Jump to content
plaah

Seljaprobleemid

Recommended Posts

Valu puudumine ei tähenda veel vigastuse lõplikku väljaravimist ja seetõttu soovitaksin küki ja jõutõmbe osas ikka vähemalt paar kuud oodata, aga teisi, seljale vähem koormavaid, harjutusi peaksid saama teha küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valu puudumine ei tähenda veel vigastuse lõplikku väljaravimist ja seetõttu soovitaksin küki ja jõutõmbe osas ikka vähemalt paar kuud oodata, aga teisi, seljale vähem koormavaid, harjutusi peaksid saama teha küll

Ja nende all mõtlete te ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga peale neid valutab ka !

Vb põletik sees? No ei tea, a igatahes peab andma seljale puhkust, eks ta vaikselt paraneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga peale neid valutab ka !

Põletikuvastaste kuur, vbl massaaž, venitusharjutused, arstile, füsioterapeudile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sügava probleemi puhul tasuks hea kiropraktiku juures käia, tavaliselt saab sealt päris palju abi ehk siis näidatakse süvalihaste harjutused ette ja pannakse selg konkreetselt paika. Mul piisab ühest seansist, et selg 2 kuuks korralikult sirgeks ja valuvabaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sügava probleemi puhul tasuks hea kiropraktiku juures käia, tavaliselt saab sealt päris palju abi ehk siis näidatakse süvalihaste harjutused ette ja pannakse selg konkreetselt paika. Mul piisab ühest seansist, et selg 2 kuuks korralikult sirgeks ja valuvabaks saada.

Kelle juures käisid ja palju maksma läks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liigne pinge turjas - vale alaselja asend.

Või ka kaela.

Või näiteks lülisammas ja seljalihased selles asendis kehva verevarustusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina lähen oma seljaga tomograafi 15-ndal. Eks näis.

Ma ei poolda valuvaigistite tarvitamist. Segab pildi nii ära, et sa teed oma seljale pigem kahju kui kasu. Tunnetus on läinud ja võid endale kergesti liiga teha.

Valu vastu aitavad mul stabiliseerivad harjutused (täpsemalt sirutus...seljasilla asendist, jalad lingul)

Võid kasutada ka kõiki neid harjutusi.

Suured tänud soovitatud harjutuste eest! olen teinud neid kuskil 4nädalat ja seljavalu oli kadunud,siis läksin laisaks ja 2nädalat ei teinud midagi ja praegu on seis selline et selg nägu väsib liiga kiirest ära,autos sõites mingi 20min või kodus arvuti taga istudes isegi diivaniil lamades on selline tunne nägu olek terve päev puid saaginud.jõusaali külastan 3,4 korda nädalas.Olen tähele pannud et treenimata on mul see alaselja keskosa,õnneks on saalis selline trenazöör.küsida tahan et kas treenin selga nii nägu kava ette näeb 1kord nädalas või tuleb teha iga treening? just selle trenazööriga.Olen kuulnud et kui treenida tagantjärgi kõiki seljalihaseid saab valust lahti,ei tea kas ka tõele vastab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teab kas Estis on müügil selline laua moodi vahend selja valude vastu,magasin ühe sellise maha oli müügil Osta.ee paar kuud tagasi.Proovin leida m6ne pildi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lasnamäel, kotka peatuse grossis igatahes olen venituslauda müügil näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lasnamäel, kotka peatuse grossis igatahes olen venituslauda müügil näinud.

See mis siin pildil on ise tehtud muide.kas nägid ammu? mis hind oli? vaatasin venemal on neil suht kirves hind 350euri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See mis siin pildil on ise tehtud muide.kas nägid ammu? mis hind oli? vaatasin venemal on neil suht kirves hind 350euri.

Üsna hiljuti veel seisis nurgas, ca 100 eur.

Kui meeles, siis võin ükspäev läbi vaadata sealt, kas alles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna hiljuti veel seisis nurgas, ca 100 eur.

Kui meeles, siis võin ükspäev läbi vaadata sealt, kas alles.

tänud! liigun ise ka seal kandis aeg-ajalt,esimesel võimalusel astun läbi.Huvitav kas see venituspink on kedagi reaalselt aidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänud! liigun ise ka seal kandis aeg-ajalt,esimesel võimalusel astun läbi.Huvitav kas see venituspink on kedagi reaalselt aidanud.

See on seal Grossis olemas, 115 eur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas selgroo valu on väga halb, kuu aega olnud nüüd juba, väga ei sega, aga käte peal käies on natuke valus.

Ära siis käi käte peal :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas selgroo valu on väga halb, kuu aega olnud nüüd juba, väga ei sega, aga käte peal käies on natuke valus.

No kui väga ei sega siis väga halb ei ole ju :lol: ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda kogemustest alaseljaga - alaseljalihaste ülepinge ja sellest tulenev skolioos:

Valuvaigistid aitavad hästi - kui seljas valu sees, siis alateadlikult võtab inimene sundasendi ja selliselt pinge säilib.

Kiropraktik: Dr. Lill aitas kahel korral selja paika ja valud kadusid

Seistes kontrollida keha asendit: paljud inimesed lasevad seistes kõhu n.ü. ette ja siis langeb surve selja alaosale, kui säilitada korralik keha asend, siis selg ei hakka valutama (paljudele inimestele soovitanud, kes töötavad seistes ja aitab).

Treening: väiksemad raskused ja suurem korduste arv - suurte raskuste puhul, näiteks kasvõi kükki juures vajutab liigselt selga alla ja tekivad taas valud...

Päikest, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×