Jump to content
Ott Kiivikas

BB MEN WORLD CC 2010, BAKU -tulemused peale dopingukontrolle!

Recommended Posts

Pooleteise kuupärast, täpsemalt novembri alguses 03-07 toimub Azerbaidzaani pealinnas Bakuus meeste kulturismi MM. See on ka selle sügise üks peamistest eesmärkidest. Lihtne seal olema ei saa nagu varasemad aastad on näidanud.

Panen siia välja ka võistlusi puudutavat infot kui ka eelülesandmiste nimekirju.

Azerbaidzaanist on oodata minu kat -90kg lausa 3 sportlast....(raskekaalus on venelased andnud vastukaubana Leonid Istomini...)

Определился состав сборной Азербайджана по бодибилдингу на чемпионат мира, который пройдет в ноябре в Баку.

К соревнованию будут готовиться Теймур Асланов (60 кг), Анатолу Масимов (65 кг), Фархад Гулиев (70 кг), Ялчин Мамедов (75 кг), Бехнам Юсифи (80 кг), Махмуд Савалан (85 кг), Вугар Вердиев, Мохаммед Пашаи, Ровшан Гулиев (все 90 кг), Хамит Реза Кешани (100 кг), Леонид Истомин (+100 кг), передает 1news.az со ссылкой на АзерТадж.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge on see, et Bakusse on oodata ka kõigi tugevate kulturismiriikide esindajaid täies koosseisus, pakun et nii Venemaalt kui Ukrainast lisandub ka igast 2 meest kategooriasse. Mäletan 2004 a Moskva MM, kust pärineb ka minu parim tulemus 5. koht (vaatmata sellele, et nii Ukrainast, Valgevenest ja Venemaalt oli igalt maalt 2 meest katis kokku 24 meest) aga eks aastad on erinvad ja paistab kes ja mis vormiga seekord kohale tulevad, ise jõuan kindlasti seekord 100% vormi, sest kaalu järgi peaks 1,5-2 kilo veel võtma et olla tippvormis ja 1,5 kuu peale ei ole seda palju, seega saab teha vormi suht lihast säilitavalt, seda näitavad ka hetke jõunäitajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge on see, et Bakusse on oodata ka kõigi tugevate kulturismiriikide esindajaid täies koosseisus, pakun et nii Venemaalt kui Ukrainast lisandub ka igast 2 meest kategooriasse. Mäletan 2004 a Moskva MM, kust pärineb ka minu parim tulemus 5. koht (vaatmata sellele, et nii Ukrainast, Valgevenest ja Venemaalt oli igalt maalt 2 meest katis kokku 24 meest) aga eks aastad on erinvad ja paistab kes ja mis vormiga seekord kohale tulevad, ise jõuan kindlasti seekord 100% vormi, sest kaalu järgi peaks 1,5-2 kilo veel võtma et olla tippvormis ja 1,5 kuu peale ei ole seda palju, seega saab teha vormi suht lihast säilitavalt, seda näitavad ka hetke jõunäitajad.

Usun, et see tuleb suur kulturismi vaatemäng, kus osaleb palju meie mõistes proffe. Kas Eesti koondis võtab Bakuusse kaasa ka eraldi kaameramehe? Usun, et Arnold hakkab hindama ja siis ei saagi häid pilte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ukraina meistrivõistlused on ka peetud, absoluudi võitis Artur Kovaljov (peab tunnistama, et pole sellest mehest varem midagi kuulnud - suur maa pole midagi imestada), lihtsalt mul on seal palju tuttavaid võistlejaid ja olen nede tegemistega suht hästi kursis.

post-22-1288013507_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Possibly from Sweden, Jesper Kvarnhammar and Sakawan Ahmed will be competing.

Possibly from Norway, Ayad Kadem Musa.

From Germany:

Ralf Herget

Jens Schneider

Serkan Cetin

Marco Schmidt

Erich Beihl

Paul Poloczek

Photos from German qualification - http://www.bodybuilding-magazin.de/foto/WM-Quali/2010/

Video from German qualifyer - http://www.bodybuilding-magazin.de/bodybui...i-2010/2777.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav jälgida, millised karud sinna Bakuusse kohale tulevad. Need Aasia mehed on juba poolprofid. Arvatavasti nii mõnigi mees saab seal varsti profistaatuse. Kuidas Otil praegu kaalunumbrid? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Italian TEAM:

(www.ifbb.it)

- Mauro Ranieri - 65 kg

- Fabio Branciamore - 70 kg

- Mario Pagnoni - 80 kg

- Dennis Giusto - 90 kg

- Giuseppe Quarta - 90 kg

- Luca Silvestrini -100 kg

- Saied Feras +100 kg

- Costantino Galeazzo +100 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga huvitav jälgida, millised karud sinna Bakuusse kohale tulevad. Need Aasia mehed on juba poolprofid. Arvatavasti nii mõnigi mees saab seal varsti profistaatuse. Kuidas Otil praegu kaalunumbrid? :D

Ma olen hommikul 87,5 - õhtul 88,5kg eks natuke kukub veel - pekki on veel peal, eile Mikuga lammutaisme koos rind,õlg,triits,tuhar,kõht + aeroobset kokku 3 tundi 10 minutit trenn. Kuid jõudu oli küll sees, surumisi neg lõpetasime 140x6, kaldpinki hantlitega viimane sett 52kg x6 peale seda pulloveri 50 x10 ja 60 kg x6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin varem mainida, aga Bakuu lennujaamast enam viisat ei saa! Just päev pärast seda, kui ma ise sinna saabusin ja viisa ostsin, tuli uus seadus, mille järgi lennujaamast enam ei saa. Need, kes teadsid, et saab, saadeti tagasi. Seega peate viisa siin ära tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Unustasin varem mainida, aga Bakuu lennujaamast enam viisat ei saa! Just päev pärast seda, kui ma ise sinna saabusin ja viisa ostsin, tuli uus seadus, mille järgi lennujaamast enam ei saa. Need, kes teadsid, et saab, saadeti tagasi. Seega peate viisa siin ära tegema.

Väga hull värk ;) Mis muud kui nüüd tuleb konkurentide seas levitada kuulduseid, et saab ikka Bakuu lennujaamast need viisad :D2007 oli see viisade väljastamine Bakuus üldse jabur- igaühelt küsiti erinevat hinda näo järgi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, ma kirjutasin korraldajatele ja saime amtlikud kutsed MM -ks, tõenäoliselt nenedega saab läbi, sest muidu ei jõuaks lihtsalt neid enne ära teha.

Igaks juhuk küsin veel üle - et selle pärast võistlemata ei jääks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, ma kirjutasin korraldajatele ja saime amtlikud kutsed MM -ks, tõenäoliselt nenedega saab läbi, sest muidu ei jõuaks lihtsalt neid enne ära teha.

Igaks juhuk küsin veel üle - et selle pärast võistlemata ei jääks.

2008 Kaliningradis saadeti vendasid lennujaamast tagasi. Kuuldavasti teadsid nad, et ametlikust kutsest piisab. Kaua kiirviisa aega võtab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, ma kirjutasin korraldajatele ja saime amtlikud kutsed MM -ks, tõenäoliselt nenedega saab läbi, sest muidu ei jõuaks lihtsalt neid enne ära teha.

Igaks juhuk küsin veel üle - et selle pärast võistlemata ei jääks.

Uurige väga täpselt, kas ikka saab või ei saa. Võib juhtuda, et ühes kohas öeldakse, et saab, aga lennujaamas öeldakse, et meid teie kutsed ei huvita - kui viisat ei ole, minge koju tagasi. Neil on seal täielik korralagedus viisadega.

Lisaks veel see, et neil on novembri alguses valimised, millest tulenevalt nad ei tahagi eriti kedagi liigset sisse lasta. See uus viisakorraldus ongi väidetavalt valimistega seotud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin hommikul kirja korraldajatel, et Aless (teda teavad ju kõik... :D ) rääkis, et osa kodanike saadetakse piirilt tagasi, et kas sellega on ik ok kui kutsega tuleme .....et nad uuriksid oma vastavatst instantsidest järele. Vastasel juhul tuleb kiirkulleriga riiga saata ja loota, et teevad kiirelt valmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Is this Russian team? Sorry for translation of the names, done with google translator =)

Ilja Nazin (-65 kg)

Alex Becker (-75 kg)

Alexander Eskin (-75 kg)

Aleksei Denisov (-75 kg)

Igor Losev (- 80 kg)

Nikolai Chernetsky (-85 kg)

Vladimir Timoshin (-85 kg)

Dimitri Klimov (-90 kg)

Vyacheslav Burenkov (-100 kg)

Sergei Bazarov (-100 kg)

Sergei Zebald (-100 kg)

Paata Petriashvili (-100 kg)

(Is this same Denisov//Denisenko who competed in CBB?)

Ukrainan team ( http://fbbu.com.ua/node/150) - (sorry for translation of the names, done with google translator)

1. Osadchy Denis (Donetsk) - 70kg

2. Makogon Vyacheslav (Donetsk) - 75kg

3. Koptenko Valeri (Kiova) - 75kg

4. Brad Artem (Donetsk) - 80kg

5. Lavrov, Oleg (Sebastopol) - 80kg

6. Ges Sergey (Dnepropetrovsk) - 85kg

7. Andrej Sharapov (Dnepropetrovsk) - 85kg

8. Andrey Sychev (Donetsk) -90kg

9. Slobodyanyuk Alexander (Kiova) -100kg

10. Kukharchuk Andrew (Lviv) -100kg

11. Kovalev Artur (Donetsk) +100 kg

12. Bohdan Kravchenko (Dnepropetrovsk) + 100 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab ,et saame ikkagi piiril viisa, sest meil on spordiminstri kutse: Viisamuudatused

Changes in the procedures of getting entry visas by foreign citizens

and stateless persons upon arrival in the Republic of Azerbaijan

According to the Decree of the President of the Republic of Azerbaijan

No. 326 dated September 13, 2010, foreign citizens and stateless

persons upon their arrival in the Republic of Azerbaijan can get entry

visas in the visa sections in the international airports of the Republic of

Azerbaijan in the following cases:

1. In the cases envisaged in the interstate and intergovernmental treaties

of the Republic of Azerbaijan;

2. Persons visiting the Republic of Azerbaijan by the official invitation of

the President of the Republic of Azerbaijan, the Prime-Minister of the

Republic of Azerbaijan, the Chairman of the Milli Majlis (Parliament) of

the Republic of Azerbaijan, the Head of the Administration of the

President of the Republic of Azerbaijan, the Head of the Supreme Majlis

of the Nakhichevan Autonomous Republic;

3. Persons visiting the Republic of Azerbaijan by the official invitation of

the Chairman of the Constitutional Court of the Republic of Azerbaijan,

the Chairman of the Supreme Court of the Republic of Azerbaijan, the

General Prosecutor of the Republic of Azerbaijan, the Commissioner for

Human Rights (Ombudsman) of the Republic of Azerbaijan, the Chairman

of the Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan, the

heads of the central executive bodies of the Republic of Azerbaijan

agreed with the State Migration Service of the Republic of Azerbaijan;

4. Members of the diplomatic, administrative and technical staff of the

foreign diplomatic missions, consulates, and offices of the international

organizations in the Republic of Azerbaijan and their family members, as

well as foreign citizens visiting the Republic of Azerbaijan with special

diplomatic missions;

5. Persons visiting the Republic of Azerbaijan by the official invitation of

the Ministry of Emergencies of the Republic of Azerbaijan to participate in

the operations to eliminate the consequences of emergency situations;

6. Persons visiting the Republic of Azerbaijan due to the death of a family

member, on the basis of the relevant confirmation documents.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ukraina absoluudi esikolmik

post-22-1288169844_thumb.jpg

Впервые на чемпионат Мира Александр Белоус поедет в статусе главного тренера мужской сборной Украины.

Решение о назначении Александра Белоуса главным тренером мужской сборной было принято на заседании исполкома ФББУ по окончании чемпионата Украины в г.Винница

Olgu öeldud, siis et Ukraina peatreeneriks on ametlikult 2 korral dopinguga patustanud Aleksander Belous.....(viimne kord maailmamängudel 2009)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venelastel ja ukrainlastel läheb -90 kg kategooriasse mõlemal 1 mees ja -85 kg kategooriasse 2 meest... Hetkel tundub, et -85 kg tuleb kokku suurem seltskond, aga eks paistab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×