Jump to content
tennokuhh

nitrix

Recommended Posts

tere selline küsimus kes seda on tarbinud ja kuidas mõjub? nitrixksi puhul se jutt on liig minu arust ja kas on vahet kas neelan tapletid alla või närin ? tänud

Millist Nitrixit sa mõtled? Tean ühte tooded mis on saanud 2005.a mingi parima auhinna, see pidi päris hea olema. Neelad alla piisava koguse vedelikuga.

Muudetud kasutaja actimel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks kuradi pärast peaksid sa BSN Nitrxi tablette närima hakkama?

Minule Nitrix ei sobinud. Esimestel päevadel hakkas kõht kuidagi valutama, läks punni ja tekkisid justkui seedehäired. Tarvitasin kokku 40 tabletti, selle aja jooksul mingit märgatavat jõukasvu juurde ei tulnud. Rohkem ei tarvitanud ka, kuna kõht muutus aina valusamaks ja olukord ei paistnud paranevat ka, nii jätsin kuuri pooleli.

Ei ole tähele pannud küll, et mul muidu nõrk kõht, või seedimisega probleeme oleks.

Järgmiseks proovin NO Xplode'i, ehk sobib mulle paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kiirelt selle mõju hakkab langema, kui enam ei tarbi? Või on selle mõju siiski n.ö. jäädav? Päris pikalt seda ilmselt ei jõua tarbida, rahaliselt.

Püsiva mõjuga asju on maailmas vähe. Aga tulemused on püsivamad kui mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei no ma mõtlen seda bsn et millest neil sihuke hinnavahe tingitud on sellega?

BSN-il 1 kapsel sisaldab 2x rohkem arginiini ning lisaks sellel on kapslis veel:

CRTS: 1791mg

(Controlled Release Technology & Support System)

Methocel

(Micro-Polymer Hydrophillic Ether Matrix)

Phosphaplexx

(Calcium Phosphate, Di-Potassium Phosphate & Sodium Phosphate)

CEM3

(creatine ethyl-ester malate) patent pending

L-Citrulline

NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide)

Folic Acid (Folate)

Ehk siis pigem on se aminostar kallis, sest näiliselt on seal võrreldes BSNiga mitte 360 vaid 180 kapslit purgis.

Kas keegi on proovinud Nitrixit võtta ka ainult enne trenni? Tuleks päris odav trennieelne aktivaator... 950 eeku 120 korda...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×