Jump to content
evelint

Hakkas pistma, aga alles nüüd, kui pool aastat juba jooksnud??

Recommended Posts

Tere!

Hakkasin märtsi lõpus jooksmas käima, kõik sujus kenasti, vastupidavus kasvas. Pistma ei hakanud peaaegu kunagi. Jooksen umbes 55 minti järjest nüüd, 4- 5 korda nädalas.

Nüüd 1,5 kuud tagasi hakaks poole jooksu pealt pistma..Paremal ribide all on jube valus ja kui kõnnin, läheb küll vähemaks, aga jooksma hakates tuleb õige pea tagasi..Vahel tekib ka niisama linnas kõndides see pistmine :D Isegi kui väga hoolikalt jälgin hingamist, isegi siis ei aita. Varem seda probleemi polnud ;) Ma ei ole enam kindel, et asi ongi jooksmises, või on midagi muud..? Söön 2 tundi ennem jooksmist ja olen alati nii teinud. Tempo pole väga kiire, pigem aeglasem nüüd, kui pistmise probleem on.

Mulle meeldib joosta, aga enam ei tunne mõnu, kuna kardan iga kord ennem trenni, et pistma hakkab ja tuju nullis kohe :)

Alati pistab paremal ribide all.

Aitäh vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Hakkasin märtsi lõpus jooksmas käima, kõik sujus kenasti, vastupidavus kasvas. Pistma ei hakanud peaaegu kunagi. Jooksen umbes 55 minti järjest nüüd, 4- 5 korda nädalas.

Nüüd 1,5 kuud tagasi hakaks poole jooksu pealt pistma..Paremal ribide all on jube valus ja kui kõnnin, läheb küll vähemaks, aga jooksma hakates tuleb õige pea tagasi..Vahel tekib ka niisama linnas kõndides see pistmine :D Isegi kui väga hoolikalt jälgin hingamist, isegi siis ei aita. Varem seda probleemi polnud ;) Ma ei ole enam kindel, et asi ongi jooksmises, või on midagi muud..? Söön 2 tundi ennem jooksmist ja olen alati nii teinud. Tempo pole väga kiire, pigem aeglasem nüüd, kui pistmise probleem on.

Mulle meeldib joosta, aga enam ei tunne mõnu, kuna kardan iga kord ennem trenni, et pistma hakkab ja tuju nullis kohe :)

Alati pistab paremal ribide all.

Aitäh vastuste eest!

http://www.kergejoustik.ee/content/index.p...1&Itemid=95

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks varjant on ka vastu pidada ja oodata kuni üle läheb.

Ma suvel ei tahtnud teistest maha jääda selle tõttu, niisiis jooksin läbi valu edasi, ja varsti läkski üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle lingi eest ma tänan küll nüüd! Sain teada, et pistmine paremal, võib tekkida seedimisest. Ja tõesti, mitu kuud tagasi palusin foorumist abi toitumise kohta, soovitati süüa valku ennem trenni. Nii hakkasingi paar h ennem trenni sööma piimatooteid (kodujuust, jogurt, kohupiim), muna jne. Küll väikestes kogustes. Aga vahel tundub tõesti, et olen laktoosi suhtes tundlik ja tekivad gaasid.

Eile õhtul jooksin ja täna hommikul ka ja tegin seda nii kiirest kui suutsin, sain 5 minutit vähema ajaga raja joostud, pistma ei hakanud kordagi 50 minuti jooksul:D Raske oli küll veidi, kuna hingamine läks jube kiireks ja sügavaks, higi lahmas, aga pistmist ei olnud ja see oli tähtis! :D Üle pika aja nautisin jälle jooksmist ja kohutavalt hea tunne on.

Loodan nüüd ka edaspidi, et pistmine jääb seljataha ja proovin mitte gaase endale tekitada toiduga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuli meelde, et mul on pistma hakanud paremalt ainult siis kui enne trenni piima olin joonud, sellest ajast ei ole seda enam teinud ja asi sai korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×