Jump to content
Raivo Piiber

Sindi kaunitar ja hack-kükk 340 kg

Recommended Posts

Ega siin midagi öelda ei ole, seisin ise kõrval ja selles harjutuses on Cris väga tugev. Igal ühel on oma tugev harjutus, nii mõnigi mees teeb säärte sirutusi ette tunduvalt suurema raskusega kui mina, kuid see ei tähenda, et ta veel sellepärast tavalist kangiga kükki rohkem teeks. Igal juhul respect ja tibusid loetakse seekord juba sügisel.... :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jorgen, mis Sul viga, Sa kaugel, kuid mul temaga homme jalapäev :angry: Aga jalad on tal tõesti tugevad, ma pidevalt imestan, et kuskohast see kõik tuleb ;)

Üldiselt mul täna sutsu vedas, sest üks meist oli küll kaasa võtnud spordikoti, kuid unustanud maha trenniriided. Seega jäi tänane kükitamine ära, küll aga toimub see homme hommikul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olenemata kõigest sellest negatiivsest arutelust, mis siin lahti on läinud, on siiski väga tubli raskus, Hack-kükk või mitte ja peab ära mainima, et videot vaadates silm puhkab!

Kus sa seda negatiivset arutelu näed?

Delfi liialdatud pealkiri on ehk veidi imelik, aga treenitud kaunis daam igati 5+. Ei tundu, et keegi oleks sellele siin vastu vaielnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igavesti vinge masinavärk, peab mainima. Spordisaali au ja uhkus.

Tänud Aile!

Oleme uhked :-)

Jõudu!

;)

Jõudu tarvis!

;)

Ega siin midagi öelda ei ole, seisin ise kõrval ja selles harjutuses on Cris väga tugev. Igal ühel on oma tugev harjutus, nii mõnigi mees teeb säärte sirutusi ette tunduvalt suurema raskusega kui mina, kuid see ei tähenda, et ta veel sellepärast tavalist kangiga kükki rohkem teeks. Igal juhul respect ja tibusid loetakse seekord juba sügisel.... ;)

Sellest masinast kükini on vähem maad, kui säärte sirutajast :P

...aga minul tuli meelde üks lõbus masinanavärk aastast 1988 Tartus Ujula 4. See oli iseklopsitud liblikas... ja kõik seisid selle taga järjekorras...sõbralikult. :D 4-5 inimest oli tavanähtus. Siis mul oli tõeline areng sellel masinal :D ...kui veel mõnele noormehele sai nö pähe ka tehtud, küll oli ikka vägev tunne. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna minu hack kyki raskus on k6vasti v2iksem kui tavalise kyki raskus - ehk siis j22b 100kg + kelk kanti siis on see m2rkimisv22rne saavutus....

Kas mitte yks proff kulturist sama harjutuse ja sama raskusega jalutuks ei j22nud..? Kahn vms...?

PS. Coleman tegi vist ka esimeses videos sama raskusega, nii et h2beneda pole midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti loeme kuidas Sindi neiu k2ib karkudega kuna m6lema p6lve k66lused on katki...

Nagu Zack Khan kes 315kg -ga enda m6lemad p6lve k66lused katki hack-kykkis

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=28210&st=20

ja loeb kodus diivani peal memuaare..

http://www.youtube.com/watch?v=gcGA2yjeZd4...player_embedded

V6i teine v6imalus - Zack Khan oli lihtsalt n6drake ja viletsate p6lvedega.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa aru miks selle harjutuse nimi hack kükk on? Muidu tõesti vägev vaadata...

tegemist pole hack squat'iga vaid power squat on see aga sellegi poolest vaga korralik tehnika ilus vaadata ja voib kohe tunda kuidas reile hasti mojub

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varsti loeme kuidas Sindi neiu k2ib karkudega kuna m6lema p6lve k66lused on katki...

Nagu Zack Khan kes 315kg -ga enda m6lemad p6lve k66lused katki hack-kykkis

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=28210&st=20

ja loeb kodus diivani peal memuaare..

http://www.youtube.com/watch?v=gcGA2yjeZd4...player_embedded

V6i teine v6imalus - Zack Khan oli lihtsalt n6drake ja viletsate p6lvedega.

Ma pakun et Zack küll selle harjutusega neid põlvi ära ei lõhkunud. Pigem ikka õige hack kükiga. Ära aja nii iba juttu

pigem pakun, et tegemist oli millegi taolisega: http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...y=19〈=1

Selle hajrutuse puhul ma juba usun, et midagi võib murduda 300-ga tehes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ants, tegemist naisterahvaga, kes kaalub 60kg ja kes lahtise kangiga kükib raskusega, mis on 90kg. Teisenda nüüd oma mehelik mass ja jõud vastavalt nendele numbritele, lao hackile vastav raskus peale ja kuku kükkima! Ja siis räägi ning ära unusta ka, et tegemist pole mitte naiskulturisti, vaid bodyfitnessistiga. Lisaks ei mahtunud sinna hackile ka rohkem kettaid peale, ilmselt poleks ka 360 olnud probleemiks :D

Mulle tundub ka, et mõni siin "unustab", et tegemist siiski (väga naiseliku) naisterahvaga. Samas tundub ka, et mõnele mehele käib see natuke ego pihta :angry: , et mõni naine võib nii tugev (ehk isegi Temast tugevam ;) ) olla!

Mõnest postitusest loen välja ka naiselikku kadedust meeste poolt ;)

PS. ma ei ole feminist ;) ja kindlasti ei käi see kõigi meeste kohta...

Vb teen oma arvamusega kellelegi liiga, aga selline mulje mulle jääb, kui mõningaid postitusi loen :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pigem pakun, et tegemist oli millegi taolisega: http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...y=19〈=1

Selle hajrutuse puhul ma juba usun, et midagi võib murduda 300-ga tehes.

No aga see ongi ju Hack kykk... v6i tegi naisterahvas midagi muud?

Sel juhul on teema pealkiri petlik. Ma videot ei n2e siin arvutis, seega eeldan, et tegu on Hack kykiga nagu pealkirjas kirjas.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub ka, et mõni siin "unustab", et tegemist siiski (väga naiseliku) naisterahvaga. Samas tundub ka, et mõnele mehele käib see natuke ego pihta :angry: , et mõni naine võib nii tugev (ehk isegi Temast tugevam ;) ) olla!

Mõnest postitusest loen välja ka naiselikku kadedust meeste poolt :D

PS. ma ei ole feminist ;) ja kindlasti ei käi see kõigi meeste kohta...

Vb teen oma arvamusega kellelegi liiga, aga selline mulje mulle jääb, kui mõningaid postitusi loen :D

Mina tunnen kah kadedust.

No ausalt kohe tunnistan.Kangesti tahaks eelpoolmainitud Swarovski kingadega ringi tatsata ...

ja kogu voorumitäis naisi saaks sellega probleemideta 'akkama ...

a vat mina mitte.

Ja kadedus muudkui kasvab ...

Kole piinlik on olla viletsam kui naised ..., ;)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga see ongi ju Hack kykk... v6i tegi naisterahvas midagi muud?

Sel juhul on teema pealkiri petlik. Ma videot ei n2e siin arvutis, seega eeldan, et tegu on Hack kykiga nagu pealkirjas kirjas.

Naisterahvas tegi veidi teist harjutust jah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ai ... see eestlaslik kadedus on ikka võimas. Alati vaatan ja imestan. Aga ole hea, tule homme mõned minutid enne kümmet Pärnu Spordihalli Kimberi Klubisse ja ... proovi ära ! Kui tehtud, siis räägime uuesti! :angry:

Miks nii ründav??

Kogu bodyfitness ja kulturism seisneb kritiseerimises, miks kõik väljaspool lava seda nii kehvasti taluvad? Või mujal kompenseeritakse?

(P.S. see polnud rünnak)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga see ongi ju Hack kykk... v6i tegi naisterahvas midagi muud?

Sel juhul on teema pealkiri petlik. Ma videot ei n2e siin arvutis, seega eeldan, et tegu on Hack kykiga nagu pealkirjas kirjas.

Sedapsi teeb:

post-1250-1284819378_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina tunnen kah kadedust.

No ausalt kohe tunnistan.Kangesti tahaks eelpoolmainitud Swarovski kingadega ringi tatsata ...

ja kogu voorumitäis naisi saaks sellega probleemideta 'akkama ...

a vat mina mitte.

Ja kadedus muudkui kasvab ...

Kole piinlik on olla viletsam kui naised ..., :angry:

Ääretult ebaintelligentne ja huumorivaene iroonia sinu poolt, peaks mainima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ääretult ebaintelligentne ja huumorivaene iroonia sinu poolt, peaks mainima.

Mainisid ära.

Nüüd siis teab kogu voorum,et sina oled intelligentne ja huumoririkas.

Näe kui tore, :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti pole ma ainus, kes on aru saanud, millest selline vaidlus. Loomulikult on see põhjustatud Delfi pealkirjast antud artikli puhul. Muidu kena, ilus ja tugev naine. Ning rääkides kadedusest - tundub selline 10-aastaste jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodetavasti pole ma ainus, kes on aru saanud, millest selline vaidlus. Loomulikult on see põhjustatud Delfi pealkirjast antud artikli puhul. Muidu kena, ilus ja tugev naine. Ning rääkides kadedusest - tundub selline 10-aastaste jutt.

Loomulikult on sul õigus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks nii ründav??

Kogu bodyfitness ja kulturism seisneb kritiseerimises, miks kõik väljaspool lava seda nii kehvasti taluvad? Või mujal kompenseeritakse?

(P.S. see polnud rünnak)

Kullakesed! Andke aga tuld ... nii palju kui torust tuleb! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina tunnen kah kadedust.

No ausalt kohe tunnistan.Kangesti tahaks eelpoolmainitud Swarovski kingadega ringi tatsata ...

ja kogu voorumitäis naisi saaks sellega probleemideta 'akkama ...

a vat mina mitte.

Ja kadedus muudkui kasvab ...

Kole piinlik on olla viletsam kui naised ..., :angry:

Kui lohutab, siis ma olen ka kade... Ei ole eriti kontsa-inimene kunagi olnud... Seega ei ütleks, et ma sellega väga hästi hakkama saan. Aga eks harjutamine teeb meistriks ;) Kuigi ilmselt näeksin nendes kingades parem välja kui Sina (ära võta isiklikult - ei ole Sind kunagi näinud ja ei arva, et olen Sinust ilusam ;) , aga minu kujutlusvõime lihtsalt keeldub ühte meesterahvast Swarowski kivikestega kontsakingades ette kujutamast).

Aga kadedus ei ole ju tegelikult üldse mitte paha... Pigem edasiviiv jõud, kui motivatsiooni juurde vaja ;) Olen isegi kade, kui näen Christina pilti või loen tema saavutustest. Seda suurema innuga hakkan järgmine kord trenni tegema :D Ja kui mõni mees nüüd selle artikli tulemusel rohkem pingutama hakkab, siis ega seegi ju paha pole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin vist probleemi polegi, mõnele lihtsalt meeldib vaielda.

Ma soovitan soojalt parem seada sammud klubisse kus selline aparaat olemas ja oma võimed proovile panna :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×