Jump to content
vend vähk

BUSSIGA TARTUST TALLINNASSE 16.OKTOOBRIL!

Recommended Posts

Antud juhul hea hind, aga kas see hind on lihtsalt bussirent või sisaldab ka kütusehinda? :)

Ma usun, et ta oleks seda maininud...käibemaksust oli juttu ja ka ületunnihinnast, küll ta oleks siis maininud ka kütust.

...mhm.. Kontrollisin igaks juhuks üle ka kütuse osas. Hind sisaldab ka kütuse maksumust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et ta oleks seda maininud...käibemaksust oli juttu ja ka ületunnihinnast, küll ta oleks siis maininud ka kütust.

...mhm.. Kontrollisin igaks juhuks üle ka kütuse osas. Hind sisaldab ka kütuse maksumust.

Siiani parim pakkumine! Mis selle Esta tuttava 27-kohalise hind oleks? Tartust minejaid oleks ilmselt päris palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii see ikka on, et tahad, et oleks parem, aga välja kukub nagu alati. Meie spordiklubi noorte grupi eelarvet on viimasel ajal vägevalt piiratud ja üks tagasilöök järgneb teisele. Linnavalitsus ei toetanud meid mitte ühegi sendiga ning hetkel teen pingutusi, et spordinoored saaksid tasuta võistlusgrimmi(1000 krooni pudel). Oleks omal ajal keegi minuga viitsinud nii palju organiseerida ja sebida, siis oleksin ilmselt kulturismis oluliselt kaugemale jõudnud...

Hetkeseis on selline, et ma ei leidnud võimalusi kellelegi tasuta transpordiks ja arvutasin välja, et selle bussiga minnes oleks edasi-tagasi pilet kokku 150 krooni ning siis majandaksime ilusti ära ja jõuaksime õigeks ajaks täpselt Salme kultuurikeskuse ette ja hilisõhtuks tagasi Tartusse. Võistluspäeval ma oma autoga tõesti ei tahaks sõita ning kindlam oleks kui kõik koos läheme. Siit-sealt olen juba kuulnud mõnede noorte meeste ultimaatumit, et kui tasuta ei saa, siis sõidetakse kellegi isa autoga jne. Kõiki asjaolusid arvestades oleks vist kõige õigem siin avalikult küsida, et kes tuleksid selle bussiga 150 kroonise edasi-tagasi piletihinnaga? Kui saame kokku 19 inimest, siis võtame bussi! NB! Lisage enda nimi ja kaasreisijate arv siia nimekirja ja tänase päeva(teisipäev,12.oktoober 2010) lõpuks loeme reisijad kokku ja langetame otsuse.

Nimekirjas: vend Vähk + 1 abiline (2 inimest)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina oleks kindel tulija!

Paul-Eerik Rosenberg (1) inimene

Väga hea! Kokku juba 3 inimest!

Teistele veel lisainfoks, et tavalise Tartu-Tallinn bussiga täpselt maja ette ei saa ning pärast võistluseid on eriti nõme hakata bussijaama liikuma ja muid tagasituleku võimalusi väsinult otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kokku juba 4 inimest!

Kas kõik sinu sinu võistlejad ja nende abistajad paluvad isasid, et kohale jõuda? Neid oli ju paras ports.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina oleks tulija

Kui nüüd igaüks teist otsiks veel kaks sõpra juurde, hakkab asi ilmet võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kõik sinu sinu võistlejad ja nende abistajad paluvad isasid, et kohale jõuda? Neid oli ju paras ports.

Mina ei saa kahjuks kedagi sunniviisiliselt kuhugi paigutada. Ükskõik kuidas ka ei planeeriks- ikka ei ole keegi rahul. Loodan, et rahvast tuleb juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, enne veel kui sukeldun netiavarustesse ja hakkan seda teemat ajama, pöördun siinolijate poole palvega. Nimelt 16. oktoobril toimuvad teadaolevalt Tallinnas, Salme kultuurikeskuses Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Fittest Tartu spordiklubist läheb võistlema 8-9 sportlast ja neil on kindlasti kaasas ka tuttavaid- lähedasi. Lisaks läheb Tartust välja veel teisigi delegatsioone. Seoses sellega pöördun siinviibijate poole, kes teavad mõnda tuttavat bussijuhti vähemalt 20-kohalise bussiga, et Tartu rahvas saaks õigeks ajaks kaalumisele ja ettevalmistusi tegema hakata. Tallinnas, Salme kultuurikeskuse juures peame olema hiljemalt 16.oktoobri hommikul kl 10:30 ajal. Tartust väljasõit oleks siis kl 08:00 kesklinnast. Tagasi Tallinnast kl 20:00 ajal.

Palun aidake, kellel on tutvuseid:

Buss(mitme kohaline?):

Kütusekulu:

Bussijuhi palk:

Pakkumised teha hiljemalt selle nädala reedeks 08.oktoobriks 2010. Parim pakkuja saab selle tööotsa.

Võite oma ettepanekutest siin märku anda ja samuti minu e-maili aadressile: vendv@hot.ee

post-50-1286178438_thumb.jpg

Tartu noored ei taha jalgsi Tallinnasse minna! :(

Eh...ma lihtsalt lugesin su abipalvet ja püüan aru saada, mis juhtus.

Kas esialgselt olid inimesed arvestanud sponsorlusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eh...ma lihtsalt lugesin su abipalvet ja püüan aru saada, mis juhtus.

Kas esialgselt olid inimesed arvetanud sponsorlusega?

Selles suhtes, et WELCOME TO ESTONIA! Tavalised eesti inimesed. Eks ikka loodeti kõike tasuta saada, aga minust olenematutel põhjustel see plaan ei õnnestunud ja teine variant oleks, et ma nüüd ise maksan kõik sõidud oma taskust kinni ja siis osad irvitavad ilmselt elu lõpuni ja teistel on sügavalt poogen. Enne võistluseid hea meelega lülitaks kõik oma telefonid välja...isegi kaalumise jätaks ära ja läheks kohe metsast otse lavale. Väldiks hea meelega igasugust kontakti kõiksuguste lubajate ja muidu jutumeestega. See bussiteema on üks paljudest näidetest. Ootamatult on kõikidel 10000 küsimust ja keegi enam ei tea, mis nad tegema peavad.

Loodame, et see bussi-teema ikka laheneb õhtuks. Ma nüüd ise trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul, selgus, et ise saan autoga aga Edmund ikka bussiga teiega siis. Ta kinnitab pärast ise veel üle, kui kodus on.

Et siis Edmund oleks 7

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Pärast pikkasid läbirääkimisi otsustasime ühiselt, et seda bussi on kindlasti vaja nii sportlastele kui fännidele ning buss Tartust Tallinnasse väljub 16.oktoobri hommikul kl 09:00 Vanemuise teatri alumisest parklast. Tagasi tuleme Tallinnast pärast võistluste lõpetamist ja banketti orienteeruvalt 20:00 ajal. Edasi-tagasi ots maksab kõigile 150 krooni, üks ots kas Tartust Tallinnasse või tagasi maksab 100 krooni kui keegi soovib ainult ühte otsa teha. Buss on 19 kohaline ja seal on piisavalt ruumi ka varustuse jaoks. Hetkel on nimekirjas 9 inimest ja andke endast veel siin teada, kui on soovijaid väikebussiga minna, et teaksime kohtadega arvestada ja buss lõhki ei läheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×