Jump to content
goofi815

Kaalulangetamise raskus

Recommended Posts

Olen 20 aastane. 168 cm pikk ja kaalun 59 kg.. Sooviks kaalu alandada.. tean, et minu baasainevahetus nõuab umbes 1400kcal.

Mure on aga selles, et minu päevane kilokalorite hulk on kuskil 1200-1400. Ilmselgelt liiga vähe. Trenni teen nädalas 3-6 korda- erinevad body'd ja pilates.

nt tänane söök

7.30 kaks saia juustuga, kohuke

10.00: kinder delice

15.00: 200 g kartulisalatit, pasteediga leib, pool snickeri šokolaadi, umbes kruusitäis popcorni

õhtust ei ole veel söönud.. sest kõht on veel täis.. aga ilmselt 8 ajal söön midagi. Arvan, et kana ja kartulit.

Ilmselgelt ei oska ma normaalselt toituda, aga ma ei suuda süüa väga palju liha ja köögivilju.

Peamine soovitus on kindlasti normaalne toitumiskava. Aga ma ei näe mõtet selle alla sellist raha panna, kui ma ei tea kas ma suudan seda üldse järgida, ma ei tea milline see üldse välja nägema hakkab.

Lisan ka seda, et jätsin just suitsetamise maha(5 päeva tagasi). Ainevahetus on täiesti puudulik. Ema kõrvalt olen näinud ilusaid lisakilosid, mis on tulemas. Mina neid ei soovi.

Vajaks abi

Muudetud kasutaja goofi815 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ema kõrvalt olen näinud ilusaid lisakilosid, mis on tulemas. Mina neid ei soovi.

Ma loodan, et see pole mingi huumoripostitus siin ... kohuke, delice, snickers, popcorn... :o

Loe siin foorumis olevaid artikleid ja postitusi toitumise teemadel, siis saad enam-vähem teada, mida sööma peaksid. Sellest on siin küll ja veel räägitud. Ise pead ainult vaeva nägema, et oma toitumisega järje peale saada.

Ja olgem ausad, sa ei pruugi samasuguseks muutuda kui su ema. Asi ei ole geneetikas (minu arust), vaid on kinni toitumisharjumustes (mis kanduvad edasi põlvest põlve). Ise ma oleks küll õnnelik, kui ma oma emasse oleks :D Aga näed, ei ole :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest ma räägingi, et ma ei suuda endale liha ja kapsast näost sisse ajada. Liha ei saa ma juba süüa sellepärast, et mu magu ei kannata raskesti seeditavaid toite. Ma suren ilma süsivesikuteta ära. Ja suitsetamise lisakilod ei tule ainult toitumisharjumustest. Ka ainevahetus aeglustub tunduvalt, see ei ole toiduga seotud, vaid ainetega mis suitsetamine organismile annab..

Ja kui ma viibin koolis 8-18 ja siis trenn, siis ilmselgelt eii ole söögi kohapealt suurt valikut. Kooli kohvikutes peale kinder delicide ja saiakeste midagi ei saa. healjuhul 12-00 14.00 on sooja toitu ka, muul ajal võib soojast toidust seljankat süüa.

Muudetud kasutaja goofi815 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pealkiri on küll väga mööda, kui sa sellise toitumisega imestad, et kaal ei lange. Juba see, et sa nii harva sööd, aeglustab ainevahetust. Kinder Delice? Oled sa proovinud liha ja kapsast süüa või sa mõtled siinkohal jõulupraadi :D? Tavaline värske kapsas pole küll kõhule väga kurnav minu meelest ning veidi kanaliha või tuunikala ei tee ka hullu, kuigi võib-olla siis on tõepoolest inimesi, kes seda ei talu. On ju ilmselge, et kui koolis ei pakuta midagi, tuleks see ise kaasa võtta. Kui ei soovi kaasa võtta, siis ma pean sind kurvastama, et niimoodi edasi toitudes, ei tule kaalulangetamisest suurt midagi välja. Normaalne oleks 3-4h tagant süüa, et ainevahetust kiirena hoida. Mul endal samuti probleeme aeglase, peaaegu et olematu ainevahetusega. Üritan seda tihedama söömisega parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ise ka toidu kaasavõtmisele mõelnud.. aga pool päeva kotis olnud toit ei ole eriti maitsev. Ma ei oska tihedamini süüa. Kuidas ma saan süüa kui mul on täiskõhu tunne. Teine asi on ka see, et mul ei ole reaalselt aega söömise jaoks. on päevi, kus ma söön esimese söögi kell 3 päeval, hommikupoolik on niivõrd kiire, et unustan söömise ringi jooksmise pärast ära

köögiviljad on minu jaoks õudus, need lihtsalt ei lähe mul alla.

Muudetud kasutaja goofi815 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen arvamusel, et ALATI leiab aega söömiseks. Olen ise söönud ka autoroolis, häbi tunnistadagi. Lihtsalt tahtmise asi. Ning üks tihedamini söömise võlu ongi see, et süüa väiksemates kogustes ning enne kui kõht korisema hakkab, sest kui kõht juba väga tühi, lõpeb see kergesti ülesöömisega. Sööma ei peagi siis kui kõht koriseb, seda tuleks teha enne.

Ma muidugi ei tea, kuidas on võimalik kahest juustusaiast ja kohukesest täiskõhutunnet saada, kui need ei tohiks seda üldse tekitada, kuid see selleks :D.

Ma käin samuti koolis ning mõnikord 8-18, kuid karpidega toidu kaasa võtmine on minu jaoks väljapääsmatu. Pead lihtsalt võtma koolipäevadeks sellised toidud, mis säilivad paremini või kui võimalik, panna need kuskile kappi, mis on ikkagi parem variant kui neid käekotis tassida. Veel parem oleks muidugi kui oleks võimalus kuskilt poest läbi hüpata vahetunnis, aga noh, ega ma ei tea, kuidas sul seal see süsteem on, kui nii kiire on, et ei jõua söögile mõeldagi.

See eelnevalt sisestatud menüü on küll alla igasugust arvestus. Sellest saab ilmselt igaüks aru. Ma arvan, et pead kõigepealt endale selgeks tegema, kas oled üldse valmis enda toitumisharjumusi muutma, et kaalu langetada, sest nagu sa eelnevalt mainisid, sa ei tea, kas sa üldse suudaksid toitumiskava järgida. No ütleme nii, et toidu karpidega kaasa vedamine on põhimõtteliselt sama. Õigemini see tellitud kava sisaldaks seda, sest üks peamisi punkte on süüa regulaarselt.

Ning lisaks mainiksin ma veel taaskord ühe ammu teada fakti - hommikusöök on päeva kõige olulisem toidukord, sellest ilmselt tingitud sinu aeglane ainevahetus, kui sa kell 3 päeval hommikust sööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest ma räägingi, et ma ei suuda endale liha ja kapsast näost sisse ajada. Liha ei saa ma juba süüa sellepärast, et mu magu ei kannata raskesti seeditavaid toite. Ma suren ilma süsivesikuteta ära. Ja suitsetamise lisakilod ei tule ainult toitumisharjumustest. Ka ainevahetus aeglustub tunduvalt, see ei ole toiduga seotud, vaid ainetega mis suitsetamine organismile annab..

Ja kui ma viibin koolis 8-18 ja siis trenn, siis ilmselgelt eii ole söögi kohapealt suurt valikut. Kooli kohvikutes peale kinder delicide ja saiakeste midagi ei saa. healjuhul 12-00 14.00 on sooja toitu ka, muul ajal võib soojast toidust seljankat süüa.

Targad inimesed on välja arvutanud, et suitsetamise tulemusena kiirenenud ainevahetus võimaldab päevas süüa umbes 100 kalorit rohkem , mis on võrdne ühe viilu saiaga. Ma ise jätsin suitsetamise maha, samas kaotasin peale seda ka 15 kg kehakaalu(Kui kõik läinud nii nagu mõõtmistulemused näitavad, siis rasva arvelt). Pigem ära asenda suitsu mittetegemist millegi muu suhupistmisega, liiatigi siis veel Sinu ülalpool mainitud maiustused. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht mõttetu on anda soovitusi inimesele, kes küsib nõu, aga kui vastatakse, siis vaidleb vastu, et ei ole aega ja ei taha süüa ja kõht on täis jne.

Sellise suhtumisega ei saa midagi muuta.

Söömiseks 10 min aega leiab alati ja igaüks, kes seda soovib.

Kaasa võetud söök- kui ei ole enam nii värske ja maitsev, mis siis teha, süüa on vaja ja siis tuleb lihtsalt süüa, kui söögiaeg on jne jne.

Ühesõnaga lõpeta pirtsutamine ja mõtle läbi, mida sa tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suht mõttetu on anda soovitusi inimesele, kes küsib nõu, aga kui vastatakse, siis vaidleb vastu, et ei ole aega ja ei taha süüa ja kõht on täis jne.

Sellise suhtumisega ei saa midagi muuta.

Söömiseks 10 min aega leiab alati ja igaüks, kes seda soovib.

Kaasa võetud söök- kui ei ole enam nii värske ja maitsev, mis siis teha, süüa on vaja ja siis tuleb lihtsalt süüa, kui söögiaeg on jne jne.

Ühesõnaga lõpeta pirtsutamine ja mõtle läbi, mida sa tahad.

ma mõtlesin aja all seda, et oma kiire tegutsemise puhul- ma lihtsalt unustan söömise ära. Kindlasti võib see imelik tunduda, aga kui mul ei ole söögiisu- kuidas ma saan ennast sundida sööma :D. Suhtumine- kui mul on kõht täis ja ma söön kogu aeg peale, kas see kahjulik ei ole, magu peaks vahepeal puhkama ka ju. Täistopitud tunne ei ole ka hea, minule põhjustab see jõuetust. ma ei leia, et pirtsutan, aga kui viibin nädalas 4 päeval kodust 14 tundi eemal, siis kogu päeva toidu kaasa võtmine on ebareaalne. Ma ei leia, et peaksin toituma 100% õigesti. Tahan leida lihtsalt enda jaoks parimad võimalikud variandid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mõtlesin aja all seda, et oma kiire tegutsemise puhul- ma lihtsalt unustan söömise ära. Kindlasti võib see imelik tunduda, aga kui mul ei ole söögiisu- kuidas ma saan ennast sundida sööma :o. Suhtumine- kui mul on kõht täis ja ma söön kogu aeg peale, kas see kahjulik ei ole, magu peaks vahepeal puhkama ka ju. Täistopitud tunne ei ole ka hea, minule põhjustab see jõuetust. ma ei leia, et pirtsutan, aga kui viibin nädalas 4 päeval kodust 14 tundi eemal, siis kogu päeva toidu kaasa võtmine on ebareaalne. Ma ei leia, et peaksin toituma 100% õigesti. Tahan leida lihtsalt enda jaoks parimad võimalikud variandid.

Parim variant on õige toitumine.Kuna aga üritad leida võimalusi-ettekäändeid et miks mittemidagieisaa,siis ilmselt kaal sulle probleemiks ei ole.

Ja mõõtude järgi ju ei olegi, :D

Ma isegi ei saa aru,mida sa siit ootad.Et keegi sulle imepulbrit soovitaks?

No ei ole selliseid, :P

Kui kaaluga tõsine probleem tekib,tule tagasi.Praegu on sulle nõu andmine tühi ajaraisk,niikuinii sa kedagi ei kuula.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mõtlesin aja all seda, et oma kiire tegutsemise puhul- ma lihtsalt unustan söömise ära. Kindlasti võib see imelik tunduda, aga kui mul ei ole söögiisu- kuidas ma saan ennast sundida sööma :D. Suhtumine- kui mul on kõht täis ja ma söön kogu aeg peale, kas see kahjulik ei ole, magu peaks vahepeal puhkama ka ju. Täistopitud tunne ei ole ka hea, minule põhjustab see jõuetust. ma ei leia, et pirtsutan, aga kui viibin nädalas 4 päeval kodust 14 tundi eemal, siis kogu päeva toidu kaasa võtmine on ebareaalne. Ma ei leia, et peaksin toituma 100% õigesti. Tahan leida lihtsalt enda jaoks parimad võimalikud variandid.

See täistopitud tunne tekibki siis, kui süüa harva suuri koguseid sisse, aga kui süüa iga 3-4h tagant, siis saab süüa ka natuke väiksemaid koguseid ja seda halba enesetunnet ei tekigi - tean seda omast käest. Ja kas tõesti ei ole selle 14 tunni sees kordki aega poest läbi hüpata ja midagi normaalset söögiks osta. Väga hästi sobib, kui osta näiteks kodujuustu (maitse murakamoosiga kodujuustu- väga hea maitsega, aga süsivesikuid rohkem ka tavalisest) või siis näiteks kohupiimatoru. Ise ostan ka tavaliselt kooli kaasa kohupiimatoru, koolis söön lõuna ajal sooja toitu, peale kooli käin poest läbi ja ostan kodujuustu topsiku, siis trenni ning peale trenni valgusheik veel peale. Enesetunne on koguaeg hea, kuna energiat on ja kõhtu korraga "rõvedalt" täis ei topi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ise ka toidu kaasavõtmisele mõelnud.. aga pool päeva kotis olnud toit ei ole eriti maitsev. Ma ei oska tihedamini süüa. Kuidas ma saan süüa kui mul on täiskõhu tunne. Teine asi on ka see, et mul ei ole reaalselt aega söömise jaoks. on päevi, kus ma söön esimese söögi kell 3 päeval, hommikupoolik on niivõrd kiire, et unustan söömise ringi jooksmise pärast ära

köögiviljad on minu jaoks õudus, need lihtsalt ei lähe mul alla.

mul kah sama jama. olen igasuguste käest küsinud, ma ei tea keegi aru ei saa et ma ei saa nii nagu nagu need räägivad. kui ei ole aega siis ei ole aega ja kui ei taha siis ei taha ju. midagi ei ole teha. ma ei tea kuidas nad aru ei saa, ajavad mingit iba et ikka peab ja peab. tule taevas appi, kui meelde ei tule ja kaasas ei ole ja osta ei taha ja kodus ei ole ja keegi ei anna ja ei taha ju ka alati kui kõht on täis või pole tühi no ei no siis ei saa ju süüa. mis see targutamine aitab et vaja ja peab ja tuleb. ei aita. ma ei tea mida ma tegema pean. mis sa kavatsed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sooviks kaalu alandada? miks see siis mure on kui sööd vähe?

või soovid kaalu suurendada? aga lisanduvad kilod ei meeldi.

seletatagu

Olen 20 aastane. 168 cm pikk ja kaalun 59 kg.. Sooviks kaalu alandada.. tean, et minu baasainevahetus nõuab umbes 1400kcal.

Mure on aga selles, et minu päevane kilokalorite hulk on kuskil 1200-1400. Ilmselgelt liiga vähe. Trenni teen nädalas 3-6 korda- erinevad body'd ja pilates.

nt tänane söök

7.30 kaks saia juustuga, kohuke

10.00: kinder delice

15.00: 200 g kartulisalatit, pasteediga leib, pool snickeri šokolaadi, umbes kruusitäis popcorni

õhtust ei ole veel söönud.. sest kõht on veel täis.. aga ilmselt 8 ajal söön midagi. Arvan, et kana ja kartulit.

Ilmselgelt ei oska ma normaalselt toituda, aga ma ei suuda süüa väga palju liha ja köögivilju.

Peamine soovitus on kindlasti normaalne toitumiskava. Aga ma ei näe mõtet selle alla sellist raha panna, kui ma ei tea kas ma suudan seda üldse järgida, ma ei tea milline see üldse välja nägema hakkab.

Lisan ka seda, et jätsin just suitsetamise maha(5 päeva tagasi). Ainevahetus on täiesti puudulik. Ema kõrvalt olen näinud ilusaid lisakilosid, mis on tulemas. Mina neid ei soovi.

Vajaks abi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dsiisas, sry ma ei suuda end tagasi hoida!!!

Küll on maa külmanud, siis kärss kärnas, siis on kiire ja siis on kõht kurguni täis, siis pole isu ja siis pole aega ja siis pole tahtmist ja siis pole seda, teist ja kolmandat.

Sul on kõigile väljapakutud võimalustele/muudatustele mingid pastakast imetud vabandused olemas.

Kui sa mitte midagi muuta ei taha, siis milleks sa üldse postituse tegid?

Kas lootsid, et keegi kargab välja mingi toitumiskavaga, mis sisldab kinder delicet, popcorni, cocat jms ja kilod muudkui kaovad?

Tule maa peale :D

Loe eelnevad postitused uuesti läbi (ilma enda omadeta) ja saad hulga targemaks+mõned artiklid siit fitness.ee lehelt :o Edu!!

Edit: Oled 5 päeva ilma suitsuta...TUBLI! Kasuta siis see aeg, mis varemalt suitsule sai pühendatud, söömisele.

Muudetud kasutaja vs poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HERRA JUMALA, mis jutt...

igasugune "ma ei saa" ja "ma ei taha" ja "pole aega" ja "ei tule meelde" on ikka äärmiselt lapsik ja rumal vabandus ja jonni ajamine. eesmärgi nimel on vaja pingutada ja tihti ka ennast sundida, et oma harjumusi muuta, kui looduse poolt pole kiiret ainevahetust ja loomulikku saledust antud. muidu pole tõesti mõtet toitumiskava tellida ja ka selliseid teemasid siia postitada, kui sa nii kui nii kedagi ei kuula ja oma naiivsuses loodad, et keegi sulle kinder delice ja popcorni baasil põhineva dieedimenüü kokku paneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Ei ole aega" on subjektiivne põhjus. Ja see ei ole mitte virisemine minu poolt vaid seda on ka uuritud. Ärgata 10 minutit varem ei kahanda oluliselt une puhkeefekti, küll aga võimaldab süüa nt jogurtit kohupiimaga.

"Kaasa võetud toit ei ole maitsev" - õunad, porgandid, banaanid jne ei muuda eriti maitset isegi 24 tunniga rääkimata 6st.

Sa pead lihtsalt mõtlema, mida sa tahad rohkem - kas taluda raskuseid ja muuta oma eluviisi VÕI jätta asjad nii nagu nad praegu on (arvestades võimalusi, mis see võib kaasa tuua).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest ma räägingi, et ma ei suuda endale liha ja kapsast näost sisse ajada. Liha ei saa ma juba süüa sellepärast, et mu magu ei kannata raskesti seeditavaid toite. Ma suren ilma süsivesikuteta ära. Ja suitsetamise lisakilod ei tule ainult toitumisharjumustest. Ka ainevahetus aeglustub tunduvalt, see ei ole toiduga seotud, vaid ainetega mis suitsetamine organismile annab..

Ja kui ma viibin koolis 8-18 ja siis trenn, siis ilmselgelt eii ole söögi kohapealt suurt valikut. Kooli kohvikutes peale kinder delicide ja saiakeste midagi ei saa. healjuhul 12-00 14.00 on sooja toitu ka, muul ajal võib soojast toidust seljankat süüa.

ilma süsivesikuteta ei peagi elada saama, aga neid leidub ka tervislikumates toitudes, kui seda on delice vmt.

mul kah sama jama. olen igasuguste käest küsinud, ma ei tea keegi aru ei saa et ma ei saa nii nagu nagu need räägivad. kui ei ole aega siis ei ole aega ja kui ei taha siis ei taha ju. midagi ei ole teha. ma ei tea kuidas nad aru ei saa, ajavad mingit iba et ikka peab ja peab. tule taevas appi, kui meelde ei tule ja kaasas ei ole ja osta ei taha ja kodus ei ole ja keegi ei anna ja ei taha ju ka alati kui kõht on täis või pole tühi no ei no siis ei saa ju süüa. mis see targutamine aitab et vaja ja peab ja tuleb. ei aita. ma ei tea mida ma tegema pean. mis sa kavatsed?

et siis äkki keegi helistab õigel ajal ja ütleb "palun söö nüüd"??? või teeb/toob söögi ette???

mis soovitusi siis ootate? äkki personaalne kokk??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mõtlesin aja all seda, et oma kiire tegutsemise puhul- ma lihtsalt unustan söömise ära. Kindlasti võib see imelik tunduda, aga kui mul ei ole söögiisu- kuidas ma saan ennast sundida sööma :D. Suhtumine- kui mul on kõht täis ja ma söön kogu aeg peale, kas see kahjulik ei ole, magu peaks vahepeal puhkama ka ju. Täistopitud tunne ei ole ka hea, minule põhjustab see jõuetust. ma ei leia, et pirtsutan, aga kui viibin nädalas 4 päeval kodust 14 tundi eemal, siis kogu päeva toidu kaasa võtmine on ebareaalne. Ma ei leia, et peaksin toituma 100% õigesti. Tahan leida lihtsalt enda jaoks parimad võimalikud variandid.

Ainuke tõestatud viis oma ainevahetuse kiirendamiseks on tõsta lihasmassi.

Kuid hetkeseis:

1. Ainevahetus on ära rikutud tänu halbadele söömisharjumustele ja dieeditamistele.

2. Sööd valesid asju.

3. Sa oled tugevas alatoitumuses.

Eesmärk peab alati olema 100 % õige toitumine... sest parim investeering on investeering iseendasse.

Me oleme siin enamuses inimesed, kes peavad endale toidu kaasa pakkima... ja tuleb ette olukordi, kus peab planeerima ja kaasa pakkima mitte ainult ühe päeva jao.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikaajaline külmetamine ka vahest :D

Ja veel mõned asjad.

Külmetamisega võid endale ka lisarasvakihi muretseda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mõtlesin aja all seda, et oma kiire tegutsemise puhul- ma lihtsalt unustan söömise ära. Kindlasti võib see imelik tunduda, aga kui mul ei ole söögiisu- kuidas ma saan ennast sundida sööma ;). Suhtumine- kui mul on kõht täis ja ma söön kogu aeg peale, kas see kahjulik ei ole, magu peaks vahepeal puhkama ka ju. Täistopitud tunne ei ole ka hea, minule põhjustab see jõuetust. ma ei leia, et pirtsutan, aga kui viibin nädalas 4 päeval kodust 14 tundi eemal, siis kogu päeva toidu kaasa võtmine on ebareaalne. Ma ei leia, et peaksin toituma 100% õigesti. Tahan leida lihtsalt enda jaoks parimad võimalikud variandid.

Kallis, kui sul on pidevalt süda paha, siis äkki on tegu mingi haigusseisundiga? Vastasel korral ei ole tegu sööma sundimisega, piisab sellest, et paar nädalat pead meeles, et see kellaaeg on vaja süüa ja toimib peale seda kui õlitatult... ja ega sa ei pea ju neljakäigulist lõunat endale näost sisse ajama, et kogu aeg peale sööd. Jutt on suhteliselt väikesest kogusest.

Magu puhkama? Et sõidab nagu Egiptusesse? Oled kunagi magu näinud? Või selle füsioloogia kohta lugenud? Ta venib päris hästi muidu.

Leidsin kiire otsitulemusena ka sellise tabeli:

Toidud viibivad maos võrdlemisi kaua, sõltuvalt sellest, kuidas nad on valmistatud ja mis koostis neil on:

limonaad, kohv, tee 0,5 tundi

piim, keedetud munad, riis 1 - 2 tundi

sai, keeduvorst, keedetud kala 2 - 3 tundi

leib, juuurvili, veiseliha 3 - 4 tundi

kaunviljad, rasvane praeliha 4 - 5 tundi

väga rasvased road, suitsulihatooted üle viie tunni.

Šoks ja popcorn olid viimati väga rasvase toidu alla klassiftseeritud. Magu puhkab, jah? Põhimõtteliselt, et sellest veel vähe ei oleks, siis lisaks rikuvad need organismi ja tõstavad kolesterooli, mis omakorda suurendab insuldi-infarkti ohtu. Palju õnne! Ja kaootiline söömine on alati ju ainevahetusele meeltmööda olnud - ta võtab lausa puhkeasendi ja naudib seda!

Aga muidu tihti puhkavad sul organid? Siis ma nagu saaks su jutust aru....

Ja mis puutub köögiviljadesse, siis sry, kui neid ei söö, siis oled ikka rumal küll... mismõttes ei lähe alla? No selles suhtes, et ma juba alguses ütlesin, et kui iiveldab.. aga äkki peaksid hoopis minema psühhiaatri vastuvõtule toitumishäiretega?

Mu vanaema tavatses alati öelda, et jumal aitab vaid neid, kes ennast ise aitavad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallis, kui sul on pidevalt süda paha, siis äkki on tegu mingi haigusseisundiga? Vastasel korral ei ole tegu sööma sundimisega, piisab sellest, et paar nädalat pead meeles, et see kellaaeg on vaja süüa ja toimib peale seda kui õlitatult... ja ega sa ei pea ju neljakäigulist lõunat endale näost sisse ajama, et kogu aeg peale sööd. Jutt on suhteliselt väikesest kogusest.

Magu puhkama? Et sõidab nagu Egiptusesse? Oled kunagi magu näinud? Või selle füsioloogia kohta lugenud? Ta venib päris hästi muidu.

Leidsin kiire otsitulemusena ka sellise tabeli:

Toidud viibivad maos võrdlemisi kaua, sõltuvalt sellest, kuidas nad on valmistatud ja mis koostis neil on:

limonaad, kohv, tee 0,5 tundi

piim, keedetud munad, riis 1 - 2 tundi

sai, keeduvorst, keedetud kala 2 - 3 tundi

leib, juuurvili, veiseliha 3 - 4 tundi

kaunviljad, rasvane praeliha 4 - 5 tundi

väga rasvased road, suitsulihatooted üle viie tunni.

Šoks ja popcorn olid viimati väga rasvase toidu alla klassiftseeritud. Magu puhkab, jah? Põhimõtteliselt, et sellest veel vähe ei oleks, siis lisaks rikuvad need organismi ja tõstavad kolesterooli, mis omakorda suurendab insuldi-infarkti ohtu. Palju õnne! Ja kaootiline söömine on alati ju ainevahetusele meeltmööda olnud - ta võtab lausa puhkeasendi ja naudib seda!

Aga muidu tihti puhkavad sul organid? Siis ma nagu saaks su jutust aru....

Ja mis puutub köögiviljadesse, siis sry, kui neid ei söö, siis oled ikka rumal küll... mismõttes ei lähe alla? No selles suhtes, et ma juba alguses ütlesin, et kui iiveldab.. aga äkki peaksid hoopis minema psühhiaatri vastuvõtule toitumishäiretega?

Mu vanaema tavatses alati öelda, et jumal aitab vaid neid, kes ennast ise aitavad :blink:

Nauditav lugemine, peaks mainima. :huh:

Parimad palad...kuidas ainevahetus võtab puhkeasendi...ja kuidas saata magu Egiptusesse. :huh: Y

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa ru kuidas on selline asi võimalik, et ei jõua (ajaliselt süüa)? Ennem kui suitsetasid siis ju selleks leidsid aega võiksid nüüd selle aja asemel süüa.

Kas vaatasid millal teema algatatud. Teemaalgataja tõenäoliselt ei käi ammu enam siin foorumis. Loodame, et asendas foorumis viibimise aja korraliku söömisega :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nauditav lugemine, peaks mainima. :rolleyes:

Parimad palad...kuidas ainevahetus võtab puhkeasendi...ja kuidas saata magu Egiptusesse. <_< Y

sama siin :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×