Jump to content
aivar

S55 Multipower

Recommended Posts

Guest Kats

Kasutasin seda 1 nädala ja võtsin 2 Kg alla. Hommikul sõin tavapärase hommikusöögi ja lõuna- ning õhtusöögi asendasin S 55-ga. Aga eks see mõju ole ikka igaühele ka individuaalne nagu juhendis kirjaski. Pikemalt S55 dieeti pidada läheb väga kulukaks. Sellest ühest purgist saab ainult nädal-poolteist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mina olen seda kunagi kasutanud - vähemalt viis aastat tagasi. Asendasin sellega vist kolm toidukorda päevas (segasin veega) ja võtsin ka päris hästi alla. Maasikamaitsega jook oli mõnusa maitsega.

Tasuks võibolla isegi proovida. Huvitav, mis see maksab? Minu mäletamist mööda oli umbes 500 krooni. Sellest purgitäiest jätkus küll hästi väheseks - umbes 5 päevaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemat alustada ei saanud, seepärast panin siia:Teen juba pool aastat horisontaalpingil seeriaid 120 kiloga, 6-10 kordust seerias- ei tule juurde- teen 2 nädala jooksul 3 korda rinda, nyyd iga kord 12-15 seeriat, enne tegin 8-12 seeriat erinevaid harjutusi. Tarbin kreatiini+glykoosi ja ka proteiini- andke nöu, mis teha, masendus tuleb trennis peale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pane raskust juurde ja tee vähem kordudi seerias, kui alguses kohe yldse ei jõa siis kasuta treening kaaslas(t)e abi tee nende abil isegi mitu kordust ja mingi ajapärast jõuad sa ise ka seda raskust (vabalt) tõsta.Alguses võib tunduda et krt kyll, ei jõua ja kõik kuid punni edasi, ykskord tuleb samm edasi ka teha, pole mõtet yhe kohapeal tammuda.Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Toni

Soovitan raskust vähendada umbes 75%-ni 90 kg ning tõsta korduste arvu ja hakka igal järgneval treeningul uuesti raskust lisama ning korduste arvu vähendama kuni jõuad 120 kg-ni ja seejärel peaksid suutma ka 120 kg piiri ületada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan, et sa ka ei tee yhe raskusega pool aastat järjest-kui teed, on sul minuga sama probleem. Korduste arvu seerias suurendades aga usun, et tekib ainult vastupidamise arendamise efekt, mis mind ei huvita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nõustun et ei saa koguaeg areneda kiiresti, aga kui ta võtab raskust vähemaks ja hakkab siis tegema veel pikemaid kordusi kui 15 ... ma kyll ei teaks et keegi teeb nii suuurte kogustega teeb jõutrenni. Aga kasuta nt püramiidi, see võib ka lahendus olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovige püramiid seeriaid nt. 1x10, 1x8, 1x6, 1x4, 1x12, need oleks töö seeriad suutlikuseni. nii mõjutate kõiki erinevaid lihase osi.

Ainult ei saa aru mis on sellel treeningul ühist S55 -ga. Vist on teemast mööda räägitud, või ei osatud uut teemat alustada!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×