Jump to content
actimel

Millist proteiini soovitate ?

Recommended Posts

Kuna saadaval on nii lai valik igasugu proteiine siis tahaks teada milline proteiin oleks kõige parem, et mass kasvaks jne.

Sooviks teie spetsialistide arvamusi ja soovitusi, ning positiivseid kogemusi. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vali milline potsik rohkem meelidib!

Seda on võimatu öelda, et vot see on kõige parem jne.

olen proovind whey3 vanilje maitselist, see ajas alati mul südame pahaks, paljud keda tean, soovitavad maitselt valida šhokolaadi omi aga ma arvan et see on maitse asi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö muna! Miks sa sellist asja taga ajad? Kust on tulnud arusaam, et pulber midagi kasvatab? Kui Sa jah tõesti mingil põhjusel ei saa tavatoitu tarbida mingi söögikord või on kartus, et ei säili need nii kaua, siis on tõesti toidukorra asendaja omal kohal. Aga kui eesmärk on loota kiiret lihaskasvu, siis unusta ära.

Muudetud kasutaja younger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidulisandid.ee on müügil maitsetu 82% vadakuvalk, mille 5kg pakendil tuleb kilo hinnaks vaid 165 krooni kui ma õigesti mäletan (5kg hind 825 krooni). Hind tundub äärmiselt odav, on keegi proovinud või mida arvate sellest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö muna! Miks sa sellist asja taga ajad? Kust on tulnud arusaam, et pulber midagi kasvatab? Kui Sa jah tõesti mingil põhjusel ei saa tavatoitu tarbida mingi söögikord või on kartus, et ei säili need nii kaua, siis on tõesti toidukorra asendaja omal kohal. Aga kui eesmärk on loota kiiret lihaskasvu, siis unusta ära.

Ma ei arvagi, et see nüüd n.ö kasvatab lihast. Oleks vaja mingit valku võtta päevas ikka korra kuna minu toidukorrad ei pruugi olla niivõrd rikkalikud, et saaks vajaliku proteiini koguse kätte. Peale selle, et ma hommikust, kooli lõunat, peale kooli ja õhtust söön on mul päeval ikkagi kõht tühi. Sa mõtled toorest või praetud muna süüa??

Toidulisandid.ee on müügil maitsetu 82% vadakuvalk, mille 5kg pakendil tuleb kilo hinnaks vaid 165 krooni kui ma õigesti mäletan (5kg hind 825 krooni). Hind tundub äärmiselt odav, on keegi proovinud või mida arvate sellest?

On see kvaliteetne ja tõhus kraam, tead ei tea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei tea selle toote kohta midagi, ehk mõni foorumikasutaja oskab öelda midagi kui on proovinud. Olen mõelnud vastava toote soetamisest, kuid ehk õnnestub foorumist mõne targema ja kogenuma inimese käest nõu saada enne ostmist. Muidugi kodulehel on toote kohta info ka, kuid tundmatust kohast väga osta ei julge enne kui kindel, kas kaup kvaliteetne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mina näiteks pean täiega pidurdama, et ma valku üle ei söö. Söön 5 korda päevas ja valgunorm on ca 160gr päevas. Seega kui Sa arvutad, siis üks toidukord ca 32gr valku. Samas...ka suure sv sisaldusega toiduained sisaldavad mingil määral valku (jah, need on taimsed ja pole nii täisväärtuslikud, kuid need on ka omal kohal toitumises), seega näitena võin tuua, et lõuna ajal ma võin süüa ainult 100gr kanafileed, sest muidu on valgunorm lõhki.

Ehk siis Sinu juurde tagasi- kui Sa sööd hommikul vähemalt 3 muna (M suurus, see on ca 156gr muna, vahet pole, mis moodi), jood klaasi piima otsa, oled oma esimese laksu valku kätte saanud ja aitab. Lõuna ajal, kui on supi kord, hoia kaasas üks kohupiimatoru kotis (mahtus mul, mahub ka sul) ning söö pool seda juurde, sest ka supist saad mingi osa ikkagi kätte. Nüüd peale kooli, ca kell 16 või 15 söö ära oma teine osa kohupiimatorust, lisa mingi puuvili (apelsin on minu lemmik) ning õhtul kodus sööd ju jälle normaalselt st saad valida enam vähem, mida sööd. Liha puhul kõik okei. Kui on õhtul mingi puder kodus, siis pigem joo piima kõrvale ja väike singiviil või 2 ja oled jälle valgu kätte saanud.

Sinu puhul ma arvan 120-130gr valku päevas on küll ja küll. Vaat palju keerulisem on osa süsivesikute ja rasvadega.

kui õhtul kõht tühjaks jääb (no mul jääb ka praegu), siis näri porgandit :angry: Krd hää on. Lisa iga toidukorra juurde juurvilju, vaata kindlasti, et rasvad kätet saad. 80gr päevas miinimum. Sinu puhul vist sellest aitab ka.

Muudetud kasutaja younger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vajalik milleks? Valk (räägime üldiselt, ega valk ise ei jõua kuhugi, aminohapped jõuavad) jõuab lihastesse umbes 2-4 tunniga peale tarbimist. Tee omad järeldused. Seega on tähtis see, mida sa varem sööd ehk maks hoiab ise oma tagavarasid aminohapete näol alles. Ja laseb need õigel aja käiku.

Ma ei ütle, et lisavalku tarbida ei tohi- vastupidi. Kui ma ka Tartus tööasju ajan, siis võtan shake kaasa. Kuigi saaks ka kohupiima võtta, on shake mugavam ja kiirem, kohupiima naljalt autoroolis ju ei söö tagasi kiirustades.

Kasvada saab muud moodi- pane aga kilo makarone iga päev sisse ja vaata, kus kasvad...

Lihasekasvatamisega on asi vähe keerulisem.

Muudetud kasutaja younger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks ei tea selle toote kohta midagi, ehk mõni foorumikasutaja oskab öelda midagi kui on proovinud. Olen mõelnud vastava toote soetamisest, kuid ehk õnnestub foorumist mõne targema ja kogenuma inimese käest nõu saada enne ostmist. Muidugi kodulehel on toote kohta info ka, kuid tundmatust kohast väga osta ei julge enne kui kindel, kas kaup kvaliteetne.

Selge, tänud!

Vajalik milleks? Valk (räägime üldiselt, ega valk ise ei jõua kuhugi, aminohapped jõuavad) jõuab lihastesse umbes 2-4 tunniga peale tarbimist. Tee omad järeldused. Seega on tähtis see, mida sa varem sööd ehk maks hoiab ise oma tagavarasid aminohapete näol alles. Ja laseb need õigel aja käiku.

Ma ei ütle, et lisavalku tarbida ei tohi- vastupidi. Kui ma ka Tartus tööasju ajan, siis võtan shake kaasa. Kuigi saaks ka kohupiima võtta, on shake mugavam ja kiirem, kohupiima naljalt autoroolis ju ei söö tagasi kiirustades.

Kasvada saab muud moodi- pane aga kilo makarone iga päev sisse ja vaata, kus kasvad...

Lihasekasvatamisega on asi vähe keerulisem.

Kilo makarone? Siis peaks iga minu söögikord olema makarontsik ju? Makaron annab peamiselt proteiini kõvasti jah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaharjutajal piisab alguses täiesti Hera80 vadaku konsentraadist, juurde lihtsalt dextrot, et katta süsivesikute vajadus. Hiljem võid proovida Whey 3 või Whey + - viimane on puhas vadaku isolaat, sisaldades ka 30 % hüdrolüüsitud vadakut (imendub 2 korda kiiremini kui tavaline vadaku konsentraat).

Loodan, et soovitusest on abi. Muul ajal kui peale trenni kata oma valguvajadus nagu Younger ütles tavatoidust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavaharjutajal piisab alguses täiesti Hera80 vadaku konsentraadist, juurde lihtsalt dextrot, et katta süsivesikute vajadus. Hiljem võid proovida Whey 3 või Whey + - viimane on puhas vadaku isolaat, sisaldades ka 30 % hüdrolüüsitud vadakut (imendub 2 korda kiiremini kui tavaline vadaku konsentraat).

Loodan, et soovitusest on abi. Muul ajal kui peale trenni kata oma valguvajadus nagu Younger ütles tavatoidust.

Olgu, tänan soovituse eest :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas võib võtta ka hera80 ja kõrvale banaan vms, et ei peaks süsivesiku pulbrit tarvitama?

Muidugi võib! Ma arvan, et lausa peakski söögist need kätte saama, kuna pulbrid ei ole nii kasulikud kui toiduained.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi võib! Ma arvan, et lausa peakski söögist need kätte saama, kuna pulbrid ei ole nii kasulikud kui toiduained.

Ja see vähemkasulikkus väljendub Kuidas?

Lihtsalt uudishimulik..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh jumal küll. Okei.

Esiteks- makaronilause oli iroonia. Sorry.

Teiseks- tarbi pulbrit, sest pigem võta natuke üle, kui et vähem

Hera 80 pluss banaan on suurepärane variant peale trenni, nagu Ott ütles.

Pulber ei ole vähem kasulik. Nendel on oma koht neile, kes mingil põhjusel valku tavatoidust kätte ei saa.

Muudetud kasutaja younger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh jumal küll. Okei.

Esiteks- makaronilause oli iroonia. Sorry.

Teiseks- tarbi pulbrit, sest pigem võta natuke üle, kui et vähem

Hera 80 pluss banaan on suurepärane variant peale trenni, nagu Ott ütles.

Pulber ei ole vähem kasulik. Nendel on oma koht neile, kes mingil põhjusel valku tavatoidust kätte ei saa.

Ahsoo, ma ei tea kust kohast olen kuulnud, et pulber vähekasulikum.. Sain jälle targemaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahsoo, ma ei tea kust kohast olen kuulnud, et pulber vähekasulikum.. Sain jälle targemaks

Sul on need asjad tiba sassid ...

kasulik ... vähem kasulik ...

"Pulber" on LISAND neile,kes seda vajavad.

Tavatoitu ta ei asenda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×