Jump to content
Tan3l

Õlaprobleemid

Recommended Posts

Nii tegin siis ükspäev trenni, koos soojendusega.

Tõstsin hantleid, kangi ja tegin muid vigureid, siis hakkas vasakus õlas vaikselt valu suurenema.

Mul nii varemgi olnud ja on järgmine päev valu kadunud, määrisin fastum geliga ja nüüd on valu kadunud aga kui ma teen õlaringe siis vasak õlg teeb prõksu iga ringi pealt, selline tunne oleks nagu õlg tahaks iga hetk küljest tulla :S

Loodan siit abi saada äkki kelelgil selline probleem olnud, äkki saan ka ise sellega hakkama ja ei pea arsti juurde minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kuulnud juttu. et fastum gel ei ravi sittagi, valu võib ajutiselt ära kaduda, aga ravitoime pidi tal suht null olema ;) Lähtun lihtsalt ühe tõstja jutust..

Õnneks endal pole kunagi ühtegi suurt vigastust olnud, va randmevigastus :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem juba pikemat aega. Teen õlgadele soojendust 15 minutit, kuid midagi pole muutnud. Kusjuures õlgu treenides asi eriti tunda ei anna.

Nimelt rinnaltsurudes, kui tunnen, et lihas jaksab veel 3-4 kordust teha väsiks nagu luustik ja õlaliigesed ära. Täiesti lambist. Esimeste kordustega absoluutselt sellist tunnet pole. Raskust suurendades on täpselt sama lugu ning harjutuse lõpus pole absoluutselt tunda nagu rinnalihased väsinud oleks. Ent luustik õla piirkonnas on küll kange, selline väga imelik. Suudan rinna ära väsitada ainult liblika-trenazööril.

Ühesõnaga hoian õlgu nagu sitta pilpa peal ja annan neile liigagi palju puhkust. Teised lihased hakkavad juba nende hellitamise pärast kannatama, kuna pole nii palju aega, et iga päev erinevaid lihasgruppe treenida.

Õlad endid suudan õlapäeval ideaalselt ära väsitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin lisada, et probleem annab eriti tunda kaldpingil surudes.

Ultra-Geli juba tarvitan.

Sprodiarstile järjekord on umbes 2 kuud. Pealegi on suht kahtlane, kas ma sealt üldse abi saan. Ehk on parim foorumist ikkagi abi otsida, kindlasti leidub inimesi sarnase probleemiga, kes teavad öelda, mis nende puhul aitas.

Muudetud kasutaja Piparkoogimehike poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marss! kohe arsti juurde!

Omal ajal sai ise lollus tehtud ja asi käest lastud.Nüüd aitaks vaid operatsioon - kui seegi.Harjutustega on küll õnnestunud lihased ümber kasvatada ja käsi enam-vähem liikuma saada,aga see pole see ...

Nii et ei ole vaja teiste lollusi korrata.

Foorum küll tore koht ja siin on palju toredaid inimesi,aga diagnoosi neti teel ei pane,ravimisest rääkimata.

Ehk siis veel kord:

arsti juurde!!!!!

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marss! kohe arsti juurde!

Omal ajal sai ise lollus tehtud ja asi käest lastud.Nüüd aitaks vaid operatsioon - kui seegi.Harjutustega on küll õnnestunud lihased ümber kasvatada ja käsi enam-vähem liikuma saada,aga see pole see ...

Nii et ei ole vaja teiste lollusi korrata.

Foorum küll tore koht ja siin on palju toredaid inimesi,aga diagnoosi neti teel ei pane,ravimisest rääkimata.

Ehk siis veel kord:

arsti juurde!!!!!

Vigastus see kindlalt pole, mingit valu ei ole küll tunda. Lihtsalt imelikult kiiresti väsib ära. Ei teagi, raske seletada. Oled kindel, et see on vigastus või haigus? Võibolla pole lihtsalt luustik järele arenenud vms?

Mis sul täpselt juhtus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul jälle küünarnukis mingi jama ..lamades surumisel näiteks lükkan tahtejõuga käe sirgekes sest nii valus on.. isegi kui pole väga raske. käsi ei käi lahti vahepial .. lihtsalt jääb kinni ja edasi lükata on ilgelt valus ja vahepial ei lää kokku ... see ei ole igapäev nii.. aga kui on siis on halb. (ei hakkanud oma probleemist eraldi teemat tegema.. äkki keegi möödaminnes saab aidata ,kui kellegil on oldnud võibolla.) :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olnud nii õlavigastused ja küünarnuki vigastused.

Õla puhul ei aidanud ei Gel ega süst, lihtsalt tuli suurte raskustega treenimine mõneks ajaks jätta. Ca pool aastat võttis täielik paranemine.

Küünarnukkidega olen teinud lihtsalt nii, et teen neid harjutusi, mida saan. Ja ei koorma samuti üle.

Kindlasti on spordiarst hea lahendus, sest iga asi on individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb osta 2 purki ultra geli ja see ära kasutada- usun, et aitab

Nõustun renkuga... JUST 2 PURKI sest alles 2. purgi lõppedes mõjus mulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...lihtsalt tuli suurte raskustega treenimine mõneks ajaks jätta. Ca pool aastat võttis täielik paranemine.

Küünarnukkidega olen teinud lihtsalt nii, et teen neid harjutusi, mida saan. Ja ei koorma samuti üle.

...

ja lisaks toodule: vahest saad muuta harjutusi, või siis teha neid puhtamalt. Vähem kangi ja rohkem pinkidel, kuniks hakkab järgi andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka jama õlaga, mõnda harjutust ei saa üldse teha kuna 2 aastat tagasi sai ilma soojenduseta rinnalt surumise rekordit proovitud, ja siis õlaga midagi juhtus. Siiamaani annab pingutamisel tunda.

Sellised raginad ja asjad, sellega olen harjunud, suhteliselt loomulik tundub see minu jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikuvõimlemise harjutused aitavad küll, aga neid tuleb mõõdukalt aeglaselt teha. Venitamine aitab ka. Ja ARST aitab kõige rohkem ;). Soovitan külastada spordiarsti, kuna perearstid ei oma eriti palju kogemusi sel teemal. Fastum on valuvaigistava ja põletikku leevendava toimega(kirurg ütles). Seega see ei ravi eriti midagi.

Muide endal ka parem õlg tuksis. Luban endale iga kord kui valutama hakkab arsti juurde minna, pole siiamaani jõudnud :(. Reeglina on mul see üle läinud kui olen paar-kolm trenni õlgu korralikult soojendanud ja seejärel veel korralikumalt venitanud. :(

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×