Jump to content
Flyby

Kati Grabbi

Recommended Posts

Ma eelmine esmaspäev olin juures, kui üks poiss tuli. Oleksid võinud täna saalis küsida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna hommikul ärgates oli suht masendav avastada, et väljas sajab järjekordselt lund:( Kuid ilma aega raiskamata, tegin endale hommikusöögiks pudru ja 2 muna,et veidi libedamalt alla läheks jõin klaasi mahla kõrvale;) Pakkisin asjad kokku ja tormasin trenni, kui enne seda pidi käima tööl koosolekul, et arutada läbi nädala jooksul toimunud head ja halvad. Trenni algus oli kuidagi uimane, sõudsin 10 mintsa ja otsustasin lammutama hakata. Esmaspäev -seljapäev, minu lemmik;)

Ja et mu nägu ei ununeks, lisan ühe pildi...

Vorm03.04-036-väike2.jpg

Ja nüüd küsimus suurele ringilie - Kas Teie teate, kust lapsed tulevad?

Kes õigesti vastab (täpselt õigesti) saab minuga ühe treeningu koos trenni teha Keilas :)

Küsimus oli KUST lapsed tulevad, aga ok ka armastuse puhul võib küsida kust. Seega LAPSED PEAKS TULEMA ARMASTUSEST, (rõhk sõnal peaks)

Vähemalt oleks nii õigem. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nüüd küsimus suurele ringilie - Kas Teie teate, kust lapsed tulevad?

Kes õigesti vastab (täpselt õigesti) saab minuga ühe treeningu koos trenni teha Keilas ;)

post-18819-1302603699_thumb.jpg

:)

See selleks aga vorm on Sul, Kati, hea :D

Kade-kade-kade :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A mother is in the kitchen making dinner for her family when her daughter walks in.

'Mother, where do babies come from?'

The mother thinks for a few seconds and says, 'Well dear, Mommy and Daddy fall in love and get married. One night they go into their bedroom, they kiss and hug and have sex.'

The daughter looks puzzled so the mother continues, 'That means the daddy ###### his penis in the mommy’s vagina. That’s how you get a baby, honey.'

The child seems to comprehend.

'Oh, I see, but the other night when I came into your room you had daddy’s penis in your mouth. What do you get when you do that?'

'Jewelry, my dear. Jewelry.'

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidagi äärmiselt pikk ja väsitav nädal on seljataga. Mulle on jõudnud kohale nüüd kevad väismus ja ma tunnen,et ma võin uinuda hetkel ükskõik kus, peaasi et puhata saab :huh:

Eile toimus Keila Tervisekeskuses võrkpalli rahvaliiga finaalturniir, käisin ka natuke piilumas. Profi mängijaid ei anna ikka võrrelda meie igapäevaste harrasjatega ;) Nende meeste serv on lausa eluohtlik, kiiver pähe ja rüü selga, siis pääseb kergema vigastusega :P Aga see selleks...

Enda treeningute koha pealt siis nii palju, et selle jaoks mul jõud ja motti jätkub. Sellel nädalal andsin korralikult takka, kolmapäev peale rinna- ja õlapäeva käsi enam õlast kõrgemale ei tõusnud, see on mõnu ja valu, mille nimel tasub pingutada :) I like it!! ;) Et kui paljud treenivad end suveks vormi siis mina liigun ilust selles suunas, et suveks vormikaks.

Ja ärge valesti aru saage, ma ei mõelnud seda vormikust :P

fat-lady.jpg

Lisaks ma tahaksin teiega jagada luuletust, mille mu põhikooli ajast koolivend kirjutas Suure Pühendusega mulle! Seda ei tohi keegi võtta isiklikult, sest tegu on loomekunstiga ning mõeldud huumoriga.

*kati läks jõusaali*

*võttis ette plaani*

*et saaks käele suur lihas*

*punnitas 100 kilo ilges vihas*

*möödus kuu möödus kaks*

*aga kati läks ainult paksemaks*

*steoride kasutas*

*oma narko firma asutas*

*kuni KAPO tuli ukse taha*

*väänas kati kohe maha*

*nüüd pokris istub kati*

*akna ees näeb mitut lati*

*kongi kaaslaseks tal argo ader*

*kiivikas ei ole nende peale kade*

*sest tal jälle uus meistritiitel *

* telekas ta sellega nüüd kiitleb*

Vot selline andekas fänn mul!

Päikest teile kevadesse! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige vastus on Ailel ja võitja peab ise auhinnaga ühendust võtma;)

Vaat siis... Vahest läheb täkkesse ka:D

Fänni luuletus oli päris meeleolukas.:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heipa-Hei!

Täna lubas endale ühe pikka hommikuse uinaku, ärgates laadisin muna ja pudruga ning suundusin Tervisekeskuse poole,et ära teha tänane seljatrenn.

*Ülatõmme laia haardega

*Alatõmme kitsa haardega

*Jõutõmme

*Trapets

*Good Morning

*Alaselg pingil

* Biitseps

Peale selle jagasin oma vennale ja ta sõbrale õpetusi, kuidas õigesti õlga teha=)

Täna mul fotograafi trennis kaasas ei olnud, kuna on reedesest trennist voodihaige.

IMG_2254.jpgIMG_2265.jpg

eelmise pildi järgi võin öelda, et sain aru, miks mind saalis imelikult vaadatakse (nägu on vastav)

IMG_2231.jpg

IMG_2275.jpgIMG_2278.jpg

nüüd teate - miks fotograaf jäi voodihaigeks ;)

jeeii - väljas on soe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et kuuldused sellest, et Kati on läinud Petseri kloostrisse nunnaks, ei vasta tõele! Töö käib ja vorm tuleb! Tubli töö!!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×