Jump to content
krizzu

Riided: Gasp ja BetterBodies

Recommended Posts

Hea meel on teatada, et meil on nüüd Telliskivi 51 poes lisaks naiste House of Paine kaubamärgi riietele pakkuda ka Põhjamaade juhtivat naiste aeroobika ja fitness saali riietust Better Bodies. Õige pea valik nähtaval ka weebipoes, lisaks jõusaalikindad naistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terv, oleks selline küsimus, et kuidas saaksin sellelt (http://ee.betterbodies.se/) leheküljelt endale riideid tellida? Fitness.ee poes oli link, et seal saab tutvuda suurema tootevalikuga, aga no mis ma tühja ikka tutvun, tahaks endale ka niimõndagi sealt. :D Võimalik et olen ise lihtsalt loll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sina isiklikult ei saagi sealt osta midagi, sest see firma müüb oma tooteid ainult edasimüüjatele... ehk siis pead selle fitnessi poega ühendust võtma ja siis nad tellivad sulle ära, seal ju kirjas ka, et tooted ainult ettetellimisel vms :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere on plaanis tellida need püksid : http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=751

Kuid ei tea mis mõõtu võtta.

Olen peenema kehaehitusega 189cm pikk , kas siis läheb M mõõt ?

Äkki kellegil on kogemusi! vöökoht on mul suhteliselt peenike!

http://ee.gasp.nu/measurement-list/ kogemusi pole, aga siit saad igasugu enda mõõtmete järgi kontrollida suurusnumbri sobivust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kas keegi oskab öelda kus müüakse liibuvaid gaspi lühikeste varrukatega trenni särke .

Olen vaadand mitmest kohast ja ei midagi.

Robocopis täielik tühjus. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata välja mudel sellelt lehelt ja lingi siia ehk saame sind aidata. Vajadusel on võimalik see ka tellida, kaupa tuleb iga 2 nädala tagant, seega ei ole sul probleemi selle kättesaamisega. www.gasp.nu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis hinnaga see teisel pildil olev särk on ?

(GASPi puuvillane liibuv särk Flex Cotton Tee )

Vist on selle nimetusega

Muudetud kasutaja Mari0 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga mõistlik. ei jää selline tunne et nüüd on sinu pealt hullult teenitud. Kodulehel olev hind 43 euri ja Teie 690- isegi 10% on väga lahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigil, kellel on analoogseid riietesoove, kas seda numbrit toodet mida Fitshopis hetkel ei ole või mõnda mudelit mida üldse veel Fitshopides müügil ei ole, siis külastage GASP ja Better Bodies kataloogi ja saatke oma tellimused info@fitness.ee (kirjutage juurde millisest Fitshopist soovite kaupa kätte saada)

Tellimuseks on vajalik:

Toote kood, suurus ja teie kontaktandmed (ees ja perekonnanimi, mail ja kontakttelefon), kauba saabudes võetakse teiega ühendust.

GASP katloog kliki siia

Better Bodies kliki siia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teab, kus müüakse Better Bodiese tooteid? Leidsin M&F Hersist just sellised püksid, mida osta tahaks :unsure: ...aga ei tea, kust otsima peaks minema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi teab, kus müüakse Better Bodiese tooteid? Leidsin M&F Hersist just sellised püksid, mida osta tahaks :unsure: ...aga ei tea, kust otsima peaks minema...

FitShopis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:unsure: Just käisin seal ja juba kaubamärkide nimistust seda ei leidnud... Eks ma siis läen kaen uuesti...

Kui toode on kataloogis ja tootmises, siis on võimalik tellida. Aga astu näiteks Spartast läbi täna, saad täpsemalt küsida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×