Jump to content
Bonsuna

BONSUNA.COM "leinab"

Recommended Posts

Juba tuli meie TEAMi üle ka Renku. Kas ja mida võib sellest välja lugeda mehe "puhtusastme" kohta? :P

post-3216-1284647430_thumb.jpg

Mine sa Kirp ka p---e oma üle tulemisega :P .

Mina olen kõigi sõber, tead ju isegi!

Aga plää, Trauben Zuker on toidupoodidest kadunud :-(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole. FitShopi all olevas Konsumis täiesti olemas ;) Täna ostsin.

Krt, otsisin sealt ka täna, aga on see siis seal kohta vahetanud või. Erinevate suhkrute juures enam polnud :angry: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt, otsisin sealt ka täna, aga on see siis seal kohta vahetanud või. Erinevate suhkrute juures enam polnud :angry: .

Rimides on see ka teiste suhkrute juures täiesti olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu eesmärgiks pole nüüd "SÕJAKIRVEST" uuesti üles kaevata, kuid siiski, mis seis sellega siis jäi:

"Nimelt on ta tunnistanud meie ühele Teami liikmele, Annika Summelile, et kasutab neid ja pakkus neid ka Annikale.

Läbiv mõte oli järgmine: Sellest ei tohi Joker ega keegi teine teada, teeme koos trenni ja annan steroide ja vastavad juhised, mis kohe "kuivaks" tõmbavad."

Kas tõesti tõesti on see siis tühja koha pealt välja mõeldud iba? Või..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

bonsuna kasutab fitness .eed nagu prygikasti, k6ik r2mps mis peas, saab siia visatud!!! blokki ei tahaks talle panna selle avalduse nalja eest???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt, otsisin sealt ka täna, aga on see siis seal kohta vahetanud või. Erinevate suhkrute juures enam polnud :angry: .

Seal on, kus on küpsetuspulbergi Traubeni oma - vöhemalt see on mul alati esimesena silma jäänud. Ja siis riiuli keskel on suht dextrose.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juba tuli meie TEAMi üle ka Renku. Kas ja mida võib sellest välja lugeda mehe "puhtusastme" kohta? :angry:

post-3216-1284647430_thumb.jpg

Mine sa Kirp ka p---e oma üle tulemisega ;) .

Mina olen kõigi sõber, tead ju isegi!

Aga plää, Trauben Zuker on toidupoodidest kadunud :-(

Ujula konsumis küll veel on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult Marek Kalmust ei tunne, aga erinevate avalike suhtluskanalite vahendusel on ta jätnud endast tugeva mulje, et mehe vaimne areng jäi sinna kuhugi 12 a poisikese vanusesse pidama, kui ta jõusaalis kükkima hakkas (üks foorumis levinud pilt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siin on juba rohkem kommerts teema kui teema algatamise põhjusest rääkimine...proovime ikka teemasid mitte väga segamini ajada.

Õige kah kuna teema mille pärast üldse see tehti on üpriski sisutu..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige kah kuna teema mille pärast üldse see tehti on üpriski sisutu..

Pealegi on sõna sõna vastu - no võta kinni siis ..., :angry:

Nii et ka minu arvates areneb teema vä-ä-ga õiges suunas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei mõista kuidas selline mees kes Kiivikat ja Tokkot OTSESELT kõiksugu tiitlitega sõimab, tuleb siia sõna võtma........

Tundub, et mees ise ka ei saa aru, mida tegema peaks...

Olen jälginud bonsuna.comi foorumit viimasel ajal, ning tegu on ikka väga uppuva laevaga!

Siin foorumis õnneks sellist tsirkust ei käi ning üksteisele nn "taha" ei panda :angry:

Eem, kes millal SÕIMAS? Rõhk viimasel sõnal. Ilmaasjata ei hakka keegi kedagi lambist sõmama ju ja steroidid ei kuulu sportlaste ja tervislikke eluviise propageerivate inimeste toidulauale, see on fakt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eem, kes millal SÕIMAS? Rõhk viimasel sõnal. Ilmaasjata ei hakka keegi kedagi lambist sõmama ju ja steroidid ei kuulu sportlaste ja tervislikke eluviise propageerivate inimeste toidulauale, see on fakt.

Eile sündisid w?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuuliks-sa pole vist saanud poindile pihta:)

Läheb liiga pikaks toksimiseks, et kõike nullist selgitama hakata.

Üks ametlikult tuvastatud steroiditarbija süüdistab teist steroidide kasutamises, müümises.........nonsens!

Sa vaata mareki sõnavõtte Oti aadressil, otsest sõimu on enam kui küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal pean tunnistama et tegu on alatu laimuga...nimelt otsustasin ma Bonsuna Team-st lahkuda ja üle kolida Fitness.ee mille peale Hr.Kalmusel ja Jokeril hari punaseks läks ja muutusid kadedaks..siis otsustati mulle omamoodikätte maksta et tehtiminust selline alatu laim et mind on Team-ist välja visatud keelatudainete müümise,propageerimise ja ma ei tea veel millepärast...polex uskunud et Team-st lahkumisega konkreetselt situtakse täiesti alusetult mu maine täis...uskumatu...

Ilmselgelt Kalmuse käekiri. Hiljuti süüdistas ta Kiivikat selles, et viimane varustas teda keelatud ainetega. Jäi mulje, et kõigil neil kolmel korral mil ta vahele on jäänud on Kiivi võistluseelsel õhtul süstlakarbiga külas käinud. Vot, ja nii konkurent eluaegselt kõrvaldatigi :angry:

Annika Summel!

Väga häbiväärne on sinu käitumine antud juhtumi raames politseiametnikuna.

Saades teada kuriteost, oled sina ju koheselt kohistatud reageerima. Miks sa ei teinud ametlikku kuriteateadet? Teadmiseks sulle ja teistele:

§ 194. Ravimi ebaseaduslik levitamine

(1) Ravimi ebaseadusliku valmistamise või ebaseaduslikult valmistatud ravimi üleandmise või vahendamise, samuti ebaseaduslikult valmistatud ravimi valdamise eest üleandmise eesmärgil, kui puudub käesoleva seadustiku §-des 183 kuni 185 sätestatud süüteokoosseis, –

karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

(2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, –

karistatakse rahalise karistusega.

§ 195. Kallutamine dopingu kasutamisele

Ravimi väljakirjutamise eest kasutamiseks dopinguna spordis, samuti ravimi dopinguna kasutamisele kallutamise eest või ravimi dopinguna manustamiseks üleandmise eest –

karistatakse rahalise karistusega.

Seega!

Mina Nurmsalu asemel annaks kogu pundi kohtusse laimamise eest. Taotleks avalikku vabandust ja moraalse kahju hüvitamist.

Summelil soovitaks minna politsei sisekontrolli ja kirjutada enda kohta avaldus, et teda karistataks kuriteost teada saades sellest mitteteatamises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×