Jump to content
Ott Kiivikas

Soovid teada oma täpset rasvaprotsenti - DEXA / DXA

Recommended Posts

Väga õigel ajal tekkinud teema :lol: Kas seal on keegi kohapeal ka, kes pilti analüüsida aitab? Hetkel ei ole treenerit võtta.

Anlüüsida....seal ei osanud õde isegi sõnagi inglise keelt, küsib minu käest, et näidake kus siin on kirjutatud parem käsi inglise keeles.... :D rääkimata millegi analüüsimisest. Põhinumbreid saab sealt ikka ise välja lugeda palju on lihasmassi tulnud või läinud võrreldes varasema mõõtmisega ja sama ka rasva kohta, eraldi on välja toodud luustiku mass.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga huvitav.

Keegi tulemusi sisse ei viitsi skännida?

Mina olen oma tulemusi juba kajastanud oma blogis ja teen seda ka edaspidi, järgmine mõõtmine eeldatavasti kahe kuu pärast, mitte varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen oma tulemusi juba kajastanud oma blogis ja teen seda ka edaspidi, järgmine mõõtmine eeldatavasti kahe kuu pärast, mitte varem.

ott, sa saad oma aja kinni pandud ikka sellelt numbrilt, mis teema päisesse postitasid? kuna nagu kirjutasin, mulle aetakse sellest numbrilt hoopis mingit joga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, sain LÕPUKS aja esmaspäevaks kirja. helistasin hoopis kolmandale numbrile, kust soovitati mul helistada oti kirjutatud numbrile, kuid kuuldes, mis häma mulle sealt aeti, oldi nii lahked ning aeti asi korda. seega 28.02. 9.40 lähen ma mustamäe haigla radioloogia registratuuri nr 3 ja lasen end vastavasse kabinetti suunata.

kui foorumlastel huvi-soovi on, võin oma tulemuse fotona üles laadiada siia.

igatahes tänan tähelepanu eest ning vabandan niivõrd paljude postituste pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok, sain LÕPUKS aja esmaspäevaks kirja. helistasin hoopis kolmandale numbrile, kust soovitati mul helistada oti kirjutatud numbrile, kuid kuuldes, mis häma mulle sealt aeti, oldi nii lahked ning aeti asi korda. seega 28.02. 9.40 lähen ma mustamäe haigla radioloogia registratuuri nr 3 ja lasen end vastavasse kabinetti suunata.

kui foorumlastel huvi-soovi on, võin oma tulemuse fotona üles laadiada siia.

igatahes tänan tähelepanu eest ning vabandan niivõrd paljude postituste pärast.

Ei ole hullu! Ootame põnevusega tulemusi! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok, sain LÕPUKS aja esmaspäevaks kirja. helistasin hoopis kolmandale numbrile, kust soovitati mul helistada oti kirjutatud numbrile, kuid kuuldes, mis häma mulle sealt aeti, oldi nii lahked ning aeti asi korda. seega 28.02. 9.40 lähen ma mustamäe haigla radioloogia registratuuri nr 3 ja lasen end vastavasse kabinetti suunata.

kui foorumlastel huvi-soovi on, võin oma tulemuse fotona üles laadiada siia.

igatahes tänan tähelepanu eest ning vabandan niivõrd paljude postituste pärast.

Olen ka ootamas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu lubatud, käisin täna ennast kiiritamas mustamäel.

kogu see nali läks maksma 225 eeki ehk 14.38 ja võttis aega 15 minutit (protseduur ise).

kuna hetkel olen üpris kuiv (plaanis on natukene rasvasemaks muutuda), siis mõõdeti kohapeal mu kaaluks 66 kilo. ning pärast sai nveel teada, et mu õige nimi on joohan - miks ka mitte.

igatahes, mis kõige olulisem teadmine - minu rasvaprotsendiks mõõdeti 8,2. vot nii.

põhjalik protokoll minu maisest kehast on leitav siin fotokaustas (ei hakka eraldi siia fotosid üles laadima).

https://picasaweb.google.com/kontrolaltdili...MOJicWj_Lbi7AE#

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu lubatud, käisin täna ennast kiiritamas mustamäel.

kogu see nali läks maksma 225 eeki ehk 14.38 ja võttis aega 15 minutit (protseduur ise).

kuna hetkel olen üpris kuiv (plaanis on natukene rasvasemaks muutuda), siis mõõdeti kohapeal mu kaaluks 66 kilo. ning pärast sai nveel teada, et mu õige nimi on joohan - miks ka mitte.

igatahes, mis kõige olulisem teadmine - minu rasvaprotsendiks mõõdeti 8,2. vot nii.

põhjalik protokoll minu maisest kehast on leitav siin fotokaustas (ei hakka eraldi siia fotosid üles laadima).

https://picasaweb.google.com/kontrolaltdili...MOJicWj_Lbi7AE#

Mul hea meel, et lõpuks mõõdetud Said, käsiaparaat näitas ju vaid erroreid. Kuidas ise tulemustega rahul või mis tunde tekitasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul hea meel, et lõpuks mõõdetud Said, käsiaparaat näitas ju vaid erroreid. Kuidas ise tulemustega rahul või mis tunde tekitasid?

tulemus... eelkõige oli tore LÕPUKS teada saada. elus polnud varem sellist mõõtmist teinud. ning põnev oli vaadata ja lugeda kõiki neid ülitäpseid tulemusi.

protsent 8,2 oli tõesti madal tulemus, kuid midagi sellist võiski oodata. oli teada, et mu rasva% on alla keskmise ning just too mõõtmise periood oli mul eriti "kuiv". pärast seda sai uuritud tükk aega, et mis minusuguse normaalne rasva% võiks olla ning jõutud järeldusele, et haiglaslikult madal ta mul siiski õnneks pole.

teist korda käisin end kaalumas-mõõtmas eurodieedi teenuste abil (seksuaalkliinikus). see leidis aset 1. aprill ning siis oli ravsaprotsent 10,6. kindlasti polnud ma siis nii kuiv enam, olin teadlikult oma toidukogust suurendanud, lisaks vbl siin ka aparaatide täpsusvahe.

praegu on plaanis minna uuesti mõõtma 29. aprillil, jälle eurodieeti, sest sealne variant on puhtlogistiliselt mugavam (kesklinnas), kiirem ja mis olulisim - odavam. 3,2 euri nimelt, hind langes hiljuti. olgu, ma ei saa nii mitmekesiseid ja vbl mitte nii täpseid andmeid, kuid mis ma nende megatäpsete andmetega niiväga teeksingi. http://edmond.eurodieet.eu/est/sections/8/2

igatahes kavatsen oma keha koostist edaspidi palju tähelepanelikumalt jägida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teist korda käisin end kaalumas-mõõtmas eurodieedi teenuste abil (seksuaalkliinikus)

Mis koht see on ja kas seal on ka siis DEXA aparaat ?

Edit: Edmondis on tavaline elektrijuhtivuse mõõtmine, mis on ilmselt kõige ebatäpsem... parem siis juba kaliibriga rasvavolte mõõta.

Täpne on ikka DEXA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest TikuTaku

Kas keegi oskab öelda, kus saab Tartus DEXA uuringut teha?

Veidi infot sain siit http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/31282-soovid-teada-oma-taepset-rasvaprotsenti-aga-palun/

Helistasin spordimeditsiinikeskusesse kui ka kliinikumi numbril. Öeldi, et pmst saab seda teha, kuid eriarsti juurde minekuks on vaja perearsti saatekirja.

On see tõesti nii? Protseduur on ju iseenesest tasuline, seega peaks ka ju ilma saama.

Äkki on veel mingeid teisi võimalusi Tartus kõige vajaliku teadasaamiseks?(Lihasmass, rasvaprotsent, luutihedus jne)

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×