Jump to content
Saaremaapoiss

Kava

Recommended Posts

Tervist,ma siis 15 aastane,193 pikk,kaal 84.

Tekkis küsimus,et kas on kava nii6elda sobiv.:D

Esmaspäev.

Rind 5x5 50kg

rind 3x8 40kg(kaldega pink)

Hantlitega lendamist 3x8 12kg

6lg:surumine istudes hantlitega,ette ja kyljele lendamine 6la tagaosa,ettekallutatult lendamine.

Scott pingil biitsepsit 5x5 20kg

Prantsuse surumist 3x8 18kg (aga ma teen seda püsti olles)

Plokit6mbed 3x8 66kg (Lailihase harjutus)

k6hulised 3xmax

Kolmapäev

Soojendus,nagu igatrenn s6udmist kuskilt 1km.

Alustan jalapressiga,püramiidi.

Seejärel kükipuuris,tavaliselt 60kg turjal,ning säärelihastele.

m6ned alaselja harjutused kah,kükk ning j6ut6mmet ma ei tee,kuna hetkel alaseljaga probleeme.

Laupäev.

Sama,mis esmaspäeval.

märgin ära ka,et tavaliselt igapäev v6rkpall kah,aga koguaeg ma ei viitsi käia,niiet esmasp. jääb peale j6usaali v6rkpalli minemata.

Toitumine on nii ja naa,täna peale trenni läks 500g banaani,200g kohupiima,350ml piima ning 4 kohukest.

Muudetud kasutaja Saaremaapoiss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla siis ei ole see hea kava.

Paistab et tegemist on klassikalise rind ja käed üke kõige kavaga. Sa teed neid 2x nädalas ja kirjutad väga detailselt välja mida sa teed nendele kuid siis jalgadele mainid nagu muuhulgas et sa teed ka neid.

Ülakeha lihaste juures sa teed 3 erinevat harjutust rinnale kuid ainult ühe harjutuse ülasejale ning õlgadele sul pole midagi (kui välja avata see trenn mida nad rinnalt surumisest kätte saavad).

Väga segaselt kirjeldad oma alakeha päeva, öeldes kõigepealt et teed kükki kuid siis väidad et ei saa seda teha alaselja tõttu. Kumb siis on? Ning mis täpsemalt sul alaseljaga on?

Ma arvan et sa ei ole veel valmis endale ise kava koostama ja võta pigem midagi siit samast Fitness.ee tööriistapangast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla siis ei ole see hea kava.

Paistab et tegemist on klassikalise rind ja käed üke kõige kavaga. Sa teed neid 2x nädalas ja kirjutad väga detailselt välja mida sa teed nendele kuid siis jalgadele mainid nagu muuhulgas et sa teed ka neid.

Ülakeha lihaste juures sa teed 3 erinevat harjutust rinnale kuid ainult ühe harjutuse ülasejale ning õlgadele sul pole midagi (kui välja avata see trenn mida nad rinnalt surumisest kätte saavad).

Väga segaselt kirjeldad oma alakeha päeva, öeldes kõigepealt et teed kükki kuid siis väidad et ei saa seda teha alaselja tõttu. Kumb siis on? Ning mis täpsemalt sul alaseljaga on?

Ma arvan et sa ei ole veel valmis endale ise kava koostama ja võta pigem midagi siit samast Fitness.ee tööriistapangast.

Ma ei 6elnud,et kükki teen.

teen säärelihaseid,n6nda,et kang turjal.

alaselg n6rk ja lapsena oli alaselja vigastus kh,niiet ülekena saan suht kergelt treenida,alaseljaga on raskusi.

6lale teen ma hantlitega surumist istudes ning ette ning küljele lendamist,need jäid mainimata.

Selja tagaosale teen hantlitega lendamist ette kallutatult,vabandust,6la omad jäid üldse välja:s

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alaselg on tänapäeval paljudel vilets, kuid selle taha ei saa peitu pugeda.

Alusta väga kergete raskustega. Ajapikku muutub see tugevamaks ja saad seda ka suuremate raskustega treenida.

Fitness.ee's on väga head treeningkavad olemas. Vali sealt omale sobivaim ja hakka selle järgi treenima. Kindlasti pead oma treeningutesse kaasama ka küki ja erinevad jõutõmbed, ega neid ilmaasjata baasharjutusteks nimetata.

Treenida tuleb ikkagi tervet keha, mitte ainult ülakeha. Johnny Bravo suguseid vendi oleme me kõik ilmselt piisavalt näinud :D

Aga loodan, et sain natuke abiks olla ja edu treeningutes!

Muudetud kasutaja Hype poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×