormi nagu on modellidel . Ilusat kõhju ja kitsamaid jalgu. Oleks see kõik võimalik? Ja kui on, kas ka koduste treeningutega?

Kui see on sinu pilt siis mis sa arvad sellest kui saaksime esmaspäeval kokku Wabaduse kohvikus ja arutaksime ilusa kõhu ja jalgade ja treeningute küsimust väikese latte ja mustikakoogi saatel ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see on sinu pilt siis mis sa arvad sellest kui saaksime esmaspäeval kokku Wabaduse kohvikus ja arutaksime ilusa kõhu ja jalgade ja treeningute küsimust väikese latte ja mustikakoogi saatel ?

Naiss :) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×