Jump to content
Laura Reisalu

Laura "Rosin" Reisalu TEAM OLIMP

Recommended Posts

Võimalik, et Rosin on viimasel ajal hakanud sebima Kaia Kanepi venna Artur Kanepiga ja siis laksavad Kanepi seemned ulmeliselt hästi ;) Ma olen perv-tunnistan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uh, juba nädal on siis ametlikult kevad. Välja vaadates siiski nii see ei tundu. Ihkan nii päikest ja soojust. Tunnen, et olen nii vale kliimaga riiki sündinud. Tore muidugi, et meil on 4 aastaaega, aga siiski eelistan kevadet ja suve. Kuna ametlikult on talv läbi, siis võin öelda, et seekord elasin üle edugalt ja haiguse tõttu ei jäänud ühtegi trenni ära. Paljud sõbrad ja tuttavad kurtsid, et oi olid nädal või rohkemgi haiged. Loomulikult oli talv üliraske ja ka mina olin mega väsinud ning esines nõrkust. Palavik oli samuti 2 korral. Kuid naljakal viisil, sest õhtuks lõi ja hommikuks oli läinud. Seega võin öelda, et haige ma siiski polnud. Hakkasin mõtlema miks? Kas lihtsalt vedas või peitus saladus just toodetes, mida kasutasin.

post-4312-1301496287_thumb.jpg

Ei saanud ma ilma Vita- Min’ita. Ning korralikult sai võetud Kyäni toodet Body Fx. Samuti kuulus menüüsse mesi ja Maca pulber. <_< Nüüd on vaja veel kevadväsimus ennetada ning loodetavasti saab õige pea suveilma nautida.

Mõni aeg tagasi jõudsin üle pika aja taas kinno ning kauaoodatud film „Must Luik“ ära vaadatud.

post-4312-1301496321_thumb.jpg

Pean ütlema, et mulle väga meeldis. Ja ma ei pidanud pettuma. Natalie Portman oli tõesti fantastiline. Filmi lõppedes ütlesin sõbrannale: „Mis asja, mida“ Peale filmi vaatamist alles tajusin kõike ning arutelu kestis meil terve kodutee. Kellel vähegi mahti, minge kinno ja vaadatke ise :(

Maalt sai üle pika aja noorlooma liha ning kohe kokkasin ka oma hakkliha pätsikesi.

post-4312-1301496364_thumb.jpg Jälle natuke vaheldust kanafileele. Õnneks pole ma ära visanud vana hakkliha masinat. Üks kiiduväärt masin, sest igal võimalusel üritan ise fileest hakkliha teha. Siis tean täpselt, mida söön :P

Kui juba jutt toidu peale läks, siis lisaks siia ühe retsepti. Ma ei oskagi talle nime panna.

post-4312-1301496421_thumb.jpg

40gr idandatud (kuivatatud) rukkiterad (saadaval näiteks Kaubamajas)

Ca 120gr 2,5% keefiri

120gr külmutatud mustsõstraid

25gr Philadelphia 5% toorjuustu

1 kuhjaga teelusikas Macca pulbrit

vahel lisan ka pool portsu Bcaa Xplode pulbrit

Kõik komponendid panna õhtul kaussi, segada ning kaas peale. Segu jätta ööseks valmima. Hommikul segada ja nautida. Mulle meeldib, kuid mulle meeldivad üldse teistmoodi toidud ja katsetan pidevalt.

Rääkides toidulisanditest, siis kindlasti on tähele pandud, et lettidelt on kadunud vana hea Whey Drink Glutamine Peptide (WDGP). Kahjuks jah - nii on ja tootmisest ka maas. Tegelikult pole üldse muretsemiseks põhjust. Selle asemel on peaaegu sama või isegi mõnusama koostisega post-4312-1301496439_thumb.jpg

Olimp toode Reanimator. Ning ka klientidelt on juba tulnud igati positiivset tagasisidet. Ka need, kellele WDGP maitsepoolest ei meeldinud on Reanimaatori maitset kiitnud. Nii, et tõsti – „Loodus tühja kohta ei salli“ :P

Ise ootan aga põnevusega oma uut pakki. Seekord saabumas mulle 2 täiesti uut toodet, mida meil hetkel veel valikus pole. Proovin ära ühe valgutoote ning ALA.

post-4312-1301496474_thumb.jpg

Viimast nimetatust pole kunagi varem proovinud. ALA peaks andma energiat, toetama südame tööd, kaitsma silmi ning parandama aminohappete imendumist.

Lähiajal peaks aga müüki saabuma Pump Express. Tegemist siis treeningeelse joogiga. Kirp mainis juba sellest oma blogis. Lisan siia lühikese tootekirjelduse: post-4312-1301496512_thumb.jpg

PUMP EXPRESS ™ on kompleks tugevatest anaboolsetest ainetest, mis on eluliselt tähtsad lihaste funktsioneerimiseks ja lihasmassi ehitamiseks. On segu L-arginiinist ja edasijõudnud kreatiini vormist: Kre-Alkalyn ®´ist koos kõrgeima anaboolse aktiivsusega aminohapete kompleksiga ja erineva imendumiskiirusega süsivesikutest, kaasa arvatud Waxy maisitärklis. Rikastatud kofeiini, vitamiinide ja mineraalainetega. Nii, et püsige lainel.

Trennid hetkel sujuvad, kuid siin vahepeal oli ka väike mõõnaperiood. Kuid ilma mõõnata poleks ju tõusu. Täna õhtul plaanis saata treenerile oma eelmise nädala toimetused. Vaatabki, kas jätkame sama süsteemiga või toome sisse muudatusi. Ise vähemalt vähemalt tahaks, et lumi ruttu sulaks ja teed kuivaks läheksid. Ootan juba, millal saan lülitada sisse rulluisutrenni.

Aga seniks päikest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm, see pump xprs tundub täitsa huvitav asi olema - kardetavasti on hind sama "huvitav"... aga eks näis mil ta müügile tuleb.

kui päikest ja sooja tahta, siis pole praegu ja väljas asi üldse kõige hullem. päike sirab terve päeva ja sooja annab ta juba ka. homseks lubatakse sama.

ning kuivade ja puhaste tänavate koha pealt - eks nad vahepeal juba olidki kuivad ja vähemalt lumest ja jääst puhtad... kuid mis seal salata - ootan ise ka juba pikkisilmi seda, et saaks ratta välja ajada toast. lume, jää, lörtsi ja sopaga sõitmise fänn pole seega praegu olen ooterežiimil.

igatahes tänud toreda postituse eest, huvitav lugeda ning jõudu ja jaksu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi suutsin ka hoida oma rekordit mitte haigeks jäämises. Nüüd on see juba poolteist aastat. Usun, et see peitub ikka regulaarses keha tugevdamises trenniga ja väga puhtas toitumises. Ei saa jälgida ainult kaloreid, vaid ka valmistamisviisi ja koostist. Selles suhtes on need igasugused loodus- ja ökotooted igati head.

Kevadväsimus(tüdimus) kollitab aga mindki.

Musta luige vaatasin ise ka ära ja kes vähegi asjade olemuse üle juurdleb peaks tõdema, et see on üks hea film. Väga sürr ja mõtlemapanev.

WDGP asemele olen minagi Reanimatorit soovitanud- väga hea koostisega tugev taastusjook.

ALA ehk alfalipoiinhape aitab reguleerida süsivesikute ainevahetust. Seega võiks seda võtta koos treeningjärgse sheigiga(või süsivesikurikka toiduga), et süsivesikud ja teised vajalikud ained ilusti lihastesse jõuaksid, mitte nahavahele. Samuti parandab kreatiini omastamist. ALA on mõne personaaltreeneri arvates üks tähtsamaid lisandeid rasvapõletuse ajal ja seda olen ma ka 2-l viimasel dieedil kasutanud. Kui ma saaks nüüd teada, mis vormis ALA seal Olimpi tootes on...

Pump Express oli jah päris hea. Sarnane Massacrale, mis on meie tugevaim erguti.

Tänan päikse eest, kulub ära.

Jõudu ja päikest sullegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ALA ehk alfalipoiinhape aitab reguleerida süsivesikute ainevahetust.

ALA on mõne personaaltreeneri arvates üks tähtsamaid lisandeid rasvapõletuse ajal ja seda olen ma ka 2-l viimasel dieedil kasutanud.

Jõudu ja päikest sullegi.

Huvitav Kirp, mis sust ilma ALA-ta oleks alles jäänud, 60 kg või? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi suutsin ka hoida oma rekordit mitte haigeks jäämises. Nüüd on see juba poolteist aastat. Usun, et see peitub ikka regulaarses keha tugevdamises trenniga ja väga puhtas toitumises. Ei saa jälgida ainult kaloreid, vaid ka valmistamisviisi ja koostist. Selles suhtes on need igasugused loodus- ja ökotooted igati head.

Kevadväsimus(tüdimus) kollitab aga mindki.

Musta luige vaatasin ise ka ära ja kes vähegi asjade olemuse üle juurdleb peaks tõdema, et see on üks hea film. Väga sürr ja mõtlemapanev.

WDGP asemele olen minagi Reanimatorit soovitanud- väga hea koostisega tugev taastusjook.

ALA ehk alfalipoiinhape aitab reguleerida süsivesikute ainevahetust. Seega võiks seda võtta koos treeningjärgse sheigiga(või süsivesikurikka toiduga), et süsivesikud ja teised vajalikud ained ilusti lihastesse jõuaksid, mitte nahavahele. Samuti parandab kreatiini omastamist. ALA on mõne personaaltreeneri arvates üks tähtsamaid lisandeid rasvapõletuse ajal ja seda olen ma ka 2-l viimasel dieedil kasutanud. Kui ma saaks nüüd teada, mis vormis ALA seal Olimpi tootes on...

Pump Express oli jah päris hea. Sarnane Massacrale, mis on meie tugevaim erguti.

Tänan päikse eest, kulub ära.

Jõudu ja päikest sullegi.

See Ala jah päris huvitav. Eks siis proovime <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav Kirp, mis sust ilma ALA-ta oleks alles jäänud, 60 kg või? :D

Pigem rohkem siis ju, sest pekki oleks pigem rohkem peale jäänud.

Kui Oti blogi teemat arutada, siis sinust võib tõesti pärast korralikku kulturismidieeti järele jääda alla 90 kg. Kui me räägime puhtast lihasmassist. Mehe sõnaõigus algab küll 100st kgst, kuid pea kõigil neil 100 kg härgadel on oma 20 kg pekki peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Oti blogi teemat arutada, siis sinust võib tõesti pärast korralikku kulturismidieeti järele jääda alla 90 kg. Kui me räägime puhtast lihasmassist. Mehe sõnaõigus algab küll 100st kgst, kuid pea kõigil neil 100 kg härgadel on oma 20 kg pekki peal.

Haha, ma ei tee alasid, milleks mulle annet ei ole antud :D. Pigem olen eesti mõistes hea 130-140 kg suruja kui s-tt 75 kg nö kulturist ;).

Aga Roskale, mul on just nii, et nagu paus tuleb, nii vorm ja tulemused langevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haha, ma ei tee alasid, milleks mulle annet ei ole antud :D. Pigem olen eesti mõistes hea 130-140 kg suruja kui s-tt 75 kg nö kulturist ;).

Aga Roskale, mul on just nii, et nagu paus tuleb, nii vorm ja tulemused langevad.

Eesti mõistes oleksid sa ka 75 kgsena vähemalt sama hea kulturist kui suruja. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saladus pole. Hind on soolane ja ega seda ikka iga päev ei saa lubada. Aga minu vaieldamatu lemmik

Leiad toote siit:

Kanepiseemnetega rukkileib

Mina küpsetan ka leiba kanepiseemnetega. 5% kanepiseemneid ja 15% linaseemneid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küpsetan ka leiba kanepiseemnetega. 5% kanepiseemneid ja 15% linaseemneid. :)

Purustad ka neid kuidagi? Või muudab termiline töötlemine nende kestad kuidagi omastatavaks? Sest muidu tuleb sama targalt tagant välja... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Purustad ka neid kuidagi? Või muudab termiline töötlemine nende kestad kuidagi omastatavaks? Sest muidu tuleb sama targalt tagant välja... :)

Ma usun, et see läheb teemasse Õpitud abitus.

Hambad on meil olemas... mälumisoskust küll enam mitte, kuid lootus olevat see, mis sureb viimasena.

Mis juhtub selle jahvatatud värgiga (õhk ja valgus), oled sa huvi tundnud?

Leivategu on pikk protseduur... need seemned ligunevad selles taignas oma 14 tundi, see annab nö oma aktsendi.

Kuid see ei ole ju probleem, kui mõned seemned läbivad korstnapühkijat mängides seedekulgla ka vigastusteta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et see läheb teemasse Õpitud abitus.

Hambad on meil olemas... mälumisoskust küll enam mitte, kuid lootus olevat see, mis sureb viimasena.

Mis juhtub selle jahvatatud värgiga (õhk ja valgus), oled sa huvi tundnud?

Leivategu on pikk protseduur... need seemned ligunevad selles taignas oma 14 tundi, see annab nö oma aktsendi.

Kuid see ei ole ju probleem, kui mõned seemned läbivad korstnapühkijat mängides seedekulgla ka vigastusteta :)

Ma pole nii peensusteni seda uurinud, aga linaseemne jahu täiesti olemas ja näiteks pudrude puhul soovitatakse küll pigem jahu kui linaseemneid kasutada.

Aga jah, usun et see 14h ligunemine siiski kergendab selle linaseemne puhul seda seedimist. Kui linaseemned ööseks vette jätta siis hommikuks on täitsa teine pilt.

Aga kui ilusti närid ja hambad ära ei murdu siis polegi muud öelda :)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole nii peensusteni seda uurinud, aga linaseemne jahu täiesti olemas ja näiteks pudrude puhul soovitatakse küll pigem jahu kui linaseemneid kasutada.

Aga jah, usun et see 14h ligunemine siiski kergendab selle linaseemne puhul seda seedimist. Kui linaseemned ööseks vette jätta siis hommikuks on täitsa teine pilt.

Aga kui ilusti närid ja hambad ära ei murdu siis polegi muud öelda :)

Kui tahad neid jahvatada, siis parem on seda teha ise ...kohviveskis näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×