Jump to content
Kondike

Probleem kaaluga!

Recommended Posts

Nii nüüd vist on saabunud see hetk kus mul oleks teadjamate inimeste nõuandeid vaja. Nimelt millise valemiga ma kaalus juurde saaksin ? Ise olen hetkel 175 cm pikk ja kaalun iseenesest 63 kg , kehamassi indeks on 20,6 - näitab et ideaalkaal. AGA peale vaadates on asi normaalkaalust küll kaugel :P . Olen lihtsalt nö. kuidas öeldaksegi "raske kondiga" . :P Kont ainuke asi mis kaalu näitab. Peale lapse saamist muutus suurus 36 lausa 34'ks. Siis ei olnudki asi veel väga hull . Olin endaga päris rahul . Kuid peale õnnetust , varsti aasta möödas sellest (diagnoos oli : ristluulülide murd ), muutus suurus lausa 32'ks :P Söön pidevalt , ükskõik mis kell , ükskõik mida - hetkel erilist nö. füüsilist tegevust ei ole aga mida ei näe on see et kaalupeal see number suuremaks muutuks ;):( Olen nagu "harjavars olematute rindadega - sest nood kadusid koos minu kaaluga täielikult ;) "

Sooviksin nõuandeid kuidas käituma peaksin , et kuskilt midagigi juurde tuleks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sööd nagu ikka süüakse, lihtsalt rohkem. Mis erilist saladust siin olla saab? Ei soovita kohe hamburgereid ja muud rämpsu sööma tormata.. ka tervisliku toiduga peaks kaalus juurde saama. Arvuta välja oma päevane eneriavajadus ja söö üle selle. Trenn on ka päris hea kaalus juurde võtmiseks. Ja googelda vm.. neid inimesi, kes tahavad kaalus juurde võtta on kindlasti veel, ega sa ainuke pole.

Ja rasket konti pole olemas. Ma ei kujuta väga ette kuidas sa üldse selline kaalu/pikkuse suhte juures saaksid üldse kondine olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt! Ka tervisliku toidu ja trenniga on võimalik juurde võtta.

Räägitakse kui soovid alla võtta siis pead kaotama kaloreid rohkem kui tarbid.

Sul siis järelikult ikka vaja tarbida rohkem ja ehk topelt ning samad kui treenid tekib ka isu ja sa hakkad automaatselt rohkem vajalikke aineid toidust omastama ning sellega ka ehk kaalu juurde saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii nüüd vist on saabunud see hetk kus mul oleks teadjamate inimeste nõuandeid vaja. Nimelt millise valemiga ma kaalus juurde saaksin ? Ise olen hetkel 175 cm pikk ja kaalun iseenesest 63 kg , kehamassi indeks on 20,6 - näitab et ideaalkaal. AGA peale vaadates on asi normaalkaalust küll kaugel :rolleyes: . Olen lihtsalt nö. kuidas öeldaksegi "raske kondiga" . :( Kont ainuke asi mis kaalu näitab. Peale lapse saamist muutus suurus 36 lausa 34'ks. Siis ei olnudki asi veel väga hull . Olin endaga päris rahul . Kuid peale õnnetust , varsti aasta möödas sellest (diagnoos oli : ristluulülide murd ), muutus suurus lausa 32'ks :D Söön pidevalt , ükskõik mis kell , ükskõik mida - hetkel erilist nö. füüsilist tegevust ei ole aga mida ei näe on see et kaalupeal see number suuremaks muutuks :P:( Olen nagu "harjavars olematute rindadega - sest nood kadusid koos minu kaaluga täielikult :( "

Sooviksin nõuandeid kuidas käituma peaksin , et kuskilt midagigi juurde tuleks .

Kui tahad kaalust juurte saada(mida ma ei soovita)ära söö päev läbi ja õhtul pugi kõht täis kaal tõuseb kiiremini kui oskad arvata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad kaalust juurte saada(mida ma ei soovita)ära söö päev läbi ja õhtul pugi kõht täis kaal tõuseb kiiremini kui oskad arvata.

Sa oled valesse foorumisse vist sattunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×