Jump to content
Ott Kiivikas

World Classic BB Imre Vähi pronks! - Tulemused peale dopingukontrolle

Recommended Posts

Ok, aitab küll. Lähme magama. Vaatame veel Jüriga BLADE vampiirifilmi, aga kumm hakkab tühjaks saama. Laadisime riisida, tomati-kurgiga ja loomulikult maitsestamata kanafileed juurde. Head ööd ja kui päeval aega, siis panen veel pilte üles!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piltide järgi tundub seis olevat mõõdukat optimismi sisendav. Imre on oma tundud teravuses, aga Jüril on korralikku laadimist vaja. Kaalumisel tehtud pildil on selgelt näha, et lihas on tühi.

Pöidlad on pihus igatahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just saime Indrek Otsuselt teada, et minu kategooria väga tugev poolakas ei mahtunud kaaluga minu katti ja läks üle kulturismi! Pidasin seda meest kindlaks favoriidiks! Kohe läheme ära võistluskohale ja siis tagasi alles õhtul. Vorm on super! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Just tuli Indrek meie tuppa ja teatas, et ma sain finaali!

Jüri oli finaalile väga lähedal ja tal oli täna katis 14 meest!

Lisan ka paar pilti ja siis kohe sööma. Homme on pikk päev tulekul ;)

post-50-1290270985_thumb.jpg Finalistide nimekiri

post-50-1290270980_thumb.jpg Kes veel ei tea, siis on mul naine ja laps ka kaasas :D

post-50-1290270974_thumb.jpg Enne eelfinaalidesse minekut hakkas minu triceps kasvama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, ma siiralt loodan, et naine ja laps on sulle nagu talismanid, mille tulemusel saad elu esimese medali otse suurvõistlustelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole küll suur spetsialist, kuid Imre, kas see keha kattev kreem natuke liiga hele ei ole??? ( võibolla on valgus lihtsalt sedasi)

Kõrval oleval konkurendil, tundub plätserdis päris laiali olevat

Kõige tagasaihoidlikumalt öeldes ei ole ma tänase grimmiga absoluutselt rahul... Kõik töö ja vaev voolas minu pealt 50 minutiga laval maha ja ma olin pigem kindel, et selle jama pärast ma täna finaali ei saa. Homme panen grimmi teisiti peale ja arvestan, et ei pea enam nii pikalt laval higistama. Tööd on palju. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain täna leedukatelt päris palju pilte nendest võistlustest + enda kaamera pildid, aga neid töötlema ja siia üles panema hakata enam ei jõua- silmad vajuvad kinni. Käisime just jalutamas ja võtsime aja maha. Nüüd pesema ja magama. Homme on pikk päev. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×