Jump to content
Rebane

Wish List

Recommended Posts

Nonii

Kuna inimesi on palju ja kõik tahavad näha midagi, mis neid huvitab on muidugi võimatu kõiki rahuldada aga...

Sooviks, et head külastajad ning kasutajad paneks oma mõtted siia teema alla kirja, mida TEIE soovite Amazon.ee's veel näha peale võimaluste, mis on juba valmis tehtud.

Tuleks mõtelda laiema haardega, et asjast, mida soovitate, saaks kasu kõik mitte vähesed. Nii et ootan huviga, mida Te veel omalt poolt välja pakute.

Tänud

Teostatud Ideed

1. Ost-Müük-Vahetus-Oksjon

Teostamata Ideed

1. Küsi nõu spordiarstilt - jääb ka arvatavasti teostamata, kuni mõni lahke spordiarst tasuta nõuandeid ei viitsi andma tulla.

2. Teha juurde kasutajatele koht, kus saaks märkida isikuandmetesse oma mõõdud, rekordid jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu inimest artikleid kirjutavad? Enamus(kui mitte kõik) artiklid on väga huvitavad ning neid saab innuga lugeda.

Kui tihedalt need artiklid muidu ilmuvad? Neid võiks muidu tihedamini tulla, vahepeal on nagu suuremad pausid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt see on hea mõte.... mul siin tõesti üks asi välja pakkuda... aga näed pole kuhugi nüüd panna seda kuulutust... :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki võiks siin olla ka midagi sellelaadset, et küsi spordiarstilt. Tean küll et neil oleks siiski inimest ja ta probleemi vaja oma silmaga näha, aga äkki oskaks nad mõne lihtsama asja ka neti teel ära lahendada ja asjalikku nõu anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spordiarst-loomulikult! Olen muudegi arstide käest nii üht kui teist neti teel saanud-vähemalt saab teada, kas midagi hullu viga, et peaks arstile jooksma või saab ka kodus ise ravida (no nii säästab ju aega kui ka raha).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi meist on spordiarst??

Või tunneb ehk keegi meist spordiarsti, keda ära moosida, et ta siin tasuta nõu hakkaks jagama?

Niikaua kui need punktid täidetud pole, pole mõtet ka sellist foorumit tekitada.. vähemalt minu arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõte järgmine.

Kasutajatel võiks olla lahtrid oma profiilis, kuhu ära märkida oma tulemused. Näiteks kükkimise rekord, rinnalt surumise rekord jne. Kulturistidele mõeldes võiks olla võimalus ka oma mõõtusid kirja panna. Ja muidugi enda kaal.

Et milleks?

Kui foorumis keegi midagi ütleb, siis tahaks teada, mis masti mehega tegu. Et kas ta niisama pakub või on mingi kogemus ikka olemas. Küsimustele siis ka kergem vastata.

Lisaks ei tekkiks enam kellelgi tahtmist teha max surumise teemat :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks peab see roosa kastike vahepeal ette tulema: "tänud, päringule on leitud vasted"...vms, kas ilma selleta ei saaks?

Kui aus olla siis mulle meeldib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iga kasutaja nime alla on Kasutaja nr.

mis on selle asja mõte? mina arvan, et oleks parem ilma selleta kuna see number seal kellegile mingit informatsiooni ei anna.

ja need roosad kastid tekstiga ala "tänud, päringule on leitud vasted" võiks ka olemata olla. kui kellegile tõesti need meeldivad siis võiks olla eraldi võimalus seda kasutaja sätetest valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea..isiklikult mind need küll ei sega, muidu tavaliselt sellistes kohtades kiri "Loading", miks siis siin ei võiks olla, et "Tänud, päringule leitud vasted" ?Imelik oleks ka, kui oleks see aeg lihtsalt tühi leht ju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga kasutaja nime alla on Kasutaja nr. mis on selle asja mõte? mina arvan, et oleks parem ilma selleta kuna see number seal kellegile mingit informatsiooni ei anna.
Nii.. ega see palju ei anna jah. Aga kuna ajanappus pressib selga, ei ole aega sellise väikese asjaga momendil tegeleda. Küll kunagi ehk jõuab. Ja kui on aega, teen ära. Seniks - kannata ära =oP
ja need roosad kastid tekstiga ala "tänud, päringule on leitud vasted" võiks ka olemata olla. kui kellegile tõesti need meeldivad siis võiks olla eraldi võimalus seda kasutaja sätetest valida.

Nii. Tegemist on ajutise lehega, mis visatakse automaatselt teile ette, kuniks lehekülg loadib - võtab andmebaasist kogu vajaliku teksti (kasutajanimed, postitustetekstid, pildikesed, pealkirjad jms. See on automaatselt sisse koodi kirjutatud. Kui seda poleks, peaksid sa siiski vahtima 'tühja valget akent' kuniks samalaadne protsess aset leiab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

näiteks võiks olla viimase postituse kustutamine. vahepealt muidugi ei saa, aga kui läheb midagi väga nihu, siis oleks teinekord hea ära kustutada. see võiks ka teema kohta käia. igaks juhuks noh, ei peaks kindlasti kohe massiliselt kustutama hakkama. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Sphinx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea kas on teemasse aga mulle isiklikult meeldiks väga kui ka välismaa kulturistide infot ja mõningasi pilte saaks vaadata sest netist ikka kõikke ei leia ja teil kindlasti parem vaist seal amazonis selle peale! :blink:

vähemalt selline mõtte tuli pähe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×