Jump to content
Ott Kiivikas

165cm ja 117kg

Recommended Posts

Süstal tagumikku ja nii see mass tulebki ?

I dont think so, Tim!

Lugeda oskad? KÕVA TRENN, ma kirjutasin. Ega kama üksi imet ei tee, kuid ilma selleta niisugust välimust ei saavuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah midagi pole teha.looduse poolt loodud pisike mees siis komplekside tõttu peale vägistatud lihas näib robustne.olgu põhjus mis tahes,antud tegelase raam ei toeta vähemalt visuaalselt sellist lihasmassi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et pole just ilus proportsioon aga ega talle alaga tegelemist keegi keelata ka ei saa. See surumine oli ka nö. 3-, amplituut ja asend oli vale aga seda näeb igal tasemel päris palju. Ainuke vahe on selles, et kui kõhna poiss nii teeb, siis vangutatakse pead aga kui jäme poiss teeb, siis arvatakse, et nii peabki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njah midagi pole teha.looduse poolt loodud pisike mees siis komplekside tõttu peale vägistatud lihas näib robustne.olgu põhjus mis tahes,antud tegelase raam ei toeta vähemalt visuaalselt sellist lihasmassi.

lugesite kõik, psyholoog ja kehaekspert on oma sõnad öelnud!

Ütleme nii, et pole just ilus proportsioon aga ega talle alaga tegelemist keegi keelata ka ei saa. See surumine oli ka nö. 3-, amplituut ja asend oli vale aga seda näeb igal tasemel päris palju. Ainuke vahe on selles, et kui kõhna poiss nii teeb, siis vangutatakse pead aga kui jäme poiss teeb, siis arvatakse, et nii peabki.

ma ei tea kas olen kõhn või jäme aga teise õlatrenni teen sama amplituudiga seeriaid...kasvatab küll...im pushing muscle,not weight :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nagu mõtlengi, et kas see ongi tänapäeva ajakirjandus....võiks ju natukenegi vaeva näha ja ma nagu postimehest olen senini natuke rohkem arvanud....kvaliteedi mõttes, kuid kui juba ainult foorumis kirjutatu põhjal lugusid tehakse, siis ma ei oska enam midagi arvata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nagu mõtlengi, et kas see ongi tänapäeva ajakirjandus....võiks ju natukenegi vaeva näha ja ma nagu postimehest olen senini natuke rohkem arvanud....kvaliteedi mõttes, kuid kui juba ainult foorumis kirjutatu põhjal lugusid tehakse, siis ma ei oska enam midagi arvata.

Selleks käiakse isegi ülikoolis, et hiljem osata copy-paste'i teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellisest tolvajoobist ma küll lugu ei pea.

Loobib hantleid, näitab et on ma ei tea mis mees.

Oleks korralikult ülga teinud oleks vast 4-6 korda surunud, see inertsi pealt solgutamine on hea viis kordusi suurendada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellisest tolvajoobist ma küll lugu ei pea.

Loobib hantleid, näitab et on ma ei tea mis mees.

Oleks korralikult ülga teinud oleks vast 4-6 korda surunud, see inertsi pealt solgutamine on hea viis kordusi suurendada...

Vaevalt tema sinustki lugu peab :D

Päris nii lihtne see ka pole, õlg saab piisava koormuse kätte ja ei lõhu liigeseid, lukustamised mõjuvad liigestele halvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PT London katsu olla nüüd.igaühel oma arvamus asjast.Teiste arvamuste üle pidev aurtlemine,mahategemine on mõttetu.Niipalju kui siin on liikmeid on ka eri arvamusi,see aga ei tähenda seda,et peaksime iga arvamust kommenteerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellisest tolvajoobist ma küll lugu ei pea.

Loobib hantleid, näitab et on ma ei tea mis mees.

Oleks korralikult ülga teinud oleks vast 4-6 korda surunud, see inertsi pealt solgutamine on hea viis kordusi suurendada...

ta ROM on ka täisamplituudiga soorituseks takistus,

matroxxx...vaat mis arvamust sa avaldad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist arvamus nagu tahan ning ei öelnud midagi solvavat ega mõnitavat.sinu meelejärgi minu arvamus küll nüüd olema ei pea.

See,et enamus siin rauda tõstavad ei tähenda,et iga pisi detailini kõike samamoodi mõistetakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist arvamus nagu tahan ning ei öelnud midagi solvavat ega mõnitavat.sinu meelejärgi minu arvamus küll nüüd olema ei pea.

See,et enamus siin rauda tõstavad ei tähenda,et iga pisi detailini kõike samamoodi mõistetakse.

ütleksid talle seda isiklikult ka...miks tal komplex kohe olema peab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×