Jump to content
MEE

Nahk

Recommended Posts

Küsimus nimelt selles, et teadu poolest kui minna dieedile ja siis kui rasv on vähenenud siis nahk jääb ikka nö välja venituks. Kas ta tõmbub tagasi ka ? Või peaks dieedi hoogu aeglustama, et nahk jõuaks kohaneda. Loodame, et saite mu küsimusest aru :)

ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav on see et peale suvist dieeti polnud mul küll kuidagi nahk välja veninud kuigi kaal alanes umbes 10 kg. Rasva läks umbes 7-8 kg. Lihast läks ka natuke aga nahk ei olnud küll kuidagi välja veninud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest peaks nahk lotti jääma siis kui ikka pikka aega suures ülekaalus olla ja siis oma mitukümmend kilo maha võtma. Eks iga peaks ka lugema, mida noorem, seda elastsem nahk ja seda paremini tagasi mõmbab. Aga noh, kuna me kõik siin spordiinimesed, siis suure ülekaalu ja naha lotendama jäämisega ei tohiks nagu probleeme tulla..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen siiani pidanud kõige rohkem maha võtma 19,7kg. Peale sellist kaalumuutust 3,5 ku jooksul ei tähendanud seda, et mida kuskilt lötendaks. Tavaliselt kipub see kujunema nii ikkagi väga suure kehakaalumuutuse korral 30 - 40 jne. kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irwe.... ei nii hull asi ei ole. juu mul siis lihtsalt nahk väga elastne kuna nu nahka saab kehast ikka tublisti eemale tõmmata:P Maha võetud 3-5 kg kuskil ainult:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleneb geenidest-üks kord nägin vist "usu või ära usu"-s kuidas mingi vend venitas oma nahka ikka VÄÄÄGA meeletult-ei tea, kuidas, aga lihtsalt venid ja venis ja venis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naha elastsus on indiviiditi erinev ja sõltub eelkõige vanusest.Näited siitsamast võtta - Makavelil,kes on 15-aastane,ei ole sellega mingeid probleeme,kuid ühel mu 40-aastasel tuttaval,kes kasvatas endale 30-ndatel eluaastatel kõhu ümber polstri ja kuigi võttis aasta tagasi üle 10 kilo alla (saledaks),on siiamaani kõhul lotendav nahk.Ei ole aidanud ka spets. kreemid.Mida vanemas eas ennast käest lasta (nahk välja venitada),seda vähem tõenäoline on,et nahk oma esialgse ruumala taastab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama asi on ju vaadata ka lapseootel olnud naisi peale sünnitust-mõnel tõmbab nahk tagasi praktiliselt tundidega, mõnel läheb nädal või mõned kuud, mõnel jääbki põlvini :) Osadel lihtsalt on nahk elastsem, samuti ei ole kahjustused nii suured, kui noorelt sünnitada. Samas rasedus kestab siiski enamasti vaid 9 kuud, nii et seda ei saa päris täpselt võrrelda ülekaalulise ja saleneva inimesega toimuvaga, kui see inimene on olnud aastaid ülekaaluline :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×