Jump to content
Mr W

Võitlus ja suured lihased

Recommended Posts

Türannosaurus kaalus kuni 7 tonni ja jooksis üle 70km/h.

Kõva löömamees ta ilmselt polnud sest käed olid tal küll nõrgad kuid see eest hästi peenikesed.

Kindlasti oli ta kõva trügija ja jooksis teisi massiga pikali. Ja kui asi kriitiliseks läks siis oli ta kiire ära jooksja.

trex.jpg

http://forte.delfi.ee/news/teadus/turannos...t.d?id=35133629

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millal ajas tagasi minnes olid inimesed keskmiselt tänasest inimesest palju suuremad?

Mis mõttes suuremad ? Pikemad ei ole minu teada olnud aga tugevama luustiku ja hammastega küll, kiviajal nt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis mõttes suuremad ? Pikemad ei ole minu teada olnud aga tugevama luustiku ja hammastega küll, kiviajal nt.

Seda ma smack'i väite peale tahangi teada saada, et millal nad suuremad on olnud. Mina ei tea, et inimene keskmiselt oleks kunagi suurem olnud. Metsloomale füüsiliselt lähemal kindlasti, aga mitte suuremad (st siis massiivsemad või pikemad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud teist siis seda võrdsustajat igapäevaselt kaasas kannavad? Paljud kasutada oskavad? Paljud kasutaksid?

Ma loodan, et mitte eriti keegi. Metsikus läänes me siiski enam ei ela ;)

Kaasas ei kanna; kasutada oskan; mis puutub kasutamisesse, siis seda ei saa ma loodetavasti kunagi teada. Relvitut inimest relvaga sihtides võib igaüks kõva mees olla, kui kõva on ta aga siis kui teine tõmbab samasuguse võrdsustaja välja ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×