Jump to content
Ott Kiivikas

World Classic BB Imre Vähi pronks! - Tulemused peale dopingukontrolle

Recommended Posts

Juba parem hakkab ka triipe nägema, kuid nähes su vormi ,siis pildistamises näen ikkagi reservi - sõida või ise kohale pildistama... :)

Päevavalguses annab ka väga korralike vormipilte teha (mul on ikka tunne, et ma näen sellel pildil peeglist välku...?

Jah, välgupoiss oli ikka täielikult pean ning nõustun, et nendel viimastel piltidel jääb vormi suhtes selline poolik mulje. Las ta siis olla ning ehk isegi taktikaliselt tõesti konkurente uinutav pildimaterjal. Juba nädala pärast on kõik läbi ja saab teha kokkuvõtteid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homme panen pressiteate ka välja ja saadan välja. Ma ei tea kas ennustama ka hakkame või pole mõtet???

Tegelikult miks mitte? Usun, et nii mina kui Jüri oleme mõlemad heas vormis ja on lootust mõlemal mehel esikümnesse tulla kui ise lolluseid ei tee. Endal ka huvitavam jälgida, milliseid ulmelisi kohtasid siin konnatiigis kohalikele jõujunnidele antakse :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult miks mitte? Usun, et nii mina kui Jüri oleme mõlemad heas vormis ja on lootust mõlemal mehel esikümnesse tulla kui ise lolluseid ei tee. Endal ka huvitavam jälgida, milliseid ulmelisi kohtasid siin konnatiigis kohalikele jõujunnidele antakse :lol:

Ikka ennustame, miks mitte :) Ma juba pakuks praegu, et nii Imre kui Jüri pääsevad elliminatsioonist ehk siis 15 parema sekka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega minul kahju ei ole Fitte välja panna, ennustame siis Eesti sportlaste tulemusi lõppprotkollis, auhinnafond nagu ikka 1000fitti. Ennustada saab kuni reede 19.12. õhtul kella 19.00 ni kuni algab kaalumine.

Imre võistleb -175cm kategoorias

Jüri +180cm kategoorias

Andke tuld

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega minul kahju ei ole Fitte välja panna, ennustame siis Eesti sportlaste tulemusi lõppprotkollis, auhinnafond nagu ikka 1000fitti. Ennustada saab kuni reede 19.12. õhtul kella 19.00 ni kuni algab kaalumine.

Imre võistleb -175cm kategoorias

Jüri +180cm kategoorias

Andke tuld

Eks see ennustamine on üks suur loterii. Igal juhul alati on tore neid ennustusi uurida. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi uudise juurde

Eeloleval nädalavahetusel, 19. - 22. novembril toimuvad Ungaris, Budapestis klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlused.

Meie suurimad ootused on seotud eelkõige Imre Vähiga (spordiklubist Fittest), kes viimasel viiel suurvõistlusel on pääsenud finaali ehk 6 parema sekka. Särvaimad saavutused on Imrel 2005 ja 2009 aastal pronksmedal EM- lt. Imre on olnud ka Eesti kulturismi ja fitnessi liidu parim sportlane aastatel 2007 ja 2008. Imre võistleb pikkuskategoorias - 175 cm.

Lisaks Imrele sõidab oma esimesele rahvusvahelisele tiitlivõistlusele Jüri Leinvald

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise juurde

Eeloleval nädalavahetusel, 19. - 22. novembril toimuvad Ungaris, Budapestis klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlused.

Meie suurimad ootused on seotud eelkõige Imre Vähiga (spordiklubist Fittest), kes viimasel viiel suurvõistlusel on pääsenud finaali ehk 6 parema sekka. Särvaimad saavutused on Imrel 2005 ja 2009 aastal pronksmedal EM- lt. Imre on olnud ka Eesti kulturismi ja fitnessi liidu parim sportlane aastatel 2007 ja 2008. Imre võistleb pikkuskategoorias - 175 cm.

Lisaks Imrele sõidab oma esimesele rahvusvahelisele tiitlivõistlusele Jüri Leinvald

Väike täpsustus: 2009 olin euroopa 4, aga sellel kevadel(2010) sain tagant järgi 3 koha :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×