Jump to content
batmannu

Eesti MV lamades surumises - Ennusta ja võida!

Recommended Posts

Tarmo ikka üllatas mind väga positiivselt. Tema oligi Revali salarelv :-).

Huvitav, kas Tarmo surumine oli üllatus vaid teistele või ka Revali poistele/meestele?

Tegelt ei ole siin miskit üllatust, kodutööd vaja rohkem teha. Näiteks Raigo oli aasta tagasi meie revali võistlusel kohtunik, kus ma tegin 215.

Ja revali tiimil oli veel varumehi, kui keegi oleks jätnud miinimun punktid toomata, tiim on kõva lihtsalt B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alex-poiss

post-20384-1290948040_thumb.jpg

Sõbra pats

post-20384-1290948064_thumb.jpg

post-20384-1290948089_thumb.jpg

Tartlased

post-20384-1290948104_thumb.jpg

Publik

post-20384-1290948123_thumb.jpg

Mõnel on võimalus isiklikku käteräti hoidjat omale lubada

post-20384-1290948164_thumb.jpg

post-20384-1290948185_thumb.jpg

Konflikt?

post-20384-1290948203_thumb.jpg

Arvatavasti võistluste kõige lärmakamad B)

post-20384-1290948238_thumb.jpg

post-20384-1290948302_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii võistlus läbi, afterparty ka läbi.

Nüüd tuleb analüüs teha, kuhu jäi jõud B)

Esialgu võib öelda, et ilmselt läks endal kaduma palju seoses võistluste korraldamise ja treeneriametiga.

8 päeva tagasi saalis tehtud numbrid olid hoopis rohkem lubavamad.

Aga nüüd tuleb natukene kaalu korrigeerida ja Masters EMV-l paugutada.

Raigo võitis teenitult ega Renel ka palju puudu ei jäänud, et suuremaid rekordeid purustada.

Palju oli neid, kes positiivselt üllatasid. Kindlasti ei olnud nende seas Tarmo Pärna. Tarmo lihtsalt tegi oma tulemuse ära, meie olime seda saalis juba näinud.

Eelmine aasta Revali võistlustel surus Tarmo juba 215 kilo ja näitas et sisu ja tahtmist tal on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii võistlus läbi, afterparty ka läbi.

Nüüd tuleb analüüs teha, kuhu jäi jõud B)

Esialgu võib öelda, et ilmselt läks endal kaduma palju seoses võistluste korraldamise ja treeneriametiga.

8 päeva tagasi saalis tehtud numbrid olid hoopis rohkem lubavamad.

Aga nüüd tuleb natukene kaalu korrigeerida ja Masters EMV-l paugutada.

Raigo võitis teenitult ega Renel ka palju puudu ei jäänud, et suuremaid rekordeid purustada.

Palju oli neid, kes positiivselt üllatasid. Kindlasti ei olnud nende seas Tarmo Pärna. Tarmo lihtsalt tegi oma tulemuse ära, meie olime seda saalis juba näinud.

Eelmine aasta Revali võistlustel surus Tarmo juba 215 kilo ja näitas et sisu ja tahtmist tal on!

Kaido, sinu trennitulemuste järgi, mida ise olen näinud, ootasin ikka hoopis teisi tulemusi. 290 oli see, mida ootasin. ausalt. See on sul sees.

Mina arvan, et soojenduse hullutamine oli liigne- miks on vaja suruda soojendusel 210, mind sa sellega ei hirmuta, aga ennast väsitad küll. Kas on vaja lasta soojendusel särgiga 265 päris rinnale ja sealt üles, läheb ju energiat kõvasti ära.

Mul läheks. Mina laseks rinnale küll ja abilisel laseks ära tõsta, no tegelt mina lasen 4 cm pakule aint soojenduse viimase katse :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tänan fotoseeria eest! :P

Seesama terve konkurentsi õhkkond on neil ka treeningul, ma nii...saladuskatte all ütlen. :D

Toredate inimeste tore seltskond!

Soovin teile palju rekordeid ja head tervist! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju puudu ei jäänud. Raigo kaalu koguma hakkab ning suuremasse kaalukategooriasse hakkab liikuma on sealt oodata müstilisi numbreid B)

Ta oligi suuremas kategoorias ju. 82.5 kilosena läks -90kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaido, sinu trennitulemuste järgi, mida ise olen näinud, ootasin ikka hoopis teisi tulemusi. 290 oli see, mida ootasin. ausalt. See on sul sees.

Mina arvan, et soojenduse hullutamine oli liigne- miks on vaja suruda soojendusel 210, mind sa sellega ei hirmuta, aga ennast väsitad küll. Kas on vaja lasta soojendusel särgiga 265 päris rinnale ja sealt üles, läheb ju energiat kõvasti ära.

Mul läheks. Mina laseks rinnale küll ja abilisel laseks ära tõsta, no tegelt mina lasen 4 cm pakule aint soojenduse viimase katse :-)

Selline on mu tavaline soojendus. Viimane särgita 210 oli niigi alla võetud. Ma ei tee seda kellgagi hirmutamiseks, mul on vaja lihtsalt raskust tunnetada.

Sellest oli laupäeval tegelikult juba näha, et särtsu pole. Raw surumisega näen ma täpselt, kus ma asun särgiga surumisel.

Rinnani lasen sellepärast, et surun 50 särgiga ja alati lihtsalt kang ei tule rinnani (oleks võinud lasta muidugi selle ära tõsta).

Mind see ei väsita, tavaliselt surun särgiga oma parimad tulemused 5-6 katsel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta oligi suuremas kategoorias ju. 82.5 kilosena läks -90kg.

Jah, kuid pean silmas seda, et kui ta ise kaalupiiridesse vaevu sisse mahub, ehk siis kui ta mingi 89.5kg kaaluks...Oluliselt tugevam ma usun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sooviks väga võistluste protokolle näha,loodan et tuleb lähiajal.

võistlustel oleks võinud olla ka see tulemuste tabel seinapeal kuvatud kes ja mitmes on .nagu varasemalt aastatel mõnel korral on olnud,publikul oleks ka parem ülevaade asjast kes kellega konkureerib.oleks huvitavam jälgida olnud,aga see minu arvamus. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sooviks väga võistluste protokolle näha,loodan et tuleb lähiajal.

võistlustel oleks võinud olla ka see tulemuste tabel seinapeal kuvatud kes ja mitmes on .nagu varasemalt aastatel mõnel korral on olnud,publikul oleks ka parem ülevaade asjast kes kellega konkureerib.oleks huvitavam jälgida olnud,aga see minu arvamus. B)

Ma usun et kõik oleks seda soovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline on mu tavaline soojendus. Viimane särgita 210 oli niigi alla võetud. Ma ei tee seda kellgagi hirmutamiseks, mul on vaja lihtsalt raskust tunnetada.

Sellest oli laupäeval tegelikult juba näha, et särtsu pole. Raw surumisega näen ma täpselt, kus ma asun särgiga surumisel.

Rinnani lasen sellepärast, et surun 50 särgiga ja alati lihtsalt kang ei tule rinnani (oleks võinud lasta muidugi selle ära tõsta).

Mind see ei väsita, tavaliselt surun särgiga oma parimad tulemused 5-6 katsel.

Nati jutu jätkuks soojendusest. Siis kui kunagi käisin MM-l võistlemas ja seal oli sihuke tegelane nagu Jan Wegeira vist võistles -82,5 kg, aga pole tähtis kus kaalus võistles. Point selles, et vana tegi sooja, et isegi surumise särk oli higine. Tollel ajal mõtlesin, kas on see ikka kõikse õigem nii rahmida. Aga kui nüüd mõelda, et vana surumine katkeb 280 kg juures, siis muudan arvamust ja ütlen endale, et see on treenituse tase kuidas keegi harjunud.

Eestikate kohta ka siis juba nati sõna. Mulle väga meeldis see, et asi ei veninud. Kiidusõnad Hr. Ain Kimberi kapsaaeda, kes suutis välja võluda hea koha ja mugavad tingimused. Kaastunne julgestajatele - kettameestele, kes terve päeva pidid seisma ning nad said sellega hästi hakkama.

Nüüd siis teema kohtunike suunas. Olen see, kes suht palju jälgib kohtunike tööd ja tegevust ning hiljem analüüsib (sinna ka enda tegevuse). Varasematel aastatel on nii nagu on, kõik õpime oma vigadest ja saame neist aru - see juba unustatud teema, aga selle võistluse kohta ei oskagi midagi nagu välja leiutada kõik oli super NAD TEGID oma ära. Aga kahju on see, et peakohtuniku tööpäev venib pikaks ja neid võiks olla sellise päeva kohta 2. Minu arvamus sellest, et kui on järgmistel võistlustel võtta 2 peakohtunikku, siis pakuks välja et Marko võiks olla peakohtunik sellistes kaaludes, kus eelnevalt on teada TEGIJAD,siis on silm veelgi selgem. Olgem ausad, inimene ikka väsib ja kvaliteet kannatab juba selles, kui tekivad pinged, kes keda võidab ja rahva hulgast karjutakse nii ja naa, siis see teeb raskeks kohtuniku pädeva otsuse.

Jep üks asi tuli ikka meelde: tabloo võiks olla, aga saan aru, et hetke seis on nii nagu on "kõik maksab". Alati on arenemise ruumi, aga kahjuks võistluste korraldamisel saab areneda ainult rahakoti najal.

Foorumis läbi käinud sõna üllatusi võistlejate kohta, Raigo K. kohta ma polnud üllatunud, et ta surus 240 kg, Kaido L. 265-le kg jäi olin nati üllatunud, või siis pettunud, kuidas seda paremini öelda, arvasin 285 + tulevat. Rene P. sinu algraskus oli teada mulle et 250 + alustad, aga edasine oli teadmatus, arvasin, et paned teiseks katseks kas 265 või 270kg, et sa ära ei teinud, see oli üllatus. Siim R. ei oskagi su kohta midagi öelda, sa oled ette arvamatu aga super.

Edu Teile kõigile ja head adveti soovides

Kaido Vahesalu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×