Jump to content
kike89

Eesti kulturist sai eluaegse võistluskeelu

Recommended Posts

Ma usun ja olen kindel, et väga palju on neid mehi, kes pole neid nn "kangemaid" abivahendeid kasutanud. :D Ära üldista.

Valesti usud siis.

Jutt käib kõrgematel kohtadel olevatest meestest.

Muudetud kasutaja Kask poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun ja olen kindel, et väga palju on neid mehi, kes pole neid nn "kangemaid" abivahendeid kasutanud. :D Ära üldista.

kuidas jõuluvanaga lood on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on kõige jaburam see, et kui keegi saab Eestis 2 aastase keelu, siis näitab see seda, et mehehakatis on oma hinge kuradile müünud. Nüüd selle 2 aasta jooksul tuleb vanakesel kuskil nurgas kraest kinni hakata ja proov võtta.

Natuke naljakas, et kes keelu saab, siis 2 aastat saab uhada nii kõvasti kui võimalik ja siis paar kuud puhas olla ja ollagi õige mees????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on kõige jaburam see, et kui keegi saab Eestis 2 aastase keelu, siis näitab see seda, et mehehakatis on oma hinge kuradile müünud. Nüüd selle 2 aasta jooksul tuleb vanakesel kuskil nurgas kraest kinni hakata ja proov võtta.

Natuke naljakas, et kes keelu saab, siis 2 aastat saab uhada nii kõvasti kui võimalik ja siis paar kuud puhas olla ja ollagi õige mees????

100% nõus. Minu arust tuleks just selle 2 aasta jooksul teda veel rohkem testida - et enne võistluskeelu tühistamist saaks olla kindel, et ta ikka parandas ennast (st enam ei kasuta dopingut).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu öeldud, et sportlane, kes soovib pöörduda peale 2 aastast keeldu tagasi spordi juurde peab enne seda 6 kuud liituma ADAMS programmiga - mis tähendab seda, et teda võib igal ajal kontrollida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu öeldud, et sportlane, kes soovib pöörduda peale 2 aastast keeldu tagasi spordi juurde peab enne seda 6 kuud liituma ADAMS programmiga - mis tähendab seda, et teda võib igal ajal kontrollida.

Ok, hea seegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on kõige jaburam see, et kui keegi saab Eestis 2 aastase keelu, siis näitab see seda, et mehehakatis on oma hinge kuradile müünud.

Väga lendu läheb see mõttelend siin juba ;)

Aga selles mõttes täitsa täppi et äkilisemate kirikute silmis on beebipillisteroide tarvitavad naised ka oma hinge kuradile müünud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt on see eesti kulturism väga igav vaadata.Väiksed mehed siplevad lavapeal.Aga vähemalt oleme mega naturaalid:)

Kulturismis on meil tõesti ainult üks maailma tasemel noorsportlane ja üks meeste klassi sportlane, aga klassikalises kulturismis oleme viimastel aastatel ju päris tugeva koondise kokku pannud ning medaleid ja finaalkohtasid on päris palju ette näidata. Järgmisel aastal toimuvad Eestis klassikalise kulturismi maailma meistrivõistlused ja usun, et siis on täiesti reaalne, et igas kategoorias on ähemalt 1 eestlane ja võimalik, et tuleb ka medaleid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturismis on meil tõesti ainult üks maailma tasemel noorsportlane ja üks meeste klassi sportlane, aga klassikalises kulturismis oleme viimastel aastatel ju päris tugeva koondise kokku pannud ning medaleid ja finaalkohtasid on päris palju ette näidata. Järgmisel aastal toimuvad Eestis klassikalise kulturismi maailma meistrivõistlused ja usun, et siis on täiesti reaalne, et igas kategoorias on ähemalt 1 eestlane ja võimalik, et tuleb ka medaleid :)

See käib just eriti klassikaliste kulturistide kohta. :D

Väiksed mehed siplevad lavapeal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teist korda asjad ei JUHTU lihtsalt enam.Tegemist teadliku ja läbi mõledud dopingu kasutamisega.Igaljuhul eluaegne keeld.

2 kiiruseületamise eest eluaegne liikluskeeld

2 piletita sõidu eest eluagne ühistranspordi keeld

2 kõrvalehüppe eest lahutus ja eluaegne suhtekeeld :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 tapmist=tapmis keeld???

Mõtle ka ikka kui võrdlema hakkad!!!

2 tapmise eest võiks surmanuhtlus olla küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×