Jump to content
Risto Uuk

Stevia

Recommended Posts

Mulle Ravimiamet ütles et ei saa. Pole toidulisandina EL-is lubatud.

Aga ma küsisin palju asju ka ja siis see tibi läks kole närvi ja tegi siis järelikult isegi kaks valenegatiivset. Üks pakk saadeti tagasi ühe valenegatiivse peale ja mina maksin päris hea summa postikulu.

Siis leidsin nimekirjast et taim on ikka lubatud, tibi ütles et näe on jah, saadeti uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle Ravimiamet ütles et ei saa. Pole toidulisandina EL-is lubatud.

Aga ma küsisin palju asju ka ja siis see tibi läks kole närvi ja tegi siis järelikult isegi kaks valenegatiivset. Üks pakk saadeti tagasi ühe valenegatiivse peale ja mina maksin päris hea summa postikulu.

Siis leidsin nimekirjast et taim on ikka lubatud, tibi ütles et näe on jah, saadeti uuesti.

Ei vea sul selle Ravimiametiga. Aga kui pommi paned siis anna enne teada, et ma parajasti just sealt mööda ei kõnniks, tean siis toas olla. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei vea sul selle Ravimiametiga. Aga kui pommi paned siis anna enne teada, et ma parajasti just sealt mööda ei kõnniks, tean siis toas olla. :)

Siis peaks praktiliselt kõigile riigiametitele panema tegelikult. Kõigis on sadu ametnikke, kellel on igav ja suur enesetõestamisvajadus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Stevia on siin müügil, USA poes - vedelik stevia iherb.com e-poest Seal on palju teist firmat, aga soovin KAL stevia, vedelvorm on kõige mugavaim. Kui oskate vene keel, siis palun siia - lisainfo vene keeles - community.livejournal.com/iherb_pro/

Et tellida iherbist, olge palun ettevaatlikum, et postikulud on ainult $4 kui kaal on kuni 1360 g. Kui arve maksumus on üle $30, siis ka toll tahab käibemaksu!

Võib kasutada minu kood PIL293 et saama $5 allahindlust esimesest tellimusest.

Stevia tooteid saab osta NOPist. Köleri 2.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Stevia tooteid saab osta NOPist. Köleri 2.

Minu meelest oli seda ka Viru keskuse ökopoes.

Ei ole ise stevia tarbija.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest oli seda ka Viru keskuse ökopoes.

Ei ole ise stevia tarbija.

ostsin huvi pärast eelmisel nädalal. ning just viru keskuse ökopoest. seal on kolmel eri kujul seda saada: tabletid, pulber ja lehed. ostsin tabletid ning võin öelda, et teeb magusaks küll. ehkki on kallis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kel huvi, siis näiteks USAst saab Stevia ekstrakti odavamalt tellida. Ise kasutasin netilehte nimega iHerb.com, kus esmatellijatele pakutakse ka 5$ suurust soodustust, kusjuures transport Eestisse maksab ainult 4$.

Tellisin toote:

Stevia ekstrakt

ja allahindluse saamiseks küsitakse koodi, milline on: ILO586

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kel huvi, siis näiteks USAst saab Stevia ekstrakti odavamalt tellida. Ise kasutasin netilehte nimega iHerb.com, kus esmatellijatele pakutakse ka 5$ suurust soodustust, kusjuures transport Eestisse maksab ainult 4$.

Tellisin toote:

Stevia ekstrakt

ja allahindluse saamiseks küsitakse koodi, milline on: ILO586

Ravimeid ei lasta üle piiri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×