Jump to content
Bonsuna

AVALIK PÖÖRDUMINE.

Recommended Posts

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit

Telliskivi 51, Tallinn

AVALDUS 16. september 2010

Palun kaaluda tühistamist, Marek Kalmusele, ik 3710292729, vastavalt EKFL juhatuse otsusega (koosoleku protokoll nr 1 14.01.09) määratud eluaegne võistluskeeld kõigi IFBB egiidi all korraldatavatel võistlustel ja muudel üritustel (demonstratsioon-esinemised, messid, reklaamikampaaniad jms). Tühistamise mõjuvaks põhjuseks pean arusaamist, et sport peab olema puhas ja keelatud ainete kasutamine on väär nii sportlase enda kui ka kaasvõistlejate suhtes. Olen järginud seda põhimõtet ja õppinud oma vigadest. Lisaksin siinkohal üheks oluliseks edasiviivaks näitajaks ka Eesti kulturismi propageerimise, seda eriti noorsportlaste seas. Kunagi pole ju hilja ja alati võib teha ju erandi? Ma vähemalt loodan kallid sõbrad.

Siira lugupidamisega,

Marek Kalmus

post-7375-1284588455_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõna 'eluaegne' peaks jääma oma tähenduse juurde, muidu võiks ju kõik hakata natuke 'edendama' 'noorsportlaste arengut' ja vabandada ja tagasi võistlema saada. Päris nii need asjad ei saa käia lihtsalt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks on ajakirjanduse suhtumine kummaline. Pane siia foorumi üles, et noormees tuli maailmameistriks (näiteks jõutõstmises), vaevalt, et seda uudist ise üles oleks korjatud, pane siia mingi dopinguteemaline postitus ja kohe võetakse sinuga personaalselt ühendust ja uuritakse asja....Lihtsalt kahju, et asjad mis vääriksid tähelepanu - jäävad ilma selleta ja asjad, mis võiksid olla vabalt "peldikuseinale" kirjutatud leiavad ilmavalgust kohas kus neid idee poolest ei peaks nägema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on ajakirjanduse suhtumine kummaline. Pane siia foorumi üles, et noormees tuli maailmameistriks (näiteks jõutõstmises), vaevalt, et seda uudist ise üles oleks korjatud, pane siia mingi dopinguteemaline postitus ja kohe võetakse sinuga personaalselt ühendust ja uuritakse asja....Lihtsalt kahju, et asjad mis vääriksid tähelepanu - jäävad ilma selleta ja asjad, mis võiksid olla vabalt "peldikuseinale" kirjutatud leiavad ilmavalgust kohas kus neid idee poolest ei peaks nägema...

Oled sa kindel, et ajakirjanikud ise kõike otsivad, võib-olla mõnikord söödetakse midagi ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sa kindel, et ajakirjanikud ise kõike otsivad, võib-olla mõnikord söödetakse midagi ette.

Väga võimalik, kuid mõte jääb samaks kui asi on kuskilt nö foourmist üles korjatud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga võimalik, kuid mõte jääb samaks kui asi on kuskilt nö foourmist üles korjatud....

Inimene üldjuhul tahab ennast tunda targana, siis kirjutataksegi lugusid, mida lugedes nad seda tunnevad.

Minu jaoks on ajakirjanduse suhtumine kummaline. Pane siia foorumi üles, et noormees tuli maailmameistriks (näiteks jõutõstmises), vaevalt, et seda uudist ise üles oleks korjatud, pane siia mingi dopinguteemaline postitus ja kohe võetakse sinuga personaalselt ühendust ja uuritakse asja....Lihtsalt kahju, et asjad mis vääriksid tähelepanu - jäävad ilma selleta ja asjad, mis võiksid olla vabalt "peldikuseinale" kirjutatud leiavad ilmavalgust kohas kus neid idee poolest ei peaks nägema...

Mulle meeldis, kuidas Kaido Leesmann ütles oma poistele, et mis te arvate, kui te rekordi teete, et teistel on selle üle hea meel... võibolla teie emal ja isal, kuid muu unustage ära. :huh:

Kui asjast annab koledasti kirjutada, siis seda ka tehakse.

Inimene ei taha ennast tunda mitte ainult targana vaid ka tugevana, ilusana (igatsugu papapartsod üritavad koledaid pilte teha staaridest...) jne. Tekitate talle alaväärsuskompleksi ja ta ei osta teie lehte...

Samas on mingi arusaamatu iidolite vajadus. Kui see isik ongi pikalt juba mingit iidolit kummardanud ju ta siis vajab mingit muud objekti vahelduseks, et ennast jälle hästi tunda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×