Jump to content
Precious

trenn ja muusika

Recommended Posts

Ise kuulan ka Amon Amarthi, lisaks veel Lamb Of God, As Blood Runs Black, Carnifex, Job For A Cowboy, Despised Icon, Parkway Drive, Suicide Silence jne jne... Et siis rohkem core muusikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rattatrennil (õues), ei kuula kunagi muusikat, vaid eelistan trennikaaslasega juttu rääkida:) Tegelikult ka üksi sõites ei kuula midagi, leian, et ohutuse mõttes ei ole vaja ka, siis ei kuule ju kui keegi rajal tagant tuleb ja tahab mööduda vms.

Spordiklubis on lihtne, seal muusika niikuinii mängib, jõusaalis kuulan siis seda, mida lastakse.

Muidu rühmatreeningus, kui on hea muusika, siis see motiveerib küll. Ei meeldi liiga närviline muusika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muusikat kuulan ainult siis kui on aeroobne treening,tavalise jõusaali trenni ajal kuulasin küll ka varem kõrvaklappidest muusikat aga enam mitte,sest sain aru ,et mul on võimatu nii keskenduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga ei kuulagi kahjuks, pükstel pole kuhugi kenasti mobla visata, et ei segaks ja taskust välja ei kukuks. Aga kui võimalik ja kuulan siis üldiselt Avenged sevenfold, In Flames, Rise Against, Korn, Atreyu jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohoo ma vaatan, et nii mõnigi metali fänn siin. Ise kuulan peamiselt Devildriver, Murderdolls, Wednesday 13, Stone Sour, Slipknot, Volbeat, Deathstars jne. Trennis aga enam ei kuula, osadel harjutustel segab keskendumist ja pealegi häirib kui mingi juhe ripub või kisub kuskil...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna peamiselt tegelen trenniga kodus siis panen raadio lihtsalt taustaks mängima,mis oma korda aitab mõne lauluga head rütmi hoida harjutuse sooritamisel.Vahest panen eesti muusikat või klassikalist(nt.Bocelli).Ilma muusikata kisub asi liiga rutiinseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kaasas igasugust mussi hiphopist diskoni, aga eriti hea hoo just aeroobset trenni tehes annab Sabrina "Summertime love", ei teagi miks, mul pole seoses selle lauluga kunagi mingeid elamusi :angry:

Aga tõsi ta on, et kui motivatsioon hakkab kaduma, siis lemmikmuusika toob selle tagasi.

Muudetud kasutaja vs poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Aeroobse ajal mingi rütmikam lugu on parem..enamasti rock ikkagi. Jõusaalis mida raskem muusika seda parem. Põhjus vist vaimne, aga harjutuse sooritus on just raskema muusika saatel kuidagi lihtsam. Olen tähendanud, et jõuan muusikat kuulates isegi mõne korduse rohkem teha. Seda just kergemate ja isoleeritud harjutuste puhul. Baasharjutustel nagu kükk, jõutõmme ja rinnalt surumine ei pane muusikat nagu tähelegi. Klapid kõrvas segavad nendel harjutustel ja telefonist lastavat muusikat nagu harjutuse käigus ei kuulegi, sest mõtted harjutuse sooritusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aeroobse ajal mingi rütmikam lugu on parem..enamasti rock ikkagi. Jõusaalis mida raskem muusika seda parem. Põhjus vist vaimne, aga harjutuse sooritus on just raskema muusika saatel kuidagi lihtsam. Olen tähendanud, et jõuan muusikat kuulates isegi mõne korduse rohkem teha. Seda just kergemate ja isoleeritud harjutuste puhul. Baasharjutustel nagu kükk, jõutõmme ja rinnalt surumine ei pane muusikat nagu tähelegi. Klapid kõrvas segavad nendel harjutustel ja telefonist lastavat muusikat nagu harjutuse käigus ei kuulegi, sest mõtted harjutuse sooritusel.

Keegi veel sellist asja tähendanud on?

Seeriate tegemine ja samal ajal numbrite lugemine segab hingamist ja seeläbi soorituste rohkust :)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No minu arvates igasuguse trenni jaoks sobib selline raskem ja kiirem muusika. Ükskõik siis, kas aeroobne või jõusaal. Kohe tunned, kuidas powerit tuleb juurde. Aga see puhtalt minu eelistus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see tegelikult rohkem personaalne eelistus.

Varem koguaeg teinud selle muusikaga, mis saalis lastakse. Hiljuti proovisin nädal-kaks ka kõrvaklappidega oma muusikat kuulata, aga see pigem hakkas segama. Nüüd paar nädalat ilma olnud jälle ja sooritused märksa paremad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohoo ma vaatan, et nii mõnigi metali fänn siin. Ise kuulan peamiselt Devildriver, Murderdolls, Wednesday 13, Stone Sour, Slipknot, Volbeat, Deathstars jne. Trennis aga enam ei kuula, osadel harjutustel segab keskendumist ja pealegi häirib kui mingi juhe ripub või kisub kuskil...

No, mida veel siis kuulata ? Ülejäänud muusika pole muusika :D Proovi Lamb Of Godi, tõmbab kõige rohkem käima, ei tea miks. Polnud kaua kuulanud ja siis mõtlesin, et kuulaks ja nüüd pool playlisti seda täis :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu ,,kodu''jõusaalis lastakse põhiliselt Energy Fm-i ning Raadio3 (kust lastav muusika pole absoluutselt motiveeriv minu jaoks), mistõttu olen ma viimasel ajal kõrvaklappe kasutama hakanud. Üks põhjus on see, et kuigi Energy Fm on normaalne raadio, on sealt lastav rohkem mõne lounge'i taustamuusika ja ma olen tähele pannud, et minu puhul võib hea lugu mõne harjutuse sooritust parandada küll. Samuti võimaldab klappidest muusika kuulamine mul keskenduda oma trennile ning eemale peletada vestlushimulisi isikuid :huh:. Enamasti kuulan kas dnb-d või mõnd kunagist lemmikut ajast, kui veel rokkmuusikat eelistasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen avastanud et kui ma joostes muusikat kuulan siis mu hingamise rütm läheb sassi sest millegi pärast üritab mu keha muusika rütmis hingata ja see väga sega. Seega joostes muusikat ei kuula.

Jõusaalis mängib tavaliselt raadio. Kodus olles on alati Power Hit Radio mängimas mis on enam vähem ok, ülikooli jõusaalis aga lastakse mingit raadiojaama kust tuleb ainult Lady Ga Ga't ja muud taolist jama ehk minu meelest ülimalt kehva muusikat.

Enne trenni aga meeldib end järgmiste lugudega käima tõmmata:

http://www.youtube.com/watch?v=WY8bZ2Lpg0I

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, mida veel siis kuulata ? Ülejäänud muusika pole muusika :D Proovi Lamb Of Godi, tõmbab kõige rohkem käima, ei tea miks. Polnud kaua kuulanud ja siis mõtlesin, et kuulaks ja nüüd pool playlisti seda täis :huh:

Kuulasin seda korraks youtube´st, aga muusika see minu jaoks pole. Ei saa ju sõnadestki aru ja minu jaoks on see niisama lahmimine :D

Kui ma ise kuulan, siis eelistan ka pikem sellist alternatiiv roki poole kalduvat musa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reeglina on saalis raadio taustaks (sky plus, uno) aga pole ka vaikuses treenimise vastu midagi. Raadio töötab ka pigem vaiksemalt kui liiga lärmakalt. Kui liiga suur lärm on taustaks, siis raske keskenduda sellele, mille jaoks saali läksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revali jõusaalis mängib meil Raadio3, kust tuleb mõnusaid hitte. Audentese ja Revali rühmatreeningutes on see muusika, mis kavale vastab ning õues rattaringidel suvel ma ei kuulagi. Siis on vaja liiklusega tegeleda.

Päris vaikuses jõusaalis olla mulle ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas on õnneks mingi interneti raadio, mille stiil läheb päris hästi treeninguga kokku. Piisavalt rütmikas ja piisavalt vali.

Paar korda olen juhtunud ka vaikuses treenima. On ikka naljakas küll kuulda, kuidas teises saali otsas olev vend ähib ja puhib. Ikka hoiad ennast natuke siis tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×