Jump to content
Ott Kiivikas

BB MEN WORLD CC 2010, BAKU -tulemused peale dopingukontrolle!

Recommended Posts

Alustuseks Otile kõva käepigistus järjekordse, tõsiselt hea vormi ja tulemuse puhul. Selliste reeglite järgi, sellises konkurentsis tegid taas hea tulemuse. Kuigi jah, kahjuks tavainimene spordiuudiseid kuulates ei saa selle väärtusest suurt midagi aru. Kui esimene, esikolme seas või finaalis ei ole, siis ei ole sa midagi väärt. Aga meie (kes ka ise asja sees) HINDAME seda tulemust. Kui midagi veel lisada, siis tõepoolest jalad on kuidagi uuel tasemel, nii massiivsus kui teravus, eriti piltidel hotellitoas.

Mul pole sinu võistluskogemuse kõrvale suurt küll midagi panna, kuid siiski arvan end aimavat, millised emotsioonid sind valdavad. Mis seal ikka...loomulikult ikka edasi ja edasi, kuid selge on see, et sedavõrd erinevate reeglite järgi mängides annab neile elukatele vastu saada. Arvestades kevadiste Euroopakate dopingukontrolli tulemusi, ootan suure huviga ka neid tulemusi.

Jäi silma selline huvitav asi, et Hollandis olid Imre võistluspüksid vaid vaevumärgatavalt kergelt sinakat tooni (vähemalt osade kohtunike arvates). Mina sellest ise küll suurt aru ei saanudki. Kiskusin lava taga isegi juba oma püksid jalast, et Imre saaks lavale minna, kuna mehel oleks vaata et võistlus tegemata jäänud. Samas nüüd vaatan, et mehed on laval nii punaste, kui siniste jne. värviliste pükstega. Samas IFBB võistlus ju, sama reeglistik, mis EM - l peaks olema, et kuidas sellest aru saada???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jäi silma selline huvitav asi, et Hollandis olid Imre võistluspüksid vaid vaevumärgatavalt kergelt sinakat tooni (vähemalt osade kohtunike arvates). Mina sellest ise küll suurt aru ei saanudki. Kiskusin lava taga isegi juba oma püksid jalast, et Imre saaks lavale minna, kuna mehel oleks vaata et võistlus tegemata jäänud. Samas nüüd vaatan, et mehed on laval nii punaste, kui siniste jne. värviliste pükstega. Samas IFBB võistlus ju, sama reeglistik, mis EM - l peaks olema, et kuidas sellest aru saada???

Kas tollel kohtunikul, kellele Imre püksitoon ei meeldinud, mitte oma kaasmaalased Imre katis polnud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustuseks Otile kõva käepigistus järjekordse, tõsiselt hea vormi ja tulemuse puhul. Selliste reeglite järgi, sellises konkurentsis tegid taas hea tulemuse. Kuigi jah, kahjuks tavainimene spordiuudiseid kuulates ei saa selle väärtusest suurt midagi aru. Kui esimene, esikolme seas või finaalis ei ole, siis ei ole sa midagi väärt. Aga meie (kes ka ise asja sees) HINDAME seda tulemust. Kui midagi veel lisada, siis tõepoolest jalad on kuidagi uuel tasemel, nii massiivsus kui teravus, eriti piltidel hotellitoas.

Mul pole sinu võistluskogemuse kõrvale suurt küll midagi panna, kuid siiski arvan end aimavat, millised emotsioonid sind valdavad. Mis seal ikka...loomulikult ikka edasi ja edasi, kuid selge on see, et sedavõrd erinevate reeglite järgi mängides annab neile elukatele vastu saada. Arvestades kevadiste Euroopakate dopingukontrolli tulemusi, ootan suure huviga ka neid tulemusi.

Jäi silma selline huvitav asi, et Hollandis olid Imre võistluspüksid vaid vaevumärgatavalt kergelt sinakat tooni (vähemalt osade kohtunike arvates). Mina sellest ise küll suurt aru ei saanudki. Kiskusin lava taga isegi juba oma püksid jalast, et Imre saaks lavale minna, kuna mehel oleks vaata et võistlus tegemata jäänud. Samas nüüd vaatan, et mehed on laval nii punaste, kui siniste jne. värviliste pükstega. Samas IFBB võistlus ju, sama reeglistik, mis EM - l peaks olema, et kuidas sellest aru saada???

NB!

Klassikalises kulturismis peavad kindlasti mustad püksid olema, aga kulturismis selliseid reegleid ei ole! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

+100 kg

1.185 HAMOUDA AHMED ... Egypt

2.176 HAJEK DALIBOR ... Czech Republic

3.169 SHABUNIA ALIAKSEI ... Belarus

4.184 ISTOMIN LEONID ... Azerbaijan

5.186 SAIED FERAS ... Italy

6.167 BAZAROV SERGEY ... Russia

Info fitsport.ru

post-81-1289157049.jpg

Muudetud kasutaja samuil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saabusime bankentilt õige varsti juba väljalennule. Lõppkoht 10 koht 27 mehe konkurentsis pole paha. Kuna õnnestus jälgida ka järgmisi kategooriaid, siis võin öelda, et kas oled 5 või 10 seal erilist vahet ei ole. Suht kiirelt või kolmiku paika panna, kuid edasine on puhas loterii.... :D Olen ise rahul, est olin sisuliselt esi kolmandikus sees, seega 6 kord tulla MM 10 sekka kulturismis - tehke järele.... ;) tegin hulgaliselt ka pilte nii võistlustelt lava tagant ,eest kui ka banketilt, seega loodan varsti välja panna. Jõuan eestisse 11.10 Moskva lennuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saabusime bankentilt õige varsti juba väljalennule. Lõppkoht 10 koht 27 mehe konkurentsis pole paha. Kuna õnnestus jälgida ka järgmisi kategooriaid, siis võin öelda, et kas oled 5 või 10 seal erilist vahet ei ole. Suht kiirelt või kolmiku paika panna, kuid edasine on puhas loterii.... ;) Olen ise rahul, est olin sisuliselt esi kolmandikus sees, seega 6 kord tulla MM 10 sekka kulturismis - tehke järele.... :) tegin hulgaliselt ka pilte nii võistlustelt lava tagant ,eest kui ka banketilt, seega loodan varsti välja panna. Jõuan eestisse 11.10 Moskva lennuga.

Igal juhul tubli töö!

Nüüd püüdke puhata ja siis tagasi kodumaale! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaesel mehel on maks ülesse tursunud.

Vaene maks ei suuda enam mürkidega toime tulla.

post-17-1289075038_thumb.jpg

Ott! Palju õnne! :D

Kuidas neid punnkõhtusid hinnata?

Neid seal ikka jagub... nii hästi väljendunult on küll haruldus. Ka see video, mis AnneP üles pani...jalg lõikas mehel, mis kole, kuid kõht oli korralikest pakkidest hoolimata punnis.

Ehh... tahaks olla sellel lahkamisel, kus uuritakse nende sisikonda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Congrats, Ott for the good result!

Here is Mr Over all winner - Mohammed Touri Morocco

DSC_7413.jpg

Päris ilusate proportsioonidega kompaktne atleet. Usun, et absoluudiks tuli õige mees! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saabusime bankentilt õige varsti juba väljalennule. Lõppkoht 10 koht 27 mehe konkurentsis pole paha. Kuna õnnestus jälgida ka järgmisi kategooriaid, siis võin öelda, et kas oled 5 või 10 seal erilist vahet ei ole. Suht kiirelt või kolmiku paika panna, kuid edasine on puhas loterii.... :D Olen ise rahul, est olin sisuliselt esi kolmandikus sees, seega 6 kord tulla MM 10 sekka kulturismis - tehke järele.... ;) tegin hulgaliselt ka pilte nii võistlustelt lava tagant ,eest kui ka banketilt, seega loodan varsti välja panna. Jõuan eestisse 11.10 Moskva lennuga.

Minu õnnitlused Sulle Ott!!!

Väga võimsa töö oled Sa ära teinud igal juhul, siit ka vastav tulemus. Sellise konkurentsi juures tuua Eesti lipp 10. kohale on juba väärtus omaette. Tubli, ülikõva!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris ilusate proportsioonidega kompaktne atleet. Usun, et absoluudiks tuli õige mees! :D

Tema vabakava...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabakava tundus küll suhteliselt lambikas olevat :D

...on siin suurte ja kuulsate poolt ka hullemaid nähtud. Mõned ei lase ennast muusikast üldse segada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kodus õnnelikult tagasi, perenaiste küpsetatud toitu kõhuke täis söödud ja varsti aeg väike uinak teha, sest kell 02.00 sain magama ja tõusin juba 4 üles, et olla õigeks ajaks lennujaamas. Lennukis sain ka magada, kuid siiski on unevõlg kogu sellest sõidust.

Mul on veel ple 400 pildi nii lava tagant, eest, küljelt ja banketilt, seega palju head materiali on veel tulemas.

Tänud kõikile õnnesoovide eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kingitus Santonjale korraldajate poolt (olgu öeldud, et pildi autor on Arnold Tokko)

post-22-1289233565_thumb.jpg

Leedu kulturismiliidu president ja valgevene peasekretär ja president

post-22-1289233635_thumb.jpg

Egiptuse väikemees - määrisid kõik ennast Dream Taniga, mis kästi lava taga maha kaapida,...

post-22-1289233678_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võistluskaaslased ja kamraadid valgevenest Dmitri Rameiko ja ukrainlane Sergei Ges (mul õnnestus võita mõlemat poolakat ja ukrainlast kes katis olid)

post-22-1289233872_thumb.jpg

tänavareklaam võistlustest

post-22-1289233944_thumb.jpg

Shabunya enne finaali puhkamas

post-22-1289233970_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×