Jump to content
Saaremaapoiss

Sheik peale trenni

Recommended Posts

Tervist,olen siis selline suht algaja,15 aastane ja m6tlesin,et kas oleks m6tekas hakata peale trenni sheiki v6tma sisse?

valk+sysikud ning vett peale ja sisse,noh jamh:D

saate aru küll:D

Kindlasti see kahju sulle ei tee, kuid esmalt võiksid ikka end natuke harida toidulisandite kohapealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui raha üle on, siis kahjuks ei tule jah. Kuna sa arvatavasti vanemate toidul siis väga võimalik, et valgust jääb sul tõsise trennitegemise juures vajaka niikuinii ja oleks kuskilt lisa vaja. Vanemad aga tihtipeale on oma arvamustes kinni ning alati vastu ei tule.

Aga kindlasti jah uuri enne toidulisandite kohta ka. Päris lampi ei ole ka mõtet midagi võtta.

Edu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua oled trenni korralikult üldse teinud ?

Ehk viskad oma toidukava ka siia ülesse ? :D

Toitumiskava on suht lihtne:D

Hommikul mingi 300g müslit piimaga,selline suur kauss on,siis kui raha kaasa v6tan,siis koolis lhen m6ni snikers koos paar piimaklaasiga.

12 ajal saab koolis süüa,kui mingi hea praad,siis sellek6rvale paar klaasi piima igakord,aga noh,igapäev seal erinevad toidud kh.

peale seda,mingi neljast,kui koju,siis kakaohelbeid,piimaga,ja 6htul seda,mida ema teeb,liha,akrtul tavaliselt,piima alati k6rvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päeva tipp on ikka Snickers piimaga!

Tegelikult ei saa sellist asja sul üldse mingiks toitumiskavaks nimetadagi. Proovi pigem kuskilt leida see 400.- ja lase reaalsel spetsialistil omale korralik toitumiskava valmistada ja järgi seda ülima täpsusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,olen siis selline suht algaja,15 aastane ja m6tlesin,et kas oleks m6tekas hakata peale trenni sheiki v6tma sisse?

valk+sysikud ning vett peale ja sisse,noh jamh:D

saate aru küll:D

Kindlasti ei näe mõtet, kuna toitumine on sul nii korrast ära kui saab üldse olla. Päeva põhiroaks on helbed ja müsli ja snickers piimaga. Hommikune müsli asenda näiteks omleti ja kaerahelbe või mõne muu pudruga, päevane snickers kasvõi kohupiimaga jne jne. Kui siis veel lisaks hakkad väga kõvasti trenni tegema, siis küsi uuesti kas oleks tarvis hakata taastusjooke või midagi muud tarbima lisaks. P.S. Loe toitumise kohta artikleid, kindlasti ka toidulisandiet kohta, et teada saada, miks neid kasutatakse jne

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sellisest toitumis kavast arvate?

Hommikul putru,praetud muna,(mitte m6lemat korraga)

päevasel ajal 300g kohupiima,siis mugin seda koolitoitu,enne trenni paar banaani,peale trenni 300g kohupiima,pool kilo banaani,piima,mingi 400ml ning m6ned kohukesed ja 6htuks siis kartulid,k88giviljad jne,sealiha,m6nikord kanafileed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sellisest toitumis kavast arvate?

Hommikul putru,praetud muna,(mitte m6lemat korraga)

päevasel ajal 300g kohupiima,siis mugin seda koolitoitu,enne trenni paar banaani,peale trenni 300g kohupiima,pool kilo banaani,piima,mingi 400ml ning m6ned kohukesed ja 6htuks siis kartulid,k88giviljad jne,sealiha,m6nikord kanafileed.

Toitumiskava on igati hea valik, see menüü on päris ok minu meelest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumiskava on igati hea valik, see menüü on päris ok minu meelest

Iga toitumiskava valik oleneb jällegi sellest, mida sa trennis tahad saavutada(reljeef,mass etc) aint i right :D ?

Hetkese sinu 'kava' järgi lendaks mul küll poole õhtu pealt juba kõht õhku, kuid ma sust 'pisem' ka.

Aga su kava kohta öeldes, siis kindlasti 10x etem kui igapäevane müsli ja snickers piimaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sellisest toitumis kavast arvate?

Hommikul putru,praetud muna,(mitte m6lemat korraga)

päevasel ajal 300g kohupiima,siis mugin seda koolitoitu,enne trenni paar banaani,peale trenni 300g kohupiima,pool kilo banaani,piima,mingi 400ml ning m6ned kohukesed ja 6htuks siis kartulid,k88giviljad jne,sealiha,m6nikord kanafileed.

Peale trenni piisab sellest 300g kohupiimast (võid veidikese piimaga vedelamaks segada) ja paarist banaanist.

Mina isiklikult võtaks ülejäänud banaanid ja piima peale õhtust sööki, enne magamaminekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekitaks sellise küsimuse, et mis eesmärgid üldse on treeningutel jne?? Teaks mille poole püüdled, oleks ka kergem valikuid pakkuda. Iga eesmärgiga ei sobi ühesugune toitumine ega ka toidulisandid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×