Jump to content
Ott Kiivikas

Mikk Raudsepp

Recommended Posts

Miki sul on vaja alla 10 maha võtta, et Klassika MM sisse saada - tuled välja arutame....kaks ja pool kuud on aega, omal ajal sai selle ajaga 18 kilo ka maha kaabitud.... :P

Ja mina muretsen oma 3-4 kg ülekaalu pärast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Batoonid on tõesti head. Ise sõin ka lo-carbi, mis -tuleb tunnistada- on palju parema maitsega kui ma mäletasin! Lisaks teada-tuntud suurepärase maitsega luxust ja olimpi matrixit.

Sel kuul võtan neid kindlasti rohkem kaasa.

Aga ära nuta- sinu elu on ikka luksus päris kaitseväe kõrval. :P

No kes räägib! Võtan kätte ja tulen Paldiskisse reamees Konsapi elu põrguks tegema. Iga päev noorte aeg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainult kaks nädalakest jäänud ja siis lastakse juba loom välja. Veabki vist lõpuni nii välja, et ei teki hiigelsuurt massi kadu. Kaal on ikka 92,5kg. Võimalik, et see langeb veel, kuna vahepeal peab veel natuke aega NATO pakke krõbistama. Esimesed kaks päeva mestas olles ei saanud aru mida need sõdurid kiruvad nende üle, JUMALA HEA JU! Aga millegipärast hakkab see paki sisu pikema ajaliselt vastu. Muidugi sprotte kõbistan hea meelega nagu väike hülgepoeg. Kuid peale chilli con carne söömist lööb sellise gaasipilve üles, et kuuskedel kukuvad okkad küljest ära. See nädal sai isegi täitsa korralikult trenni teha, kokku tuli vist kuskil 9 vms trenni. Kuna hommikuti saame jõukasse minna ja vahest lastakse linna peale trenni või siis pataljoni territooriumile sportima. Imelik mõelda jah 9 trenni, kuid see oleneb kuidas teha. Olen asja mõistusega võtnud ja teen kangi küllaltki kergelt, väikeste pausidega (1 min). Kuna taastumine on seal ka keerulisem, kuna vähem saab magada, süüa ei saa nii nagu vaja. Mitte et söök oleks halb, vaid söök on väga maitsev (pole selle 2,5 kuu jooksul kordagi järgi jätnud) aga see ei vasta spordimehe nõuetele. Siia juurde panna muidugi see, et süüa saab 3 korda päevas. Kui kõik see pull läbi saab on kokkulepitud, et vaatame üle mis seisus keha ja vaim on ning sealt hakkame edasi planeerima. Kas on mõtet hakata punnima minekut Eesti klassikalise kulturismi MM-ile või ei.

Nagu ennist mainisin saab süüa ainult 3 korda päevas ja seda muret olen ma lahendanud batoonidega. Kuna pulbritega on ebamugav mässata ja metsas on seda veel raskem teha. Esimene metsalaager meile ei antud isegi nii palju vett, et ma oleks saanud endale shake-i teha. Selle tarvis soetasin endale kahte sorti batoone Fast "Profx Lo-Carb" ja Fast "Sports Protein bar". Kuna valgust on sealses toidus puudust, on vaja vahel neid krõbistada. Jälle kuulmiseni!

Ilusad kunstilised väljendid: "väike hülgepoeg" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks lasti karu puurist välja. Esmaspäeval andsin varustuse ära - kuradi hea tunne oli :D . Viimane mets oli täitsa talutav. Kuid lõpupoole lasti vähe trenni. Muidugi peale lõpurännakut eriti ei tahtnud, saanud. Kuna jalad olid hellakesed. Räägin siis sellest jalutuskäigust lähemalt. Öösel löödi meid autosse ja sõitsime linnast välja. Uniste silmadega jälgisin kuidas linna säravad tuled meid kaugenevad. Mõne aja pärast oli autos vaikus, kõik kraapisid veel viimast und kokku. Esimene eksam alguspunktis tehtud, hakkasime vapralt järgmise punkti poole sammuma. Kaart usaldati minu kätte, esimesed tunnid pidin seda veel taskulambiga valgustama. Esimese punkti saime kätte, kõik on lähevad motivatsioonist kohe lõhki. Kohe peale väljaminekut hakkasid tagumised mehed kohe pärima: "Palju järgmisesse punkti veel on? Palju meil käidud on?" ja nii iga 5 minuti tagant. Viskas lõpuks maksa üle kopsu ja andsin kaardi pärija kätte. Mõne minuti pärast seisame teelahkmel ja kaardimees ütleb, et siit paneme paremale, küsisin veel üle, et kas oled kindel ja vaatasin enda arust ka üle. Kuid nüüd panime me sõna otseses mõttes rappa. Müttasime 2,5-3h rabas, mis võttis kohe rännaku alguses läbi. Selle ajaga jõudsime sellest teeristist mõnisada meetrit edasi :P. Jalad olid nüüd läbimärjad ja lausa lirtsusid jalas. Saime lõpuks teise punkti kätte, kogusime natuke jõudu ning asusime uuesti teele. 200m pärast tegime demokraatliku hääletuse, et lähme mööda metsa sihti ja väldime selega vaenlase territooriumi. Kuid oh häda siht oli nii kinnikasvanud, et müttasime jälle mõne tunni metsas ringi. Peale kolmandat punkti panin jalga teised saapad, need olid küll kuivad, kuid hakkasid hõõruma ja rännaku lõpp möödus juba longates ning hommikul oli jalgadele raske toetuda. Terve pataljon oli hommikul sante täis. Rändasime torm Katia saatel, kuid ausaltöeldes vihma ja tuult ei pannudki tähele. Kokku jalutasime kuskil 24h, ai kui mõnus oli auto kasti hüpata ja pataljoni poole tagasi loksuda.

Homme arutame Hr Otsusega ka tuleviku plaane. Kuid need jutud on räägitud, siis saab ka trennist rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpuks lasti karu puurist välja. Esmaspäeval andsin varustuse ära - kuradi hea tunne oli :D . Viimane mets oli täitsa talutav. Kuid lõpupoole lasti vähe trenni. Muidugi peale lõpurännakut eriti ei tahtnud, saanud. Kuna jalad olid hellakesed. Räägin siis sellest jalutuskäigust lähemalt. Öösel löödi meid autosse ja sõitsime linnast välja. Uniste silmadega jälgisin kuidas linna säravad tuled meid kaugenevad. Mõne aja pärast oli autos vaikus, kõik kraapisid veel viimast und kokku. Esimene eksam alguspunktis tehtud, hakkasime vapralt järgmise punkti poole sammuma. Kaart usaldati minu kätte, esimesed tunnid pidin seda veel taskulambiga valgustama. Esimese punkti saime kätte, kõik on lähevad motivatsioonist kohe lõhki. Kohe peale väljaminekut hakkasid tagumised mehed kohe pärima: "Palju järgmisesse punkti veel on? Palju meil käidud on?" ja nii iga 5 minuti tagant. Viskas lõpuks maksa üle kopsu ja andsin kaardi pärija kätte. Mõne minuti pärast seisame teelahkmel ja kaardimees ütleb, et siit paneme paremale, küsisin veel üle, et kas oled kindel ja vaatasin enda arust ka üle. Kuid nüüd panime me sõna otseses mõttes rappa. Müttasime 2,5-3h rabas, mis võttis kohe rännaku alguses läbi. Selle ajaga jõudsime sellest teeristist mõnisada meetrit edasi :P. Jalad olid nüüd läbimärjad ja lausa lirtsusid jalas. Saime lõpuks teise punkti kätte, kogusime natuke jõudu ning asusime uuesti teele. 200m pärast tegime demokraatliku hääletuse, et lähme mööda metsa sihti ja väldime selega vaenlase territooriumi. Kuid oh häda siht oli nii kinnikasvanud, et müttasime jälle mõne tunni metsas ringi. Peale kolmandat punkti panin jalga teised saapad, need olid küll kuivad, kuid hakkasid hõõruma ja rännaku lõpp möödus juba longates ning hommikul oli jalgadele raske toetuda. Terve pataljon oli hommikul sante täis. Rändasime torm Katia saatel, kuid ausaltöeldes vihma ja tuult ei pannudki tähele. Kokku jalutasime kuskil 24h, ai kui mõnus oli auto kasti hüpata ja pataljoni poole tagasi loksuda.

Homme arutame Hr Otsusega ka tuleviku plaane. Kuid need jutud on räägitud, siis saab ka trennist rääkida.

Loodame sind siis varsti saalis näha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpuks lasti karu puurist välja. Esmaspäeval andsin varustuse ära - kuradi hea tunne oli :D . Viimane mets oli täitsa talutav. Kuid lõpupoole lasti vähe trenni. Muidugi peale lõpurännakut eriti ei tahtnud, saanud. Kuna jalad olid hellakesed. Räägin siis sellest jalutuskäigust lähemalt. Öösel löödi meid autosse ja sõitsime linnast välja. Uniste silmadega jälgisin kuidas linna säravad tuled meid kaugenevad. Mõne aja pärast oli autos vaikus, kõik kraapisid veel viimast und kokku. Esimene eksam alguspunktis tehtud, hakkasime vapralt järgmise punkti poole sammuma. Kaart usaldati minu kätte, esimesed tunnid pidin seda veel taskulambiga valgustama. Esimese punkti saime kätte, kõik on lähevad motivatsioonist kohe lõhki. Kohe peale väljaminekut hakkasid tagumised mehed kohe pärima: "Palju järgmisesse punkti veel on? Palju meil käidud on?" ja nii iga 5 minuti tagant. Viskas lõpuks maksa üle kopsu ja andsin kaardi pärija kätte. Mõne minuti pärast seisame teelahkmel ja kaardimees ütleb, et siit paneme paremale, küsisin veel üle, et kas oled kindel ja vaatasin enda arust ka üle. Kuid nüüd panime me sõna otseses mõttes rappa. Müttasime 2,5-3h rabas, mis võttis kohe rännaku alguses läbi. Selle ajaga jõudsime sellest teeristist mõnisada meetrit edasi :). Jalad olid nüüd läbimärjad ja lausa lirtsusid jalas. Saime lõpuks teise punkti kätte, kogusime natuke jõudu ning asusime uuesti teele. 200m pärast tegime demokraatliku hääletuse, et lähme mööda metsa sihti ja väldime selega vaenlase territooriumi. Kuid oh häda siht oli nii kinnikasvanud, et müttasime jälle mõne tunni metsas ringi. Peale kolmandat punkti panin jalga teised saapad, need olid küll kuivad, kuid hakkasid hõõruma ja rännaku lõpp möödus juba longates ning hommikul oli jalgadele raske toetuda. Terve pataljon oli hommikul sante täis. Rändasime torm Katia saatel, kuid ausaltöeldes vihma ja tuult ei pannudki tähele. Kokku jalutasime kuskil 24h, ai kui mõnus oli auto kasti hüpata ja pataljoni poole tagasi loksuda.

Homme arutame Hr Otsusega ka tuleviku plaane. Kuid need jutud on räägitud, siis saab ka trennist rääkida.

Raske õppustel, kerge lahingus! Nüüd ruttu MM-ks valmistuma! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karupoeg Mikk käis täna Hr Otsusega plaane paika panemas ja lisandeid varumas, et uue hooga kehaehitamist alustada.

Muidugi ei püsinud nii edeval mehel kui seda on Mikk särk kuidagi seljas ja siit tulevadki Emporio Armani pesumodelli viimased vormipildid:

post-3216-1316600793_thumb.jpg

post-3216-1316600797_thumb.jpg

post-3216-1316600802_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karupoeg Mikk käis täna Hr Otsusega plaane paika panemas ja lisandeid varumas, et uue hooga kehaehitamist alustada.

Muidugi ei püsinud nii edeval mehel kui seda on Mikk särk kuidagi seljas ja siit tulevadki Emporio Armani pesumodelli viimased vormipildid:

post-3216-1316600793_thumb.jpg

post-3216-1316600797_thumb.jpg

post-3216-1316600802_thumb.jpg

Ma alguses vaatasin, et Mikul on rind paisunud tublisti kroonus, aga tal on lihtsalt tiss karvasemaks läinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Luure

Luures tõesti elu teine sbk oli talutav aga nak vot see juba (Y), isiklikult nak lõpurännakul jalutasin ca 130km, minu 11 kuud möödus seal.

Jõudu tööle sulle Mikk , et MM-il oleks pilt ikka terav !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Yep, tavalised kohupiimasõrnikud.

500g kohupiima

2 munakollast

1 dl nisujahu

natuke soola

1-2 sl suhkurt

praadimiseks võid

veeretamiseks jahu

tahaks ka neid sõrnikuid teha aga kas midagi puudu pole siit, vesi või piim, millega kõik kokku segada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Luures tõesti elu teine sbk oli talutav aga nak vot see juba (Y), isiklikult nak lõpurännakul jalutasin ca 130km, minu 11 kuud möödus seal.

Jõudu tööle sulle Mikk , et MM-il oleks pilt ikka terav !!

Tänan.

tahaks ka neid sõrnikuid teha aga kas midagi puudu pole siit, vesi või piim, millega kõik kokku segada?

Ei ole. Lööd kõik asjad potti, segad ära. Lased pooleks tunniks külma (kui on aega, ma seda ei teinud), tee käed korralikult jahuseks, et korralikke pätsikesi teha. Kui ei aja perfektsust taga, siis saab ka need plönnid mingi vahendiga pannile lüüa. Edu kokkamisel.

Varsti kirjutan ka enda trennist, ennem vaja õhtune aeroobne ära teha. Lühidalt öeldes, olen otsustanud MM-ile minna. 7 nädalat aega vormi teha, kas selle ajaga saab sardellist filee?

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga vinge!! Edu valmistumisel! :o

Tänan!

Mitu päeva on mööda vihisenud, kuid täna võtan kätte ja räägin oma plaanid välja. Nagu mainisin, kavatsen osa võtta Tallinnast toimuvast MM-ist. Tavaliselt kui on 59 päeva jäänud, siis olen ma juba mõne kuu dieeditanud, kuid seekord on asjaolud teistmoodi. Kuna 2 nädalat tagasi lasti alles väest välja. Alguses kaldus mõte jooksma selle poole, et ma ei võistle. Kuna aega on vähe, ei tea täpselt mis seisus vorm on, palju ma lihast olen kaotanud jne. Kuid teisest küljest, tahtsingi ma järgmisel ettevalmistusel proovida lühemat kaalulangetus perioodi. Teine faktor mis pani mind MM-i poole mõtlema oli, kui Hr Otsus ütles, et teeme 6 trenni nädalas 2 trenni päevas. Kaalusin, mõtlesin, et kui juba oma jah sõna ütlen siis peab hakkama täie rauaga andma. Voh, see oleks tõeline katsumus ja küllaltki lühiajaline. Mulle meeldib, kui millegi saavutamiseks peab ennast ületama. Siis saab öelda, et ma olen vaeva näinud ja väärin vastavat tasu.

Alustamine toitumisest, siin võtsin ette oma vana kava, mida olen siin juba eksponeerinud. Kuid seekord üritan ma igal ajahetkel kokku hoida, see tähendab seda, et lõikan osadest toidukordadest gramme välja, vahel jätan leiva ära, vahel panen natuke vähem riisi, ketšupit jne. Kuigi mõtestus peaks olema, et parem rohkem süüa ja rohkem trenni teha, kui vähem süüa ja vähem trenni teha. Siin on üks aga, et mul on vaja suures kogusest pekist seljast lahti saada ning kalori defitsiit tuleb päris suur. Kuid see kava on ikkagi aluseks.

mysli_Shnekopf teravili 100.0 9.30 64.10 4.20 331.0

piim piimatoode 200.0 6.60 9.40 5.00 108.0

kohupiim_vanilli piimatoode 150.0 20.55 16.80 0.15 150.0

banaan puuvili 120.0 1.20 24.00 0.00 111.6

riis_pruun sys 90.0 2.34 25.38 0.99 121.5

kapsa_kurgi_porro_salat k88givili 200.0 1.40 7.00 0.00 39.2

veise_sisefilee liha 90.0 26.44 0.00 4.50 146.7

ketsup sys 35.0 0.31 8.44 0.04 36.0

hapukoor piimatoode 25.0 0.75 1.00 2.50 29.5

leib teravili 40.0 2.96 18.48 0.60 88.0

veise_sisefilee liha 100.0 29.38 0.00 5.00 163.0

riis_pruun sys 90.0 2.34 25.38 0.99 121.5

kapsa_kurgi_porro_salat k88givili 200.0 1.40 7.00 0.00 39.2

kreeka_p2hkel p2hkel 25.0 3.58 4.57 15.48 173.8

hapukoor piimatoode 25.0 0.75 1.00 2.50 29.5

ketsup sys 35.0 0.31 8.44 0.04 36.0

shake toidulisand 80.0 31.20 38.88 3.52 310.0

banaan puuvili 120.0 1.20 24.00 0.00 111.6

mandlid p2hkel 40.0 8.44 5.52 21.40 251.2

tomat k88givili 200.0 1.40 7.40 0.42 40.0

kodujuust_4 piimatoode 200.0 32.00 5.20 8.00 220.0

leib teravili 25.0 1.85 11.55 0.38 55.0

Summa:

Valk:185.7 Sysivesikud:313.5 Rasv:75.7 Kcal:2712.4

Protsendid:

Valk:27.4 Sysivesik:46.2 Rasv:25.1

Alguses nägi plaan välja, et kaalulangus hakkab toimuma 92,5 kg pealt. See oli stardipakuks, kuid reaalsus oli see, et kui ma korraliku trenni hakkasin tegema siis läks kaal 94,5 kg peale. Mis on tegelikult ka täiesti loogiline ja selle pärast ei tasu hüsteeriasse sattuda ning mõelda, et nüüd tuli kuskilt 2kg seapekki tuharate peale. Natuke vett, natuke varuaine jne. Kuid see tähendas minu jaoks, et kui plaanis oli esimesed kolm nädalat 1,5kg ja järgmised 4 nädalat 1kg nädalas kaalus langeda, siis nüüd tuli veel 2kg lisa.

Andmete jälgimiseks tegin exceli tabeli, kus on graafikud, mahud jne. Keda huvitab siis tabel on SIIN.

Kaalugraafik:

post-15035-1317377792_thumb.jpg

Näha on ka, et kahel viimasel päeval kaal seisis, läks natuke üles, kuid sellistel asjadel ei tohi lasta ennast heidutada, kuna vahepeal on liikumine teine ja kes teab mis protsessid kehas nüüd käima lõid. Sellistel puhkudel ei tohi kohe hakata oma plaane ümber tegema, vaid üritada samas joones jätkata. Ei tohi olla sellist ühelt mõttelt teisele hüplemist, mis on väga kiire tulema, kui kaalulangetuse ajal midagi juhtub, siis hakkab paras jalgratta leiutamine peale.

Trennist:

Nüüd on 6 trenni nädalas ja 2 trenni päevas, millest 2 trenn on aeroobne eraldi ajal. Keha on jaotatud 4ks ja kava näeb välja selline:

post-15035-1317378148_thumb.jpg

Harjutusi ei tee raskelt. Kuna maht on suur ja näljalaager on peal. Harjutuste raskusaste jääb sinna 3 palli ümber (ma mõõdan harjutuste raskust 5 palli süsteemis). Seeriatevaheline puhkepaus on 1 min.

Seal exceli failis on veel tabelid enesetunde kohta, südametöö (J) (A), (J) jõusaalis kulutatud kcal, (A) aeroobsega kulutatud kcal ja ajaline maht. Nende andmete kohta on igapäevased graafikud ja nädala kokkuvõtted. Loodan, et see aitab mul paremini ennast jälgida ja parema tulemuseni jõuda. Jõudu tööle!

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sul on mingi oma hea kanal veise sisefilee saamiseks või ostad poest?

Poest jah, kuid kõige parem on Stockmanni lihaleti oma olnud. Kuid nagu ikka, peab väärt kraami eest ka rohkem kukrut kergitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poest jah, kuid kõige parem on Stockmanni lihaleti oma olnud. Kuid nagu ikka, peab väärt kraami eest ka rohkem kukrut kergitama.

Mõtlesingi, et kvaliteetse veise sisefilee kilohind on ca. 32 EUR ja kui iga päev 200g alla vitsutada, on päevaseks kuluks vaid veisele 6,4 EUR. Pikemas perspektiivis päris arvestatav kulu. Ise olen viimasel ajal ostnud sea sisefileed ja prepareerinud kelmed ja muud "jäägid" sealt välja. Maitse on veisel muidugi võrreldamatult parem, kuid siiski korralik ja arvestatav alternatiiv mõistlikuma hinnaga.

Edu ja meelekindlust võistlusteks valmistumisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×