Jump to content
joker

Magamine enne trenni?!

Recommended Posts

Selline huvitav tähelepanek Hr. Fred. Kui ma enne trenni tukastan (ja see ei pea üldse pikk uni olema) siis kui olen esimesest unisuse-momendist peale ärkamist üle saanud lööb hullu puraka sisse nagu oleks mingit ainet pannud. Et mis see põhjus võiks olla? Vaevalt et see sellest et "magasin-välja" ?!

Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga on ju teada,et organism toodab kõige rohkem kasvuhormooni just esimestel unetundidel.Järelikult on Su organism suuteline ka selle napi tukastamisega tootma piisava koguse hormooni füsioloogiliste muutuste esilekutsumiseks.Õnneseen!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on lõpuks õnnestunud asjad nii sättida, et olukord võimaldab treenida hommikuti ja õhtuti jõusaalis. Et sellise süsteemi puhul asi kinni ei kiiluks, magan ka päeviti tunnikese ja tõesti on hoopis teine tera, kui päev millal mul näiteks see ei õnnestu mingil põhjusel. Kui võimalus on, siis kasutage kindlasti seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole proovinud veel enne trenni tunnike magada. Kuid olen enam kui kindel, et pärast ärkamist läheb mul veel tunnike, et aru saada - mis päev on , kus kell on ja mis asi see trenn veel on :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siis pea ju vahetult ennem magama, peaks ikka vähemalt tund vahet olema, et jõuaks ennem natuke süüa ja maapeale tagasi tulla. Kruus kohvi ennem trenni paneb ka turbo tööle ilusti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

koffeiin on üldse selline asi mis annab paljudele enne trenni lisakäigu, aga tean ka inimesi ( nt ise ) kellele see jälle ei sobi - süda hakkab lihtsalt peksma ja paha on olla. Kes pole proovinud - võiksid seda proovida küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

liikvel on selline ütlus: magatakse kahekesi, puhatakse üksi :unsure:

kui jutt käib sellisest "magamisest", siis ei tohiks pärast trennis üldse enam minekut olla, sest üks(või mitu) korralik kaloreid kulutav TRENN on juba seljataga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endalegi sobib enne trenni umbes tunnike varem üks tunnike magada , sest siis on aega asju pakkida ja vaikselt kohale minna .. värske õhk äratab teepeal ülesse ka . Peamine pluss on asjale ,et ma ei tunne ennast peale trenni nii väsinuna ,et kohe peaks magama minema .... kofeiini enne trenni ei kannataks absoluutselt .. süda hakkab tampima nagu pöörane .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin tõesti õnnelikud inimesed..saavad endale lubada uinakut päeval..tahaks ka..

aga peaks tõesti seda kohvi varianti proovima...

aga mis veel niimodi mootori tööle paneb peale magamise ja kohvi..???

kuna kohvi ei tarbi kahjuks <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võimatu on ju p'eval magada... olgu ma ommikul nii väsind kui tahes ja jäädes isegi kooli hiljaks... peale koolipäeva st. päeval... uni ei tule.. mitte mingil juhul. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on nii et kui ma õhtul hiljem magama lähen siis tunnen hommikul trennis et viitsimist ei ole,kuna jõusaal asub koolis ja käimiseks on 8:00-12:00,ise olen 9:15 seal,mida varem magama lähen seda parm tunne on trenni teha,Inimesed puhake ilusti välja enne trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×