Jump to content
Rebane

Wish List

Recommended Posts

Võidaks teha artikkel. Pikemalt proteiinidest, süsivesikutest, rasvadest, et valgustada neid inimesi kes\ja kelle vanemad arvavad, et need tervisele väga ohtlikud. Sõna PULBER vist kipub inimesi hirmutama.

Antud juhul sellega tegeleme - palusin Indrekul kirjutada ka süsivesiktuest, rasvadest jms.

See on tehtud ka selle suunitlusega, et uuemad inimesed teaksid, kuipalju mida võtta, millal tarbida jne jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super! :blink:

Kas selline asi ei oleks kuidagi võimalik, et teha mingine kinnine chat foorumisse, kuhu igaüks ei pääse. See koht sisaldaks tõsiselt trennitegevate\trenni teha soovivate inimeste postitusi enda arengu kohta, mida aegajalt täiustatakse, üksteisega konsulteerimist kui arengus on "mõõnaperiood". Ja kõiksugu sellisega seotud. Üksteise motiveerimine oma tulemuste, ideede ja abiga.

Kuidagimoodi siis väljavalitud inimesed vm. Et läbustajaid ei satuks jne.. Et oleks võimalik ikka teiste arengul ja küsimustel järge pidada.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LOL@Kinnine chat. Isegi avatud chatis pole piisavalt inimesi :blink:

Edit: Ja olgem ausad. Vähemalt minul on nii, et käin päevas kord-paar foorumist läbi, aga kuskil chatis istuda ja oodata kuni keegi midagi küsib ma küll ei viitsiks. MSN on selliste asjade jaoks! Pole mõtet leiutada rattaid uuesti...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Msn'i suhtes on sul õigus. Teemas "Hommikune Idee" ka ära märgitud.

Ja olgem ausad, ma ei usu, et sa enda arengut hakkad iga päev täpsustama. Kahe nädala tagant piisab. Ja khm :blink: chatis istuda ja oodata kuni keegi küsib midagi? Palun väga kui sul midagi targemat teha pole. See juba sinu poolne idee. :lol:

Said endale +1 postituse tubli..

Just selline ükskõikne naljatav suhtumine ongi mispärast siin foorumis ei saaks sellist asja korraldada. Kurb.

Ma siin otsin lihtsalt võimalust...

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas selline asi ei oleks kuidagi võimalik, et teha mingine kinnine chat foorumisse, kuhu igaüks ei pääse. See koht sisaldaks tõsiselt trennitegevate\trenni teha soovivate inimeste postitusi enda arengu kohta, mida aegajalt täiustatakse, üksteisega konsulteerimist kui arengus on "mõõnaperiood". Ja kõiksugu sellisega seotud. Üksteise motiveerimine oma tulemuste, ideede ja abiga.

Kuidagimoodi siis väljavalitud inimesed vm. Et läbustajaid ei satuks jne.. Et oleks võimalik ikka teiste arengul ja küsimustel järge pidada.

Midagi analoogset on mul ka endal pikalt peas haudunud - peagi loodan lüüa kasutajad mitmesse gruppi ning siis võib ka mingi kinnisema foorumi teha, kuhu iga mees ei pääse.

Idee on hea, küll ka teostus peagi tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind häirib 2 asja momendil ja mõlemad puudutavad "minu abilist". Esiteks, kas ei saaks näidata rohkem kui minu viimast 10 postitust? Näiteks kasvõi 20, 50 oleks juba ideaalne, teinekord tuleb meelde et sai kuskil mingis threadis tehtud post ja tahaks nüüd näha vastukaja aga kuna vahepeal olen teinud üle 10 postituse mujal, pean nüüd läbi searchi otsima välja oma postituse ja search ei tööta ka alati nii nagu tahaks. Ja teiseks, kui võtan minu abilise kaudu oma 10 viimast postitust välja, ei saa seal valida mitmendale leheküljele mingis teemas minna, vanasti nagu oli see võimalus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Profiilis võiks uue kasutaja registreerimisel olla rohkem nö kohustuslikke välju, mis pärast kõigile nähtavad oleksid. Näiteks sugu ja vanus. Tihtipeale küsivad inimesed nõu, hakkad vaatama profiili, no ei saagi aru, kes või mis ta on :P Teema juures seda eraldi küsima hakata oleks aga mõttetu ju, läheks jutt liiga pikaks.

Ja kui mõni tüüp postitab siin omaarust ei-tea-mida-tarka, saaks profiilist veidi täpsema ülevaate tüübi kohta (a´la nu kui on ikka miski 13-aastame koolipoiss, siis... :( )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

se harjutuste pank võiks olla täpsem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Profiilis võiks uue kasutaja registreerimisel olla rohkem nö kohustuslikke välju, mis pärast kõigile nähtavad oleksid. Näiteks sugu ja vanus. Tihtipeale küsivad inimesed nõu, hakkad vaatama profiili, no ei saagi aru, kes või mis ta on :ph34r: Teema juures seda eraldi küsima hakata oleks aga mõttetu ju, läheks jutt liiga pikaks.

Ja kui mõni tüüp postitab siin omaarust ei-tea-mida-tarka, saaks profiilist veidi täpsema ülevaate tüübi kohta (a´la nu kui on ikka miski 13-aastame koolipoiss, siis... :lol: )

Pigem saad seda aru sellejärgi kui kaua ta siin kasutaja on, sest kui mingi 30aastane jõusaalis käimisega alles alsutab siis on ta arvatavasti sama tark kui see sinu 13aastane. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sooviks väga konkreetset asja - kui mulle on uus sõnum ja see hüppab ette kohe kui foorumisse lähen, siis ma tahan, et ma saaks sellest aknast kohe seda sõnumit kustutada või sellele vastata. Praegu on nii et sõnum hüppab ette, klikk aken kinni, klikk, sõnumitesse, klikk sõnumi pealkirjal, klikk vasta või kustuta. Siukse lahenduse juures võiks seda pop-up akent üldse mitte olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neile kes esmakordselt foorumit külastavd võiks selgemalt teatada, et enne uue teema alustamist võiks otsingut proovida, algajate foorumis on küll selle kohane kleepekas kuid on jäänud mulje, et see on jäänud paljudele uustulnukatele märkamatuks. See tõttu on vast vähemalt pool foorumit täis küsimusi millele on mitukorda vastatud.

Ma küll ei tea kuidas oleks parim viis see väike soovitus selgeks teha kuid üks idee oleks, et esmakordselt foorumisse sisenedes võiks avaneda aken, mis seda teataks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei jõudnud kõiki postitusi siin teemas läbi lugeda, seetõttu sorry kui midagi sarnast on juba varem pakutud.

Võiks olla mingi selline alafoorum, kuhu iga kasutaja saab endanimelise teema teha ja seal teemas siis käiks vestlus konkreetselt tema arengust, plaanidest, saavutustest, kogemustest, probleemidest, treeningkavast jne, saaks panna üles pilte endast... Et siis teised kasutajad saaksid kas tema kirjutatud info põhjal, nähtud piltide põhjal jne midagi täpsustavamat küsida või hoopis mingil uuel teemal midagi küsida jne. Võiks ära olla märgitud ka vanus ning seda juba teema pealkirjas. Et siis seal alafoorumis oleks teemade nimed midagi sellist: Capricorn, 28 Mõnes mõttes võiks ju olla ka ära märgitud asukoht (elukoht), siis oleks kohe hea lihtne seal foorumis uurida omakandi meeste teemasid.

Mida sellisest alamfoorumist arvate? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Galerii puhul h2irib, et piltide all puuduvad nimed. Ma t6esti ei tunne k6iki maailma kulturiste ja fitnessiste. Kuid ma tahaks neid teada paremini. Keskendutakse rohkem lihakehasse, kui isikusse.

Koolituste juures v6iks olla pikemaajaline plaan yleval. Kui hetkel ei ole siis palun 2rge mind yllatage, et nyyd j2rgmine kuu tuleb. Ma pika inertsiga tytarlaps ;) Aasta plaan v6iks olla paigas.

Alati v6ib teha koolitusi rohkem. Ei ole ju probleem tellida keegi asjalik r22kima millegist huvitavast ja kasseerida selle eest raha, st maksta ka loengu lugejale. Pange kokku n2it. "ainepunktide" systeem kuulatud loengute alusel (sinna hulka v6iks arvata ka referaadid ja muu iseseisevev t88).

L6ppkokkuv6ttes mulle sait meeldib (ost-myyk-vahetus oleks v2ga viis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud asjaliku kriitika eest !

Nimesid sinna piltide alla, Galeriidesse ootan isegi juba pikemat aega - need kes selle teema eest vastutavad on kahjuks aga kõige muu tähtsamaga hõivatud - loodan väga, et kaua ei pea enam ootama.

Hetkel on Koolitusprogramm alles koostamisel, regulaarne koolitamine algab järgmisest aastast - siis ka täpsem ajakava.

Üritame endast anda parima !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei jõudnud kõiki postitusi siin teemas läbi lugeda, seetõttu sorry kui midagi sarnast on juba varem pakutud.

Võiks olla mingi selline alafoorum, kuhu iga kasutaja saab endanimelise teema teha ja seal teemas siis käiks vestlus konkreetselt tema arengust, plaanidest, saavutustest, kogemustest, probleemidest, treeningkavast jne, saaks panna üles pilte endast... Et siis teised kasutajad saaksid kas tema kirjutatud info põhjal, nähtud piltide põhjal jne midagi täpsustavamat küsida või hoopis mingil uuel teemal midagi küsida jne. Võiks ära olla märgitud ka vanus ning seda juba teema pealkirjas. Et siis seal alafoorumis oleks teemade nimed midagi sellist: Capricorn, 28 Mõnes mõttes võiks ju olla ka ära märgitud asukoht (elukoht), siis oleks kohe hea lihtne seal foorumis uurida omakandi meeste teemasid.

Mida sellisest alamfoorumist arvate? ;)

Et põhimõtteliselt ajab Blogi sellesama asja ära. Kes ütles, et see peab olema puhtalt 'ma täna käisin kinos ja sõin jäätist' teemaline.

Tähelepanelikumad näevad, et on võimalik endale luua kategooriaid. Palun väga - tee endale kategooria TREENING ja sa saad oma kogemused, probleemid jms sinna kõik kirja panna. Kõigil kasutajatel on võimalus lisada pilte kasutajate galeriisse, mida saab väda edukalt siis hiljem kasutada ka blogis ning kuna kommenteerimisvõimalus on kõigil kasutajatel olemas, saavad ka kõik sulle omapoolseid soovitusi anda.

Ei näe piisvalt vajalikuks selle jaoks uut foorumit teha. Am I right or am I right?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artiklite all

"Ava teema foorumis"

Tundub eksitav sõnastus vähe. Arvasin et avan lingi ,mis viitab foorumi teemale, tegelikult tekitas uue postituse. Teiste algajate puhul olen ka märgand, et foorumisse tekitatakse tahtmatult uus teema artikli kohta.

Näiteks "Ava uus teema foorumis" ...

imo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Artiklite all

"Ava teema foorumis"

Tundub eksitav sõnastus vähe. Arvasin et avan lingi ,mis viitab foorumi teemale, tegelikult tekitas uue postituse. Teiste algajate puhul olen ka märgand, et foorumisse tekitatakse tahtmatult uus teema artikli kohta.

Näiteks "Ava uus teema foorumis" ...

imo

Täpselt sama mõte, isegi tegin kunagi kogemata niimoodi uue teema juurde. Võiks aga olla nt " Ava UUS teema foorumis" või midagi taolist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teostamata Ideed

1. Küsi nõu spordiarstilt - jääb ka arvatavasti teostamata, kuni mõni lahke spordiarst tasuta nõuandeid ei viitsi andma tulla.

Siis tuleks foorumlastel arst pundi peale kinni plekkida. Pole kindel kui palju küsitakse üle päeva (või paar päeva nädalas) ca 1h netis istumise eest aga ülemõistuse palju vaevalt.

Üks võimalus (v-o ka mitte ;) ), et amazoni poes tõstetaks kaupade hindasid mingi % ja tekib nn. arstifond. Eks see % sõltub amazoni poe käibest, millest mul pole halli aimugi.

Kindlasti veel võimalusi, tuleb ainult välja mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt sama mõte, isegi tegin kunagi kogemata niimoodi uue teema juurde. Võiks aga olla nt " Ava UUS teema foorumis" või midagi taolist.

Võiks siis juba kuidagi nii olla, et see teema ei tekiks kohe automaatselt peale sellel lingil klikkimist, et küsiks mingit kinnitust vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas on just kõige õigem teema selle jaoks, aga mainiksin siiski siin: kui rate-s kirja kirjutada, siis "subjekt" asemel võiks olla midagi eestipärasemat, näit. "teema". :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×