Jump to content
susim

The N.A.B.B.A MR IRELAND UNIVERSE AND WORLD QUAILIFER

Recommended Posts

Homme on siis see jarjekordne suur paev minu jaoks,The N.A.B.B.A MR IRELAND UNIVERSE AND WORLD QUAILIFER.Kaalumine hakkab peale kell 10 hommikul,show hakkab kell 1 parastlounal kuni 6 ni ,oleneb palju voistlejaid on ,kuid kuulsin et 60 tuuris.Jargneb vheaeg ja siis ohtune show mis kestab 10-11 valja.Seega on pikkpaev homme ja kurnav.

Sel korral siis sean end sisse Classic Class -170.Vorn on hea,ei kurda.

Tagumik ja jalad ysna joonelised ja on veel jaanud yks 66 vee valjalaskmine!

Dieet oli yldiselt vaga luhike sel korral,ainult kuuaega,kuna mu kaal on koguaeg 77-78kg ja rasva polegi poletada.Hetkel oli kaal hommikul siis 72,4kg

Peale voistlusi tuleb mul hakata valmistume maailmameistri voistlusteks j6ut6stmises mis leiab aset 1-7 nov Inglismaal,Bath linnas.

Seal olen sees siis kuni 75kg open. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule suured tanud teile,kaalu sain alla ohtaks 71,1 peale nyyd veel 2 klaasi veini ja 12oz steak..... :unsure::D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tana hommikuks oli kaal 70,1 kg,seega on mul kaal tipptopp.nyyd Dublini ja lavale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tana hommikuks oli kaal 70,1 kg,seega on mul kaal tipptopp.nyyd Dublini ja lavale!

Veelkord edu ja jääme ootama tulemusi Dublinist (viimased sealsed uudised olid vist kunagi Eurovisioonilt, nüüd siis sinu tähetund... :unsure: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varasemas postituses ta mainis, et võistlus kestab südaööni....eks kui arvutisse pääseb küll kirjutab

2001 aastal õnnestus mul osaleda WFF maailma meistrivõistlustel Saksamaal ja seal oli mingi 600 võistlejat, kellel kõigil lasti vabakava esitada ja siis võistlused algasid vist keskpäeval ja lõppesid järgmise päeva varahommikul 06:00 ajal :DSelle ürituse lõpus olid paljud nagu zombid :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
V6it tuli :D pikemalt kirjutan homme!

SUURED ÕNNESOOVID!

Huviga jääme ootama Meelise kommentaare selle võistluse kohta! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupaeva ohtaks sain siis kaalu 71,1kg peale oli veel jaanud vesi lasta ooseks.Pyhapaeva hommikul toustes oli mul kaal 70,1kg jaanud ju veel nati syya steak'i ja kalkunit kuni voistlused hakkavad, kaal tousis 71.5kg peale. Narv sees kas ikka kaalu sisse mahun,Classik toimub ju pikkus -100+2 kohale joudes voistluspaika mis kestis 2 h sai teepeal kergelt nallutatud.

OK olen jarjekorras et registreerida mis kestis juba yle lubatud aja,koik pidi hakkama peale kell 1 parastlounal,kuid me ikka veel pole endid kirja saanud panna,NALG! :D nyyd siis minu kord kysin kus siis KAAL on?polegi.MIKS et me kaalume teid siis kui hakkate lavale astuma WHAT??? aga ma tahan ju ennast veel nati laadida enne lavaleminekut ,kus ma tean et olen kaalu yletanud,ytleb mulle aga siis on teie endi viga kui olete kaalu yletanud, lavale ei saa!!!panin end kirja meie katis on 5 voistlejat koik Classikud koos kuna rohkem pole.ok see selleks!

Laksin siis korraldaja juurde ja kysisin kuidas kaaluga jaab?OH unustasime,jessas seletasin siis loo ara ja ytleb mulle, ok pole hullu toome kaalu ja kui oledki + - 500g yle ,pigistame silma kinni! :unsure: hakkasin siis laadima veel,ja mitte vahe :P

Lava tagune voistlejatele oli naeruvaarne m x m ega pole nuriseda peab ju hakkama saama,sain siis tuttavaks Classikutega meid on 5 ja kutid paistavad taitsa ok olevat poolpimedas :D tuleb laksude andmine mulle meeldib!

Tegime siis kohustuslikud poosid vabakavaga,sai paarkorda ikka rivis vahetatud ka et kes ikka parim on!

Nyyd siis lavalt minema hommikune pre-judging on labi ja kohtunikel siis voitja selgunud,nahes pilte mis mu sober tegi olen ma ikka suurelt oma katis yle ja mu treening kaaslased Galway City Gum ka ytlesid et Mel see tuli sulle lihtsalt.

Nati siis teistest klassidest ka,igas klassis oli siis umbes 7 voistlejat, kokku oli meid siis oma 50 tuuris ja 9 erinevat gruppi,tase on vaga madal selles suhtes mis ikka toimub Eestis osad voistlejad on lausa nagu tanavalt korjatud,tule nyyd ja tee rahvale showd isegi mitte tan oleks peal ja veel narivad lahtise suuga natsu ,seda on lihtsalt nii hale vaadata kas siis toesti ei oelda,et kuule sa ei vasta ju voistlus tingimustele ja pole motet lavale tulla?

Suured kollid on ennast nagu seaks soonud ,punnis kohud ja need jubedad punnilised seljad ja reied

Ei meeldi se korraldus ,alati venib tundaega ja on vaga organiseerimata.

Hommikune pre-judging loppes siis kell 4 ja nyyd siis vahe 2h ,no ikka sooma Eddy Rocket maailma parim Burger naturaalne Beef.Mul pole ju enam miskit kaotada,voit tuli ara nagu nad koik mulle vaitsid. 7st algas siis ohtune show, pidulik vastuvott rahvale jagati kilekotikesi milles oli sees MUTANT MASS Weight gainer pakike, ajakirjad ja energi powder.

Lava oli voimas ilusti ara tehtud ja valgustused ka voimsad, muide lava korraldas ja pani paika U2 tehnikamehed!

Publik oli vaga voimas ja elati ikka taiega voistlejatele kaasa,see nagu teeb voistlemise lihtsaks Eestis on tuim publik (sorry) kuid nii see on!

Ohtusese shows tegime me oma vabakavad tais pikkuses,mis muidugi hommikul lyhendati aja puuduse tottu poole lyhemaks. tegime vaba seis eest tagant kyljelt ja jargnes audasustamine koigile medalid esikolmik karikad ja 10kg MUTANT MASS Weight gaineri kott koos suure spordikotiga ja t-sark,.

Mina sain oma asjadega korda kella 8 ajal ja ega me ei jaanud lopuni kuna kodutee on 2 h soitu autoga ja vaike laps mul ka kaasas kes jonnis et papa lahme koju :D

Magamine oli tana raske,sest sai nati soodud ja joodud ja jaatist ka !Kirp midagi sulle JAATIS

Ega pikka puhkust ole,nyyd trenni kuna toimuvad ju jargmised voistlused,kuid seda puhku juba Inglismaal ja Powerlifting

http://www.wpfpowerlifting.com/

need hommikul tehtud kus polnud seda suurt lava veel avatud,eks need pildid tulevad paaripaevajooksul juurde!

Ok nyyd trenni.....

Muudetud kasutaja susim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Komentaarid paluks? :rolleyes:

Vaatasin pildid üle ja ütleks, et 100% puhas võit! Konkurendid jäid kaugele maha. Meelise jalad on läinud oluliselt teravamaks, aga oli märgata ka mõningaid poseerimise vigasid nagu topeltbiceps selja tagant, kus selle asemel, et ennast võimalikult laiaks ajada, olid mitmed võistlejad ennast just kitsaks lükanud. Siin-seal annaks poseerimisega üldmuljet veel lihvida. Kõhulihasega annaks ka kindlasti rohkem mängida.

Igal juhul tubli töö jätka samas vaimus! Millal järgmine võistlus? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin pildid üle ja ütleks, et 100% puhas võit! Konkurendid jäid kaugele maha. Meelise jalad on läinud oluliselt teravamaks, aga oli märgata ka mõningaid poseerimise vigasid nagu topeltbiceps selja tagant, kus selle asemel, et ennast võimalikult laiaks ajada, olid mitmed võistlejad ennast just kitsaks lükanud. Siin-seal annaks poseerimisega üldmuljet veel lihvida. Kõhulihasega annaks ka kindlasti rohkem mängida.

Igal juhul tubli töö jätka samas vaimus! Millal järgmine võistlus? :)

Tana Imre,eks ikka see powerlifting aitab jalgadele tugevalt,poseerimis osas on sul oigus,vajab lihvimist.Kuid nagu sa piltidelt naed pole jah poosid head voi ei saanud fotograaf nad just peale kuna need kylgmised tyybid tahtsid mind seal varju heita ja siis me seal liikusime pidevalt,nii et kohtunikud juba ytlesid et teil on piisavalt ruumi ja astuge samm korvale,kuid nad seda ikka ei teinud :rolleyes:

pilte tuleb veel ja arvan et siis ikka paremad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovisin mõned pildid Meelise võistlusest alla laadida ja siia üles panna, aga ei õnnestunud :rolleyes:

Kuna tiheda tookraafiku alusel pole meil onnestunud veel autasustamise ja ohtuseid show pilte yles riputada,kuid me teeme seda jargmisel nadalal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×