Jump to content
mariov

surumine

Recommended Posts

Minu arvamus on see, et mine võistlema siis, kui oled võimeline oma tulemusi arvestades enda arust tulema kolme parema hulka- kui veel ei ole, tee trenni ja mine järgmine võistlus. Vajaminevat tulemust ei oska öelda, saad vaadata näiteks eelmiste aastate meistrivõistluste tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pöialpoiss - mida tähendab sinu wo???

Räägin tulemustest, mis on tehtud läbi aastate juuniorites -82,5kg. ja -75 kg.

Ja 100kg. on siin piir, mida peaks arvestama.

Päris narrid on minu arust need, kes pushivad ainult arvuti taga!!

Ma tean kümneid ja kümneid inimesi, kes iga aasta "koguvad vormi", et tulla välja võistlustele. Ja nii aastaid. Alati leiab põhjuse ja vabanduse, et miks seekord ei saa tulla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hehe :)

ma enne ei trügi mitte kuhugi kui 100 kilo ära surun...

kas keegi oskab öelda täiesti umbes et kui ma surun hetkel 70kg.....

olen käinud 1 kuu jõusaalis...

ja püramiid pole veel kavas sees...

siis kui kiirelt see 100kg piir peaks saabuma?

räägitakse et väga kiirelt pidi tulema kui kreatiini ja proteiini süüa :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vana teema kyll, aga tekkis endal m6te, et 2kki l2heks ka v6istlustele. Pole varem kunagi surumise v6istlustes osa v6tnud. (va klubi omades)

Ma vist j22n noorte klassi (18 olen). Kaalukatgooria oleks alla 90 ja surun hetkel 120, jaanuari l6puks tuleb 122.5 2ra. On v6imalus vist midagi saavutada ka?

Vaatasin kalendrit, aga ei saanud eriti aru, mis v6istlus mulle rohkem sobiks. Kas need Tartumaa talimängud 2005 (Lamades surumine, jõutõmme) - Kõrveküla on niimoodi, et seal peab nii surumist kui ka j6ut6mmet tegema v6i saab ainult surumist? Ma tahaks osaleda ainult surumises. Soovitage v6istlusi, mis mulle sobiksid. Tartumaal elan.

Ja veel tahaks t2psustada, millised on reeglid? Kas v6ib suruda rinnap6rkega ja kas peab kangi ise pukkidelt t6stma v6i aidatakse t6sta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada on võistlustel rinnapõrke kasutamine rangelt keelatud (kang peab jääma korraks täitsa seisma ennem kui üles võib suruda), sama käib puusade ülestõstmise kohta pingilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa surud saalis ilma särgita, siis on selge, et põrge tuleb. Muidu jääb suurem raskus lihtsalt rinnale. Võistlustel aitab selle vastu spets. särk. Sellega on kangi allalaskmine raske, nii et sellist põrget nagu ilma särgita pole karta.

Kui sa teed ilma särgita, siis vaata, et tagumik oleks kindlalt pingil.

Võistlussurumine ja saalisurumine on kaks väga erinevat asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui mul sellist spets. s2rki ei ole, siis pean v6istlustel ise yritama kuidagi aeglaselt alla lasta? V6i lasen suht kiiresti rinnale, teen v2ike paus ja surun yles? V6i surun natuke aeglasemalt, siis imetilluke p6rge ja yles?

Tagumik on mul kindlalt pingil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult ju on loomulik et keegi tõukab teisest rohkem! muidugi pole kellegi mõttet minna nii et tulemused teistest naeruväärselt väiksemad aga siiski osavõtt on tähtis - 99% inimestest teeb arvatavasti samal momendil mingit jama ! andke ikka endast parim! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ikka tegemist on ametliku võistlusega, siis ei saa teha ka väikese põrkega.

Se mida kohtunikud võistlustel jälgivad/nõuavad olen paar korda välja toonud "rusika" foorumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suured t2nud, rusikas, lugesin seda teemat seal sinu foorumis ning sain palju huvitavat teada. Ma sain niimoodi aru, et j6usaalikindaid ei tohi kasutada? Njah, ma vist niipea v6istlustele veel ei l2he, sest ilma randmetoega j6usaalikindadeta ei saa ma surumist yldse teha ja korralike randmetugevduste jaoks ei ole raha ega tule l2himal ajal. + veel liibuvad pyksid, mida mul ei ole jne. Ja veel see, et premeeritakse ainult Eesti kodanikke ja minul on vene pass. Taotlen eesti kodakondsust just.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervist aa kas keegi on teinud selle amazone surumise arvuti järgi ja palju sellle 9 kuuga tulu tuli. reekige palju kasu tuli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×