Jump to content
Turbo

Loll küsib lolli küsimuse

Recommended Posts

Lihtne küsimus: Mida süüa õhtul? Valgud, rasvad, süsivesikud... ja keegi võiks öelda mõndasi häid õhtusöögi ideesi, toite ja asju. Ahjaa... ei ole plaan kaalu langetada, pigem aega mööda tõsta (aga mitte peki osas).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö tervislikku toitu. Muud ma ei oska küll öelda, sest toitumise juures on ikka oluline, mida terve päev sööd. Õhtu üldjuhul ei pea olema hommikust nii hullult erinev (kuigi ma ise söön õhtul vähem ja väldin süsivesikuid).

Mõned minu lemmiktoidud õhtul:

- Kanaomlett ja toores kapsas.

- Salat kurgi, tomati, kodujuustu, oliiviga.

- Kodujuust pähklitega.

- Kanasalat (lehtsalat jms)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtne küsimus: Mida süüa õhtul? Valgud, rasvad, süsivesikud... ja keegi võiks öelda mõndasi häid õhtusöögi ideesi, toite ja asju. Ahjaa... ei ole plaan kaalu langetada, pigem aega mööda tõsta (aga mitte peki osas).

Tatar,kanafilee, kodujuust, kurgi ja tomati salat külmpress oliiviõli ja balsamiäädika kaste maitseainetega, kartulipuder tillli ja maitserohelisega (valmistatud piimaga), lõhefilee, juurviljasegu porgandist ja hernestest, külmpress oliiviõli jne.. Head isu :D

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle väga meeldib selline salat: sega kodujuust (mina ostan seda hapukoorega), tuunikala, kurk, küüslauk. Nämmnämm.

Sinna tasuks paar ampsu toorest sellerit peale hammustada, siis saaks veel õhtul enne magamaminekut teiste inimeste seltskonnas ka olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtne küsimus: Mida süüa õhtul? Valgud, rasvad, süsivesikud... ja keegi võiks öelda mõndasi häid õhtusöögi ideesi, toite ja asju. Ahjaa... ei ole plaan kaalu langetada, pigem aega mööda tõsta (aga mitte peki osas).

Kui mul on õhtune trenn, siis on mu õhtueine ka väga toekas. Lisaks treeningjärgsele šeigile ajan pärast seda sisse veel suure prae (liha+kartul/riis/makaron) ja otsa pähklivõi võileiva või veidi kohupiima. Kui tegin trenni hommikul ära või on vaba päev, siis söön tavaliselt mune (kas omleti, praetud, pudru või keedetud kujul), juustu-singi võileiva ja kaks tassi teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinna tasuks paar ampsu toorest sellerit peale hammustada, siis saaks veel õhtul enne magamaminekut teiste inimeste seltskonnas ka olla :D

Kas seller teeb küüslauguhaisule tuule alla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×