Jump to content
ChrissM

Kaalust juurde, kõvasti.

Recommended Posts

Kuna olen samas kaalukategoorias, paneks oma päevase söögikoguse ka siia kirja, ning ootaks soovitusi.

Täna:

8:00 - 125g valget riisi, 2 praemuna, 1 singisai tomativiiluga, 1 porgand

vahepeal tegin kodus trenni, pooleteise tunnise.

12:00 - banaan + peotäis rosinaid

12:30 - umbes 115 g tatart, 1 praemuna, 1 viil saia kanapihviga ( üldjuhul söön ikka sinki, aga hommikul sai otsa)

15:00 - taldrikutäis aedvilja suppi + 2 viilu musta leiba.

18:00 - vahepala - 3 röstleiba kahapihviga ( 3 tükki ) + tomativiilud

arvutasin kaloriarvutiga kokku, sain 1885kcal praeguseks

Õhtul tuleb keedukartul + kanakoib. Õhtusöök on kõige rammusam tavaliselt. Niiet 2500 kcal tuleb kokku ära.

Sooviks mõned kilod juurde saada, lihaste arvelt ikka. Teen trenni 3-4 korda nädalas. Poolteist aatat tagasi kaalusin 62 kg, nüüdeks 69-70. Olen tulemusega rahul, kuid sooviks jõuda umbes 75 kiloni.

Ps: piimatooteid ma üldjuhul ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Riisi ja tatart sööd ühe toidukorra kohta küll korralikult, mõlema juurde võiks aga süüa vähemalt 3 muna, see oleks juba korralikum valgukogus.

Supp ja leib annab ka suht ainult süsivesikuid, valku oleks aga vaja igal toidukorral.

Pihv pole kõige parem toiduaine, pane leivale pigem juustu või sinki, kui tahad kindlasti võileibu vahepaladena süüa.

"Ja kui sellest on veel vähe..."söö rohkem. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Riisi ja tatart sööd ühe toidukorra kohta küll korralikult, mõlema juurde võiks aga süüa vähemalt 3 muna, see oleks juba korralikum valgukogus.

Supp ja leib annab ka suht ainult süsivesikuid, valku oleks aga vaja igal toidukorral.

Pihv pole kõige parem toiduaine, pane leivale pigem juustu või sinki, kui tahad kindlasti võileibu vahepaladena süüa.

"Ja kui sellest on veel vähe..."söö rohkem. :)

Tänan vastuse eest. Ega ma tavaliselt pihvi ei söögi(pihvid külmkapis, on teiste pereliikmete jagu). Hommikul läks viimane singiviil saia peale :) Niiet muna võiks siis veelgi tohkem süüa. Ma ei tea miks, aga ma pole tavaliselt üle 4 muna päevas söönud.Olen mõelnud, et 4 muna päevas on juba suur kogus. Kuigi muna mulle maitseb. Peaks seljuhul vahepalaks omletti sööma hakkama. Lõikaks singiviile ka sisse ja raputaks vähe juustu peale.

Sõin veel miskeid teraviljaküpsiseid vahepalaks. Kcal kokku 2370. Nüüd tuleks veel juurde liita õhtusöök, milleks oli keedukartul kanakastmega. Kõrvale lisaks kanaliha, punapeet, herned. Korralik taldrikutäis.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan vastuse eest. Ega ma tavaliselt pihvi ei söögi(pihvid külmkapis, on teiste pereliikmete jagu). Hommikul läks viimane singiviil saia peale :) Niiet muna võiks siis veelgi tohkem süüa. Ma ei tea miks, aga ma pole tavaliselt üle 4 muna päevas söönud.Olen mõelnud, et 4 muna päevas on juba suur kogus. Kuigi muna mulle maitseb. Peaks seljuhul vahepalaks omletti sööma hakkama. Lõikaks singiviile ka sisse ja raputaks vähe juustu peale.

Üks tark mees ütles, et alla 10 munaga ei ole mõtet rääkimagi hakata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

sorry, et teemasse niimoodi sisse trügin, aga minu küsimus peaks nagu haakuma antud teemaga siin.

Endalgi käsil massikasvatamise periood ja sooviks nõu. Pärast trenni segan siis kokku Malto6 ja Whey3(60gr ja 30gr), segan need kokku kas piima või keefiriga, lihtsalt endale maitseb rohkem kui tavalise veega. Mõtlesin siin veidi ja tekkis küsimus, et suurendaks süsivesikute kogust sheigis(Malto6 arvelt), seda siis kuskil 80gr peale. Mõte selles, et kiirendada massi lisamist.

Iseenesest oleks hea kui see toimiks, probleem nii suur ei olegi, kui veidi rasva ka tuleb rohkem, lihtsalt mõtlen, kas keha omastab selle kõik ka ära.

Hetkekaal 72

Pikkus 181

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

sorry, et teemasse niimoodi sisse trügin, aga minu küsimus peaks nagu haakuma antud teemaga siin.

Endalgi käsil massikasvatamise periood ja sooviks nõu. Pärast trenni segan siis kokku Malto6 ja Whey3(60gr ja 30gr), segan need kokku kas piima või keefiriga, lihtsalt endale maitseb rohkem kui tavalise veega. Mõtlesin siin veidi ja tekkis küsimus, et suurendaks süsivesikute kogust sheigis(Malto6 arvelt), seda siis kuskil 80gr peale. Mõte selles, et kiirendada massi lisamist.

Iseenesest oleks hea kui see toimiks, probleem nii suur ei olegi, kui veidi rasva ka tuleb rohkem, lihtsalt mõtlen, kas keha omastab selle kõik ka ära.

Hetkekaal 72

Pikkus 181

Peaks olema esimese 2 tunni jooksul peale trenni 1,0 - 1,2 g süsivesikuid kehakaalu kg kohta tunnis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×