Jump to content
drnkrpilot

pikad naised

Recommended Posts

viimasel ajal on millegi pärast liikvel hästi palju pikki naisi, mitte et ma ise lühike oleks(178) aga paljud naised on millegipärast minust pikemad. see pani mind mõtlema sellele, et enamik lühikesi mehi ju kardab kraanakasvu naisi. ei tea miks? mul tekib küll pikka naist nähes tahtmine teda jahtida ja "murda" :)

nagu mingi jahimehe või kiskja instinkt ;)

noh jutu mõte on selles, et pole vaja spagetikujulisi naisi karta, vaid tuleb nad õnnelikuks teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äääärm....et siis nagu Spordi koha pealt on vist tegu sexiga.

Anna siis oma number!;):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on kulturismiga ka otsapidi seotud, sest paljud raskusi vinnavad mehed on tõesti väga lühikesed ja neil võib olla kompleks endast pikemate naiste suhtes, mis jälle ei ole hea naistele sest naisi on rohkem kui mehi :)

üks tähelepanek veel- lühikesed mehed üritavad end tõestada läbi spordi. Kõik on ilmselt kunagi koolis kehalise tunnis käinud ja märganud, et väikest kasvu poisid poevad või nahast välja, et teistest paremaid tulemusi saavutada. samas pikkadel ja paksudel on suht ükskõik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks tähelepanek veel- lühikesed mehed üritavad end tõestada läbi spordi. Kõik on ilmselt kunagi koolis kehalise tunnis käinud ja märganud, et väikest kasvu poisid poevad või nahast välja, et teistest paremaid tulemusi saavutada. samas pikkadel ja paksudel on suht ükskõik

loomulikul on ka erandeid...

aga jah, sul võib ka õigus olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole tähele pannud, et keegi päkapikk nahast välja poeks, samas pole ise ka ükskõikne tulemuste suhtes kasvõi kehalise tunnis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt keegi lühem mees nüüd pikemaid naisi kardab aga ega ise ka ei lähe 10 - 20 cm pikemat naist eriti murdma. Asi ei ole kompleksis, sama võib öelda, et pikad naised on kompleksi küüsis, nemad ka ju ei taha oma kõrval lühemaid mehi eriti näha. See minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, ma siis avaldan naisena kah oma arvamust siin meeste seas..

Ise olen 170cm, ka ikka päris tihe jõusaali külastaja, seega olen nii üht kui teist näinud.. Ei ole nagu tähele pannud, et raskusi rebivad mehed enamus lühikesed oleksid. Võibolla lühemad lihtsalt hakkavad rohkem silma? Tõstjatega muidugi teine lugu, ikka raske oleks rebida raskust sinna 190+ cm kanti üles.. :)

Mis minu eelistustesse puutub, siis loomulikult avaldab muljet suur ja musklis mees (no nagu Kalmus näiteks-paneb ikka järele vaatama küll, sest kogu on võimas!), aga eelistan siiski sellist keskmist kasvu (180kanti)-sest kellegile päris alt üles vaatama ei hakka (ja tooli peale kah ei roni), kael jääb kangeks ;)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kaisin kunagi tydr

ukuga kes oli minust pool pead pikem.

polnud seal mingeid takistusi ega komplexxe!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kedagi huvitab, siis tegin vahepeal väiksest statistikat, sain meeste keskmiseks pikkuseks vanuses 20 - 25 a. 182.7 cm ja naiste omaks samas vanuses 169 cm, kasutasin andmeallikana rate.ee`s olevaid pikkusi, muidugi pole see objektiivne, aga mingi pildi annab ikka praegusest seisust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka ei nurise, 195cm muidu olen :unsure:

Edit: Ja ma kohe heameelega käiksin naisega kes oleks näiteks 180cm või enamgi veel :D Enamus kipuvad need päkapikud olema, kes on parimal juhul kikivarvukil kõigest rinnani kui sedagi.

Ma olen tavaliselt neile öelnud "Mitte mina pole pikk, vaid teie olete lühikesed" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk naine paneb endale järele vaatama küll:P

Kunagi oli selline lugu, et söökla järjekorras olles tundsin ühtäkki, et midagi on mu pea kohal... mõtlesin et keegi teeb lolli nalja ja tahab mulle midagi pähe valada.

Tegin siis kiire kõrvalepõike ja vaatasin kähku sinna, kus hetk tagasi oli olnud minu pea.

Selgus see, et... minu selja taga seisis naiskorvpallur, kes võis olla nii 2.10 pikk:) (ise olin ca 1.90) ja hoidis suppi rahulikult käes umbes rinna kõrgusel:P :unsure:

Nii palju pikkadest naistest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to: drnkrpilot Ise olen küll väike nagu päkapikk (1.66m), aga ei tee sellest probleemi. Eelmine aasta olin koos kahe suhteliselt pika 1.80 neiuga ja mind ega neiusid küll ei häirinud kui meile järgi vaadati ja vilistati. Kõik on suhteline ja oleneb suhtumisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu on olnud 12 cm pikem naine ja kõik oli hästi! eriti kui pikali olla! :P

nüüd lühem ja jällegi õnnelik! :rolleyes: see lissalt inimestest oleneb tglt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

icccccc..mida teemat :blink:

ise olen kasvult 170 aga ikka ju kui välja lähen, panen vahel ka oma 7 cm kontsad alla ja siis olen ju 177 cm. nii kui ära võtan, tundun madalam kui muru. aga oli kord kutt, kes oli minust 5 cm lühem ja käisime terve aasta, mul kontsad all muidugi :) jõusaali meeste kohta küll ei ütleks et nad lühikesed enamus. pigem just suuremat tüüpi s.t. pikad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tähtis ei ole mitte pikkus, vaid läbimõõt :blink::) Naine on kena kui tal on sex figuur ja ilus nägu, pikkus on suht teisejärguline minu arust. Oleneb muidugi mehe pikkusest ka, reeglina võix naine ikka lühem olla mehest. Mulle kõlbaks naised vahemikus 160-180 täitsa vabalt, ise olen 186. Väga harva kohtan endast pikemaid naisi. 190-sed naised on suht haruldus IMO.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suhteliselt hiljuti käsitleti sama teemat ühes päevalehes. seal oli midagi sellist, et mehed tahaksid küll endast pikemat naist. aga kui asi läheb tõsisemaks ja plaanis endale valida elukaaslane kõikideks järgnevateks elupäevadeks, siis eelistab mees enda pikkust või endast lühemat naist.

endale ei lähe naiste pikkus üldse korda :blink:

pikkuse järgi omale elukaaslast valida on küll paras totrus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see pikkus siiski niivõrd suhteline sest iseloom ja kõik mis inimeses on ka ikka midagi väärt ju! ja muide Fitnesswoman - donimeerib ainult mõistus mitte keha!

ma ise 180 ja rahul! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×