Jump to content
UFC

Põlved raksuvad.

Recommended Posts

Kui põletikku ja valusid pole siis ei tehta sul midagi. Kui on siis antakse diklofenaki tablette ja ilmselt ka ei tehta muud midagi. Ma eriline liigesespetsialist pole aga seda raginat vist nimetatakse healoomuliseks või mida iganes ja ei omistata sellele tähtsust. Võimalik, et sellepärast, et see eriti ohtlik pole, võimalik et sellepärast, et sellega ei saa midagi niikuinii ette võtta.

Mul ka lapsest saadik kõik liigesed raksuvad. Olen korduvalt arstide juurde pöördunud, aga mingit abi pole saanud. Öeldakse, et jah, raksuvad tõesti, kui valu ei tee, siis pole hullu - lihtsalt anatoomiline iseärasus selline. Glükosamiini olen tarbinud aastaid, diclofenaci olen ka võtnud, aga raksumisele nad mingit mõju ei avaldanud. Sooja tegemine enne trenni aitab ainult nii palju, et raksud kõik liigesed korralikult ära ja siis on mõneks ajaks rahu majas. Hiljem tahavad nad jälle raksuma hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Glükosamiin ongi 50/50 ravim, kellele ta nagu mõjuks ja kellel pole midagi.

Pole kindel ravim, aga patsiendilt ei tohi usku ka ära võtta, sestap "soovitatakse".

Ükski ortopeed/traumatoloog ei ütle, et tegu on imeravimiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul mõjus glükoosamiin alates umbes 3 grammist päevas.

Njah, ma nii palju ei ole võtnud - kõige rohkem 2g. 2g aitas valude vastu hästi, aga raksumise vastu ei omanud efekti. Praegu võtan 1.5g profülaktika mõttes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole kindel ravim, aga patsiendilt ei tohi usku ka ära võtta, sestap "soovitatakse".

Ükski ortopeed/traumatoloog ei ütle, et tegu on imeravimiga.

Eestis on kombeks teda üsna väikestes kogustes võtta ja eks ta ole siin ikka väga kallis ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis oma 2 nädalat või 3 nädalat kükke teinud...ei mäletagi täpselt.

Ja ennäe imet raksud kadunud:D

Aga üks on kindel et raksud tuledvad kindlasti ka vigastustest,kuna ma nüüd paar päeva tagasi lõin oma põlve korralikult ühe teraviku otsa ära ning juba puht niisama kükitades käib ragin põlvest läbi.

Nii et ma nüüd ootan kuni põlv enam nii füüsiliselt valus ei ole saan tagasi oma iga nädalaste jalatrennide juurde naasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui põletikku ja valusid pole siis ei tehta sul midagi. Kui on siis antakse diklofenaki tablette ja ilmselt ka ei tehta muud midagi. Ma eriline liigesespetsialist pole aga seda raginat vist nimetatakse healoomuliseks või mida iganes ja ei omistata sellele tähtsust. Võimalik, et sellepärast, et see eriti ohtlik pole, võimalik et sellepärast, et sellega ei saa midagi niikuinii ette võtta.

Nii üldiselt kipub olema. Kui tõesti valu ei kaasne, siis sellega väga tegelema ei hakata.

Sellise asja profülaktika oleks rattasõit ja mingid glükosamiinitaolised asjad.

Glükosamiin ongi 50/50 ravim, kellele ta nagu mõjuks ja kellel pole midagi.

Pole kindel ravim, aga patsiendilt ei tohi usku ka ära võtta, sestap "soovitatakse".

Ükski ortopeed/traumatoloog ei ütle, et tegu on imeravimiga.

Sestap ongi kindlam võtta mingit kompleksi, siis on suurem tõenäosus, et mingi toimeaine sellest aitab.

Sellistes tavaliselt glükosamiin, kondroitiin, msm, haikõhr, vitamiinid.

Toon siinkohal ära ühe minumeelest hea sellise kompleksi sisu:

tn2_3917.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis saavad muidu põlved haiget, kui kükid nii, et põlved lähevad varvastest ette ja ei ole samas suunas mis varbad. Ning teine asi on, kui tehakse nö poolkükki ja ei läbita paralleeli. Kolmas varjant on liialt tugevad reiesirutajad võrreldes reiekakspealihasega. Ehk siis jõutõmmet vaja teha.

Palju mineraale saab ka veest, vett rohkem juua. Gülokasamiin on tore asi tõesti, aga sa ei saa terve elu toiduliasndist elada. Neid punkte järgides, mul põlved ei raksu ega anna enam tunda.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vesi pole sellegipoolest isotooniline.

Mis puudutab reiekaks- ja nelipealihast, siis need on vaid kaks lihast ja pole nii määravad põlve raksumises. Nelipea on ilmselgelt palju tugevam, kui tagaosa lihased ja mõlemi pikkus mängib palju suuremat rolli alaselja valude põhjustena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×