Jump to content
Ott Kiivikas

BB MEN WORLD CC 2010, BAKU -tulemused peale dopingukontrolle!

Recommended Posts

selline suur saal siis - oli küll rohkem kui pooltühi

post-22-1289234174_thumb.jpg

Ruhli rünnati nagu rändrohutitrsu parvega...pilt fänniga toidulisandeid reklaamimas

post-22-1289234216_thumb.jpg

-75kg võitja türkalne, kes kevadel muuses võistles klassikas -170cm ja krooniti euroopa meistriks ja nüüd siis kulturismi maailmameistriks (vastased ei olnud kerged 7 kordne maailmameister Santos ja slovak 3 kordne maailmameister Kosic)

post-22-1289234266_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunneli lõpus paistab valgus - dopingukütid saaki ootamas... :D

post-22-1289237529_thumb.jpg

- 75 kg autasustamine 4. koha mees Igor Kocis läheb autasu järele

post-22-1289237584_thumb.jpg

Bahreini mees lippu püüdmas, rõõm oli üürike, sest tema nägu muutus tõsiseks kui selgus, et ta võttis loosikotist kollase palli, mis tähendas seda, et tal tuli dopingukontrolli minna.

post-22-1289237626_thumb.jpg

post-22-1289237709_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kõikvõimas...

post-22-1289237752_thumb.jpg

Dalibor Hajek oli vaieldamatult selle õhtu suurim mees 188cm 125kg võistluskaal teda grimmib legendaarne Ukraina päritolu kulturismilegend Oleg Zur - maailmameister ja võistlenud 90kg ka Mr. Olümpial. Kuskil 90 ndate lõpus.

post-22-1289237791_thumb.jpg

Egiptlased kambas hümni laulmas, millegipärast ei olnud korraldajatel egiptuse hümni, st. et nad laulisd seda sel õhtul korduvalt ise laval olles. Meeskondlikult võitis egiptus ülivõimsalt.

post-22-1289237903_thumb.jpg

Selle õhtu staar Aseri Ülo

post-22-1289237999_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga huvitav võistlus oli....

post-22-1289239307_thumb.jpg

Ülo peale 3. koha teada saamist (ta oli päris kindel ,et ta võidab, sain sellest eru ,siis kui vaatasin esimese päeva punkte kus ta pandigi esimeseks ja ta sai ju info ka kohe kätte, seega tuli lavale nagu juba kindel võitja ja kui ta kolmadaks kuulutati jalutas lavalt minema ja loopis lavataga karikat - ühesõnaga väga ebasportlik käitumine ja alles peale seda kui azeri president ise tuli ja käskis tal lavale tagasi minna ta seda tegi). Kõige tipuks võttis ta ka kollase palli ja jalutas dopingukontrolli....

post-22-1289239370_thumb.jpg

post-22-1289239562_thumb.jpg

post-22-1289239578_thumb.jpg

post-22-1289239593_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne Ott. Vorm oli hea, viimane kord kui vormi kritiseerisin siis olid jalad jube kehvad. Kuid eks vigastused teevad oma töö. Veelkord palju õnne ja Järgmine aasta tood medali ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju õnne Ott. Vorm oli hea, viimane kord kui vormi kritiseerisin siis olid jalad jube kehvad. Kuid eks vigastused teevad oma töö. Veelkord palju õnne ja Järgmine aasta tood medali ära.

Tänud, jala taha seekord asi ei jäänud.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin kohe pikalt neid pilte ja kommentaare ja Azerite kange poeg Ülo sai seekord küll ämbri täie külma vett kaela...ja seda korduvalt. Ma olen tõsiselt üllatunud, et Bakuus olid ikkagi dopingukontrollid kohal! See on väga hea uudis ja siiralt loodan, et nad on kindlasti kohal ka järgmisel nädalavahetusel. Oti ülikuiv vorm motiveeris kindlasti ka minu tegemisi ja nüüd treenin oluliselt intensiivsemalt ja püüan oma kategoorias järgmisel nädalal paugutada! Suured tänud Otile väga põhjaliku ja huvitava pildiseeria eest! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre ma ei kahtlegi ,et sa oma jälle 100% ära teed, sa ei ole kehva vormiga võistelnudki. Oleksite te meeste nägusid näinud kui nad neid palle võtsid ja teada said, kes kontrolli lähevad. Venelastest võeti -75 kg Igor Losev ja Ukrainlane Sarapov. Losev vaatas oma naist, kes lavataga abiks oli sellise näoga nagu saadetakse ta Siberisse asumisele ja ütles ainult, et helista ruttu..... :D

Pea need mõned nädalad veel vastu - oli Ungarlastega ühes hotellis ja rääkisime pikalt laialt, ma küsisin, kas nad tahavad suurturniiride korraldamise rekordit teha, et igal aastal mõne neist korraldavad, kas juuniorid, klassika lapsed jne.... ;)

Olgu öeldud, et see MM on kavas ka üks uus klassika kategooria -168cm ja seal kehtib kriteerium pikkus - 100 + 0 kg (ehk seega 168 vm tüüp ei tohi üle 68kilo kaaluda).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Banketi osa

post-22-1289248411_thumb.jpg

Shabunya lubas järgmisel aastal Kääriku suvelaagrisse tulla, seega fännidel oleks mõistlik juba kohad ära broneerida... :D

post-22-1289248428_thumb.jpg

bb legend Francise Benfatto (küsisin mis ta arvab järgmisel aastal korraldatavast Masters Pro -st, ütles et kui tuleksid välja sellised mehed nagu Labrada Ray jne. siis tema ka võistkes)

post-22-1289248564_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×