Jump to content
Kristjan8

Body pump ja jõusaal

Recommended Posts

Tere!

Eesmärk on arendada plahvatuslikku jõudu eelkõige pallimängu jaoks. Kuivõrd ratsionaalne on siduda omavahel body pump ja jõusaal? Hetkel olen teinud üle päeva ja 2 nädalat, so. esmaspäev jõusaal, teisipäev bodypump, kolmapäev jõusaal, neljap. bodypump, reede jõusaal, laupäev ja pühapäev puhkus.

Jõusaalis olen päevad jaganud nii, et esmaspäeval rind, biitseps ja kõht, kolmapäeval õlg, triitseps ja selg, reedel jalg ja kõht.

Kas peaksin midagi kindlasti jälgima kahe treeningu ühildamisel? või peaksin jõusaalis muutma/täiendama midagi?

Kõik kommentaarid teretulnud.

Tänud ette!

K.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodypump ja jõusaal peaksid omavahel küll päris hästi sobima, aga selle plahvatusliku jõu suhtes olen natuke skeptiline. Bodypump on rohkem lihasvastupidavustreening ja harjutusi tehakse kergete raskustega. Mina olen juba päris mitu aastat bodypumpiga tegelenud ja vorm läheb küll reljeefseks, aga jõunäitajad on jäänud väiksemaks.

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuse eest!

Mainitud plaan sai kasutusele võetud eelkõige seepärast, et valmistuda üldfüüsiliselt. Oktoobrist lähen pallimängu peale üle, eks siis vast jätab ainult jõusaali ja palli.

Või kuidas arvad, kas oleks mõtekas jätta ainult body pump ja siis näiteks 3 korda nädalas?

Eesmärgiks nagu öeldud ei ole keha vormimine, vaid ikka füüsiliste näitajate muutmine ja ikka paremuse poole.

K.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles küsimuses ei ole kuldreegleid. Kõik on väga individuaalne. Bodypumpiga soovitan kindlasti jätkata, sest vastupidavust on vaja, aga vaata üle oma jõusaalitreeningud ja tee seal muudatusi! Oluline, et bodypumpi ja jõusaaliharjutused ei kattuks. Jõusaalis tee neid harjutusi, mida pumpis teha ei saa! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ole hea paranda kui eksin:

ehk siis peaks rohkem rõhku panema näiteks õla tagumine osa, trapets, võibolla selg, ... veel midagi?

pole teab mis spetsialist ja lähtun loogikast: küsija ei ole kunagi liiga loll.

tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti seljale lõuatõmbeid, õla tagaosale ja trapetsile samuti! Veel soovitan treenida säärt. Tricepsile, bicepsile, jalgadele harjutusi masinatel. Kõhule samuti rohkem vaheldust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×