Jump to content
katsi

18.sept

Recommended Posts

Ootan juba ammu pilte ja kommentaare amazoni!

Mnjah. Toimetus sellega kahjuks aidata ei saa. Kui ketrad tibakene ülespoole, võid näha Ott Kiivikase postitust, mis ütleb:

Kahjuks ei saaga toimetus aidata, sest o amazoni toimetusele ei ole laekunud mingisugust infot võistlustulemuste kohta.

Nii et sory vaan. Tühjast kohast ei anna midagi välja võluda :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, ma ka käisin... kuid tulemuste kohta ma ka ei oska ise midagi suurt kosta :)

niipalju vene mehi ja nendel vene meestel kõigil nimed ka, et oska ei neid ülesse loetleda. Kuid ütlen niipalju, et igas võistulskategooriso oli nii u. 3 võistlejat, seega osavõtt oli selline nagu ta oli. Ei saa eriti kurtagi, enamustele riputati medal vähemalt kaela, mulle ka :unsure:

Minu katekooria (fitness klass) võitis tuli ka pärast üldvõitjaks. Võib mainida, et tüüp oli ikka suhteliselt kuiv ja lihas oli ka täitsa olemas :D

Publikut oli ka normaalselt, et no minu jaoks oli see võistlus esimene ning mis ma ikka oskan öelda - egas see võistluskulturism naljameeste ala ole.

Minu imestuseks ülimalt vähe eesti keelt kõnelevaid võistlejaid oli...

seega ei jäänud mulle nende nimed meele, ega ka ei saanud aru mida nad rääkisid.

Eeem, kes tahab veel midagi teada, eks andku teada... Ma üritan ka siis vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×