Jump to content
Risto Uuk

Aktiivne "Couch Potato"

Recommended Posts

http://www.burnthefatblog.com/archives/201...ouch_potato.php

Mis arvate sellest? Kas siin on ka inimesi, kes muud moodi kui trennis eriti aktiivsed füüsiliselt pole?

Ma ei tea, kas mind ikka päris sellesse patta panna saab. Mul on lausa hädavajalik iga paarikümne minuti tagant püsti tõusta, natuke jalutada või venitada. Pigem ikka ennast sellesse kategooriasse ei paneks, kuigi trennivälist füüsilist aktiivsust võiks kindlasti tõsta.

Muudetud kasutaja FitRisto poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.burnthefatblog.com/archives/201...ouch_potato.php

Mis arvate sellest? Kas siin on ka inimesi, kes muud moodi kui trennis eriti aktiivsed füüsiliselt pole?

Ma ei tea, kas mind ikka päris sellesse patta panna saab. Mul on lausa hädavajalik iga paarikümne minuti tagant püsti tõusta, natuke jalutada või venitada. Pigem ikka ennast sellesse kategooriasse ei paneks, kuigi trennivälist füüsilist aktiivsust võiks kindlasti tõsta.

Jep, that's me.

1,5h-2h trenni päevas või siis 6h seismist töö juures. Ülejäänud aeg magan või istun arvuti taga. Ei saa ühegi tervisehäda üle kurta. Eks 30a pärast saab täpsemalt öelda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest hoolimata, et ma veedan tööl iga päev 7-8h arvuti taga, üritan ikkagi päevas vähemalt 3000-5000 sammu ära kõndida.

Kuni 5000 sammu läheb kategooriasse sedentary life style... :D

5000-7499 on madala aktiivsusega... Aktiivseks loetakse elustiili alates 10 000 sammust päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuni 5000 sammu läheb kategooriasse sedentary life style... :D

5000-7499 on madala aktiivsusega... Aktiivseks loetakse elustiili alates 10 000 sammust päevas.

Aga kui sa teed iga päev ühe korraliku trenni ja lisaks jalutad 3000-5000 sammu päeva jooksul?

Muudetud kasutaja FitRisto poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuni 5000 sammu läheb kategooriasse sedentary life style... :D

5000-7499 on madala aktiivsusega... Aktiivseks loetakse elustiili alates 10 000 sammust päevas.

Pean tõdema, et 3000-5000 oli küll tõsiselt alahinnatud. Täna lugesin niisama huvi pärast oma igapäevase lõunalkäigu sammud kokku, tuli 1500 sammu ja tegemist on lühikese otsaga, olin ikka üsna valesti arvestanud. Nii et peale väikest arvestust muudan selle 3000-5000 pigem 6000-9000.

Muudetud kasutaja jos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sa teed iga päev ühe korraliku trenni ja lisaks jalutad 3000-5000 sammu päeva jooksul?

Oleneb sinu korralikust trennist...

Kõndimine teenib erinevaid eesmärke kui jõusaalitreening.

Üks hea spikker, et aru saada, mida lugeda normiks, kujutage ette kütt-korilase elu või vaadake metsikuid loomi.

Või üks lihtsam variant... Vaadake last, kes on veel rikkumata eas, st 4-5 aastane, hiljem hakkab võimust võtma vanemate pidev moraalilugemine...a la "ära hüppa ja ära jookse...istu vagusi...jne". Põhiliigutusmustrid on juba selged. Õppige tema järgi, kui palju on normaalne istuda, joosta, hüpata jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×