Jump to content
TANK

Kontrast dussid

Recommended Posts

Lugesin Flex Wheeleri foorumist kontrastdussidest - kasutatakse peale trenni taastumise kiirendamiseks...

kas keegi on proovinud ja äkki teab midagi lähemalt rääkida?

1min nii kuuma all kui kannatad

pool min. nii külma all kui kannatad

jne....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanasti äratati vastsündinud niimoodi ellu, kui neil ei tahtnud eluvaimu sisse tulla. Kellel on probleeme südametööga on see variant üsna ohtlik, peaaegu sama ohtlik kui auto käima lükkamine. Statistika järgi umbes 10-15% äkksurmajuhtudest on just niimoodi lõppenud. Aga sa katseta seda kuuma-külma süsteemi ja räägi meile ka kuidas see su munandite tööle mõjus. Arvan, et Flex kasutas seda peale õhtuseid trenne, ennem kui koju oma naise juurde läks, kui läks : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle MM sa oled suur sauna sõber :unsure:

kas sa ei võta peale laval higistamist väikest jahedamat dussi??? :)

äkki proovid ise...

mul on vaja olude sunnil lasta pool tundi enne veel joosta kui nati soemat tahan :D ja kui ma kruttima hakkan siis ei tule dussi all käimisest midagi välja.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma näiteks lasen vaid jalgadele kontrastdushe (aga mitte tulikuum-jääkülm, ikka soe& jahe) näiteks peale jalapäeva või kõvemat aeroobset- nimelt mul muidu jalad pärast nagu pakud all, üpris tundetud, pärast aga hästi mõnus kerge olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, kui saunast tulen, siis ikka kohe külma du??i alla, ainult ma ei tea kas see on see sama, aga päris hea ikkagi :unsure:

Muudetud kasutaja Fle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega lavalt või siis nii sama trennist higise kehaga polegi nii soovitav külma dussi alla mina, esiteks see ei pidanud lihastele hästi mõjuma ja teiseks külm duss häritab higi poore ja need tõmbuvad kokku ning see järel kui riidesse hakkad panema hakkab keha uuesti higisatama.

Maha peab jahtuma ikka vaikselt.

Muudetud kasutaja mesikäpp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×