Jump to content
vares3636

Olen mina loll???

Recommended Posts

Niisiis, sõbranna siis on minu arvates ära keerand. Äki annate nõu natukene. Ta on 172 vms pikk, kaalub 57 kilo. Vingub et ta on paks ja tahab kangesti alla võtta(ei saa aru nagu miks, mingi vasika vaimustus vist). Ühesõnaga ei näe üldse paks välja ja nüüd leidis kuskilt netist omale mingi ime dieedi. Asi näeb välja siis niimoodi:

Hommik: 2 muna

vahepala: greip

kanafilee: 200g

vahepala: 2 õuna

õhtusöök: 200g keedetud kala

enne magama minekut: suur apelsin

Niisiis minu arvutuste järgi tuleks kogu see kraam kokku umbes nii(kui puuviljad parajad purakad on ja kalaks forell):

Kaloreid: 1245.5 Kcal

Rasva: 18.5 g.

Valku: 116 g.

Süsivesikuid: 137 g.

Kiudaineid: 18 g.

Lisada veel siia, et nädalas teeb kokku 3x2h trenni.

Mulle ei jõua kohale, miks on vaja õhtul enne magama minekut 1/3 kogu päevasest süsika kogusest sisse süüa ja miks ei tohi liha kõrvale midagi muud süüa. Tekitab muret siuke asi, ma saaks aru kui niimoodi piinata end nädal või kaks, aga 2 kuud, et saada 7 kilo alla???

Ma pakkusin talle lisada lihale riisi, kasvõi 100g lõunal, siis peale trenni ainult kala ja vee peal??? pangu siis kasvõi 1 kartul juurde :) . Vedeliku tarbida ka ei tohiks tema sõnul nii palju kui 2 liitrit päevas.

Ise on ta veel nii vaimustatud et sai esimese päevaga kilost lahti, pidavat puhast rasva kg läind olema.(puhas vesi minu arvates :) )

Võib-olla on asi minus, et harjund 5000kcal dieetide pidamistega jne.

Naised, naised andke nõu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pangu hapukoor, pähklid ja oliiviõli juurde siis peaks väheke parem olema. Aga jah, selliste väga madala kaloraasiga dieetidega kaotab rasva kui ka lihast mis teevad üldipildi veel "kondisemaks" sellise kaalu juures.

Mis trenni ta teeb muidu? Ütle, et siin fitness.ee lehel on hästi head toitumiskavad mida saab tellida ja millega saab mitu korda parema tulemuse kui tema dieediga! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pangu hapukoor, pähklid ja oliiviõli juurde siis peaks väheke parem olema. Aga jah, selliste väga madala kaloraasiga dieetidega kaotab rasva kui ka lihast mis teevad üldipildi veel "kondisemaks" sellise kaalu juures.

Mis trenni ta teeb muidu? Ütle, et siin fitness.ee lehel on hästi head toitumiskavad mida saab tellida ja millega saab mitu korda parema tulemuse kui tema dieediga! :)

Korra nädalas on jõusaal ja ujumine, ülejäänd korrad jookseb, sõidab rattaga ja teeb kükke jne (ei usu kuidagi et 2 tundi järjest).

Äki oleks midagi tema hirmutamiseks öelda, et suunduks siia lehele, sest tema usub oma anorektikuid ja ei taha kuidagi mind kuulda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise rasvakoguse juures tervis kohe kindlasti kannatab.

Kui ta lisaks nüüd rasvu niipalju juurde, et vähemalt 50g täis saaks - isegi 75g oleks norm, siis tõuseb ka kalorsus normaalsuse piiridesse, mis peaks siiski olema allapoole tema päevast vajadust, seega kaalukaotus jätkuks ainult palju tervislikumalt.

Hapukoort lihatoitude kõrvale, pähkleid snäkkideks ja kärab küll.

Naised taguge endale see pähe, et kaalunumber ei näita mitte kuskilt otsast sinu pekki! Sa võid kaaluda ka 40kg ja omade ikka pekist kõhtu. Samas võid kaaluda 70kg ja olla üliheas, lihaselises vormis.

Ning dieet ei pea mõjuma otsekohe. Korralik rasvapõletus dieet peaks kestma ikka paar kuud ning kaalukaotus peaks olema stabiilne ning kontrollitud. Kui sa ei kannata oodata, et kaalunumber langeks siis võidki jääda heast vormist unistama. Kannatust ja püsivust on vaja, et mistahes tulemusi saavutada.

Edu igal juhul selle sõbraga! Las teeb siia konto ning küll me talle mõistuse pähe paneme... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, sõbranna siis on minu arvates ära keerand. Äki annate nõu natukene. Ta on 172 vms pikk, kaalub 57 kilo. Vingub et ta on paks ja tahab kangesti alla võtta(ei saa aru nagu miks, mingi vasika vaimustus vist). Ühesõnaga ei näe üldse paks välja ja nüüd leidis kuskilt netist omale mingi ime dieedi. Asi näeb välja siis niimoodi:

Hommik: 2 muna

vahepala: greip

kanafilee: 200g

vahepala: 2 õuna

õhtusöök: 200g keedetud kala

enne magama minekut: suur apelsin

Niisiis minu arvutuste järgi tuleks kogu see kraam kokku umbes nii(kui puuviljad parajad purakad on ja kalaks forell):

Kaloreid: 1245.5 Kcal

Rasva: 18.5 g.

Valku: 116 g.

Süsivesikuid: 137 g.

Kiudaineid: 18 g.

Lisada veel siia, et nädalas teeb kokku 3x2h trenni.

Mulle ei jõua kohale, miks on vaja õhtul enne magama minekut 1/3 kogu päevasest süsika kogusest sisse süüa ja miks ei tohi liha kõrvale midagi muud süüa. Tekitab muret siuke asi, ma saaks aru kui niimoodi piinata end nädal või kaks, aga 2 kuud, et saada 7 kilo alla???

Ma pakkusin talle lisada lihale riisi, kasvõi 100g lõunal, siis peale trenni ainult kala ja vee peal??? pangu siis kasvõi 1 kartul juurde :) . Vedeliku tarbida ka ei tohiks tema sõnul nii palju kui 2 liitrit päevas.

Ise on ta veel nii vaimustatud et sai esimese päevaga kilost lahti, pidavat puhast rasva kg läind olema.(puhas vesi minu arvates :) )

Võib-olla on asi minus, et harjund 5000kcal dieetide pidamistega jne.

Naised, naised andke nõu :D

Kas ta tahab eluaeg selliselt toituma hakata ? :)

Peale sellist "dieeti" paneb organism kõik võimaliku rasvana tallele... üs kaalu tõus rasva arvelt on kindlustatud.

Organism harjub kõigega (pikka pidu küll ei saa olema, esimene, mis läheb on menstruaalfunktsioon...siis küüned, juuksed, hambad jne)

Kui normaalkaalus inimene tahab parandada vormi, tuleb keskenduda kaalu hoidmisele ja õigele treeningule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parem kui 99,99% tibidieete ju :D

Süsivesik annab hea une.

Aga keedetud kala?

Parem on, kuid kannataks ju pisut rasvu lisada, kui kalorsus dieedil läheb juba alla BAV, siis ei saa see kuidagi tervisele kasulikult mõjuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No rasva saab ka sööma. Ütled, et läheb kortsu ja organism jääb rutem vanaks muidu. See peaks naistele mõjuma. Selleks ongi oliiviõlid, pähklid, hapukoored, juustud, rasvased kalad jne jne.

Mina ei vahetaks oma nahka 5 miljoni eest ka seljast ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile!

Ma juba kahtlesin endas, äki on sporditeooriast nii palju möödas ja paberid aegumas, et eksin ise. Kuid ei :D

Niisiis läheb link talle ja las kommib ka äki kui kasutaja teeb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×