Jump to content
kike89

Eesti kulturist sai eluaegse võistluskeelu

Recommended Posts

Mis seal kahtlast on?

No kas on tulnud mingi avalik kinnitus, et tekkis mingi vigastus või haigus või midagi, et sellest osa võtta ei saa.. kui ei ole kas siis asi ei ole kahtlane we???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kas on tulnud mingi avalik kinnitus, et tekkis mingi vigastus või haigus või midagi, et sellest osa võtta ei saa.. kui ei ole kas siis asi ei ole kahtlane we???

Tekkis vigastus, et ei saa dopinguproovist osa võtta? Mida ta vigastas? Hoidmisnäppe? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kas on tulnud mingi avalik kinnitus, et tekkis mingi vigastus või haigus või midagi, et sellest osa võtta ei saa.. kui ei ole kas siis asi ei ole kahtlane we???

noo ta keeldus minemast dopingukontrolli lavataga ja seega sai kirja positiivse tulemuse automaatselt .. hiljem jäi 1 koht vabaks ja sinna läks ott...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselgelt lootis ta, et teda testi ei kutsuta.

Eks nad kõik loodavad seda, kes midagi kasutanud on. Samas eluaegne keeld on ikkagi liig, mis liig. Mõne inimese leib tuleb selle kaudu lauale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et ta ei saa eluaegset..

Kahju on neist sportlastest, kes saavad.

Njah, ma võib-olla olen julm inimene, aga minul küll kahju ei ole. Kui inimesele antakse mitu võimalust ennast parandada ja ta seda ei tee, siis lõpmatuseni kannatada ka ei saa. Kui inimene oma vigadest ei õpi, siis ei ole temaga midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et ta ei saa eluaegset..

Kahju on neist sportlastest, kes saavad.

See on tal juba teist korda, kui nii juhtub. Mina küll kaasa ei tunne ning mitte keegi ei peakski. Reeglid on reeglid. Kas sulle meeldib, kui inimesed võistlustel petavad? Näiteks kergejõustikus lõikavad distantsi lühemaks jne jne...Ei ole ju normaalne. Ideaalis võiks oli iga ala esikolmikule kontroll, agailmselt finantsilistel põhjustel seda ei tehta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et ta ei saa eluaegset..

Kahju on neist sportlastest, kes saavad.

Põhimõtteliselt on eluaegsetest kahju või mismõttes? Petturid, vargad, tapjad, kes teenivad välja eluaegse-neist on ka kahju?

Eks nad kõik loodavad seda, kes midagi kasutanud on. Samas eluaegne keeld on ikkagi liig, mis liig. Mõne inimese leib tuleb selle kaudu lauale.

No v-o on see liiga karm karistus, üks-ühele näiteks eluaegse vanglakaristusega tapjale ehk võrrelda ei saa, samas oleneb vaatevinklist.

Eestis küll kulturism kellelegi otseselt leiba lauale ei too. Ja kui tookski, siis peaks inimene olema piisavalt tark, et enda tegudest endale aru anda.

Huumorit ikka leiab siin foorumis. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et ta ei saa eluaegset..

Kahju on neist sportlastest, kes saavad.

Mitu võimalust sina sportlasele annaks, paar korda aastas? Suht labidas peab olema, et mitu korda vahele jääda. See näitab, et inimene pole vahepeal midagi õppinud ja ilmselt ei kavatse seda ka tulevikus teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on tal juba teist korda, kui nii juhtub. Mina küll kaasa ei tunne ning mitte keegi ei peakski. Reeglid on reeglid. Kas sulle meeldib, kui inimesed võistlustel petavad? Näiteks kergejõustikus lõikavad distantsi lühemaks jne jne...Ei ole ju normaalne. Ideaalis võiks oli iga ala esikolmikule kontroll, agailmselt finantsilistel põhjustel seda ei tehta.

2x distantsi lõikamise eest eluaegset ei saa, nii et natuke karm ikka küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks nad kõik loodavad seda, kes midagi kasutanud on. Samas eluaegne keeld on ikkagi liig, mis liig. Mõne inimese leib tuleb selle kaudu lauale.

Minul on ka kahju, mina annaks 30 aastase eluaegse asemel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhimõtteliselt on eluaegsetest kahju või mismõttes? Petturid, vargad, tapjad, kes teenivad välja eluaegse-neist on ka kahju?

No v-o on see liiga karm karistus, üks-ühele näiteks eluaegse vanglakaristusega tapjale ehk võrrelda ei saa, samas oleneb vaatevinklist.

Eestis küll kulturism kellelegi otseselt leiba lauale ei too. Ja kui tookski, siis peaks inimene olema piisavalt tark, et enda tegudest endale aru anda.

Huumorit ikka leiab siin foorumis. :D

Ma pidasin silmas eluaegset keeldu sportlasele.

Ilmselgelt on nad selle ära teeninud ja puhas sport on puhas sport, aga ikkagi on kahju. ;)

Ses suhtes, et kui keegi on fanatt sellel alal mis ta teeb, siis on ikka kahju kui temalt võetakse päris suur osa võimalusest sellega tegeleda.

Eks see võrdsustab asja naturaali jaoks muidugi ja ma pole ka mingi steroidide pooldaja.. Kahju on lihtsalt kui saadakse eluaegne. :)

Samas kui hakata edasi juurdlema, siis pärast 1 korda võiks nagu aru pähe tulla.. See on nii nokk kinni - saba lahti teema tegelikult.

Siis tekib tegelikult küsimus, et kus asub inimvõimete piir naturaalsel treenimisel?

Muudetud kasutaja Kask poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pidasin silmas eluaegset keeldu sportlasele.

Ilmselgelt on nad selle ära teeninud ja puhas sport on puhas sport, aga ikkagi on kahju. ;)

Ses suhtes, et kui keegi on fanatt sellel alal mis ta teeb, siis on ikka kahju kui temalt võetakse päris suur osa võimalusest sellega tegeleda.Eks see võrdsustab asja naturaali jaoks muidugi ja ma pole ka mingi steroidide pooldaja.. Kahju on lihtsalt kui saadakse eluaegne. :)

Samas kui hakata edasi juurdlema, siis pärast 1 korda võiks nagu aru pähe tulla.. See on nii nokk kinni - saba lahti teema tegelikult.

Siis tekib tegelikult küsimus, et kus asub inimvõimete piir naturaalsel treenimisel?

Mina näen seda nii, et temalt ei võeta ära võimalust vaid põhimõtteliselt võtab ta ise selle ära keelatud aineid kasutades :D Ja põhimõtteliselt võib ju alaga tegeleda edasi, võistelda ei saa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistleda saab ka edasi, on olemas ka kulturismis erinevaid liigasid, kus keegi su käest ei küsi kas sa oled vahele jäänud või ei ole, rääkimata sellest, et seal puudub igasugune kontroll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas õige, mis ta siis ronib lavale ise kama täis? Arvas et ei kontrollita? Tore oleks ju aus sport, kui sellist üldse eksisteerib...

Esi 3-me mehi oleks õiglane kõiki kontollida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esi 3-me mehi oleks õiglane kõiki kontollida.

Esi 3-me mehed on kõik mingil ajaperioodil "kangemate" abivahendite abil lihaseid juurde kasvatanud. Osade ainete tarvitamise jäljed kaovad kehast mõne nädalaga. "Ausat" sporti tippspordi tasemel ei eksisteeri. :D

Muudetud kasutaja Hirmus Ants poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esi 3-me mehed on kõik mingil ajaperioodil "kangemate" abivahendite abil lihaseid juurde kasvatanud. Osade ainete tarvitamise jäljed kaovad kehast mõne nädalaga. "Ausat" sporti tippspordi tasemel ei eksisteeri. ;)

Ma usun ja olen kindel, et väga palju on neid mehi, kes pole neid nn "kangemaid" abivahendeid kasutanud. :D Ära üldista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×