Jump to content
zxcvb

Küsimus sheigi kohta peale trenni.

Recommended Posts

Selline küsimus, et kui ma panen kodus pulbri ja vee sinna purki vms juba valmis ja võtan trenni kaasa, siis see pulber mingit mõju ei kaota trenni ajal? Lihtsalt pean uuesti raputama? (vajub põhja ju)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et kui ma panen kodus pulbri ja vee sinna purki vms juba valmis ja võtan trenni kaasa, siis see pulber mingit mõju ei kaota trenni ajal? Lihtsalt pean uuesti raputama? (vajub põhja ju)

See aeg on niivõrd lühike, et miskit ei juhtu selle sheigiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soojaks läheb. mulle isiklikult toasoe sheik küll ei meeldi, aga maitseasi muidugi.

ise võtan väikse topkaga pulbri kaasa, sest sheikerit kasutan nkn vee joomiseks trenni ajal. peale trenni siis kraanist külm vesi, purustatud jää ja pulber sisse ja oi kui hea on seda saunalaval peale trenni juua <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soojaks läheb. mulle isiklikult toasoe sheik küll ei meeldi, aga maitseasi muidugi.

ise võtan väikse topkaga pulbri kaasa, sest sheikerit kasutan nkn vee joomiseks trenni ajal. peale trenni siis kraanist külm vesi, purustatud jää ja pulber sisse ja oi kui hea on seda saunalaval peale trenni juua <_<

Paljudes jõusaalides on olemas külmkapid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On või ?

Krt ja mardi omas on veel jäämasin ka.

Kus su jutu point on? Valdavalt on spordiklubides olemas külmkapid, kuhu küsimise korral saab oma sheigi trenni ajaks hoiule anda.

Ise kasutan seda varianti iga kord kui trennis käin, sest soe lurr peale trenni ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga päev midagi uut. Peab vist klubi vahetama. Aga siis võtaks juba selle jäämasinaga klubi nii et olen soovitustele ja vihjetele avatud.

Kas su klubis ei ole võimalik mingit jooki siis üldse osta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas su klubis ei ole võimalik mingit jooki siis üldse osta?

Adminiletis, esiteks natuke tüütu sinna kaugele minna ja ma väga ei usu et nad oma kaunilt korrastatud klaaskappi mingit koledat pudelit on tahavad panna.

Lihtsam kodus pudel jääkuubikuid täis panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Adminiletis, esiteks natuke tüütu sinna kaugele minna ja ma väga ei usu et nad oma kaunilt korrastatud klaaskappi mingit koledat pudelit on tahavad panna.

Lihtsam kodus pudel jääkuubikuid täis panna.

Ei tea oska teiste saalide kohta väga rääkida, aga Tartu Myfitnessis saalis olemas selline külmutuskapp kuhu võid oma sheigi või veepudeli trenni ajaks panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vapsjee saalid teil ikka - kõik nii mugav.

Vanakooli saalides käia on ikka mõnus. Astud välisuksest sisse - ja oledki riietusruumis. Viskad kodinad ära ning astud saali. 90% ajast pole isegi kedagi kellele raha maksta käimise eest. Vahest alles trenni lõpus jõuab adminnimees kohale ning rohkem respecti pärast annad talle raha. <_<

Külmkapp oleks päris kõva luksus.

Ise teen nii, et kodus sheik valmis - siis külma tunniks ajaks ja siis trenni kaasa. Paari tunni pärast kui trenn läbi siis võtan seljakotist välja ja kulistan alla. Enamasti suhteliselt normaalse temperatuuriga. Juua kannatab ilusti. Pealegi - ega ma seda jooki maitse ning naudingu pärast ei tarbi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vapsjee saalid teil ikka - kõik nii mugav.

Vanakooli saalides käia on ikka mõnus. Astud välisuksest sisse - ja oledki riietusruumis. Viskad kodinad ära ning astud saali. 90% ajast pole isegi kedagi kellele raha maksta käimise eest. Vahest alles trenni lõpus jõuab adminnimees kohale ning rohkem respecti pärast annad talle raha. <_<

Külmkapp oleks päris kõva luksus.

Ise teen nii, et kodus sheik valmis - siis külma tunniks ajaks ja siis trenni kaasa. Paari tunni pärast kui trenn läbi siis võtan seljakotist välja ja kulistan alla. Enamasti suhteliselt normaalse temperatuuriga. Juua kannatab ilusti. Pealegi - ega ma seda jooki maitse ning naudingu pärast ei tarbi. :D

ega ma ka seal saalis, kus käin, ei käi selle jäämasina pärast. lihtsalt väga positiivne minu jaoks, et selline võimalus seal olemas on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Adminiletis, esiteks natuke tüütu sinna kaugele minna ja ma väga ei usu et nad oma kaunilt korrastatud klaaskappi mingit koledat pudelit on tahavad panna.

Siis tuleb ilusam pudel osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×