Jump to content
naksitrall

Liiga palju aeroobset?

Recommended Posts

Tervist!

Eesmärk: Kaalutõus. Toitumine peaaegu ok( tudeng ) treening ok

Jõusaal 3x näd. Aeroobset teen hetkel 4-5 korda näd - Kas siis tund aega sõudmist või kolmveerand tundi jooksu.

Kas selline hulk aeroobset treeningut rohkem pärsib kui aitab lihaskasvule kaasa? Seni on olnud mõõdukas

kaalutõus - kilo/kaks kuud. Kaal 82 pikkus 190

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Eesmärk: Kaalutõus. Toitumine peaaegu ok( tudeng ) treening ok

Jõusaal 3x näd. Aeroobset teen hetkel 4-5 korda näd - Kas siis tund aega sõudmist või kolmveerand tundi jooksu.

Kas selline hulk aeroobset treeningut rohkem pärsib kui aitab lihaskasvule kaasa? Seni on olnud mõõdukas

kaalutõus - kilo/kaks kuud. Kaal 82 pikkus 190

Tänud

Kui sa just H.I.I.T.'i ei tee,siis aeroobne nüüd küll lihaskasvu ei stimuleeri, <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske on öelda, kus see piir on. Olen ise teinud aeroobset seinast -seina, seda eriti võistlusettevalmistuse käigus, kus peaeesmärk on rasvast vabanemine ja lihasmassi säilitamine. Arvan ,et selline koormus ei ole veel nii suur, et see välistaks lihaste kasvu. Mõõdukas tempos, mitte liiga kõrge pulsisageduse juures treenides on ka väiksem oht, et see töötaks lihaskasvu vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praktika on näidanud, et jooks on rahulik, kuid kui sõuda, siis seal tõuseb pulss kõrgustesse ning rahulikust trennist seal rääkida ei saa.

Olgu. hetkel veel aeroobset piirama ei hakka, kuid rohkem seda sisse ei too.

Kuidas on lugu teistega. kui palju aeroobset treeningkavasse sobitub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raske on öelda, kus see piir on. Olen ise teinud aeroobset seinast -seina, seda eriti võistlusettevalmistuse käigus, kus peaeesmärk on rasvast vabanemine ja lihasmassi säilitamine. Arvan ,et selline koormus ei ole veel nii suur, et see välistaks lihaste kasvu. Mõõdukas tempos, mitte liiga kõrge pulsisageduse juures treenides on ka väiksem oht, et see töötaks lihaskasvu vastu.

Milleks selline aeglane tuksumine hea peaks olema?

http://www.charlespoliquin.com/ArticlesMul...tives_to_A.aspx

http://www.charlespoliquin.com/ArticlesMul...atives_to_.aspx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas hr. Poliquin on ainus kes teab tõde? (ja mis on tõde.....) Ma räägin oma praktilisest kogemusest aeroobsest, sest fakt on see, et kui hakkad veel aeroobses ka vajutama eriti rattas, siis jalad ära ei taastu....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas hr. Poliquin on ainus kes teab tõde? (ja mis on tõde.....) Ma räägin oma praktilisest kogemusest aeroobsest, sest fakt on see, et kui hakkad veel aeroobses ka vajutama eriti rattas, siis jalad ära ei taastu....

Kindlasti ei ole ta ainus, kes teab tõde, mõned on veel, aga tal on ka füsioloogilised põhjendused toodud.

Sportlase suurim sõber on aeg, aga ka suurim vaenlane. Kui sa kõike ainult enda peal katsetad, siis see aeg, mis sulle antud on, saab lihtsalt otsa, enne kui tõeni jõuad. Kindlasti aeglane liigutamine on parem kui mitte liigutamine, aga eelkõige efektiivsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On proovitud ka intensiivsemat aeroobset, võib- olla kellegile toimib, kuid selline aeglane loksumine ajaliselt kestvam aitab lihtsalt kokkuvõttes kulutada rohkem kaloreid kui 10 - 20 min sutsakas. Kuid kindlasti on olemas neid, kellele selline asi sobib. Olen teinud ka 0 aeroobsega head vormi, seega tulemuseni jõudmiseks on mitmeid viise ja ühelgi juhul ei saa väita, et see täiesti mõttetu oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma räägin oma praktilisest kogemusest aeroobsest, sest fakt on see, et kui hakkad veel aeroobses ka vajutama eriti rattas, siis jalad ära ei taastu....

Loomulikult, kui raskele jalatrennile eelneb HIIT, siis ära ei taastu, selle jaoks on olemas treeningute planeerimine ja treeningpäevikud. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuid selline aeglane loksumine ajaliselt kestvam aitab lihtsalt kokkuvõttes kulutada rohkem kaloreid kui 10 - 20 min sutsakas.

Kõrge intensiivsusega treeningu järel jätkub rasvapõletus veel palju tunde pärast treeningu lõppemist ning vahel isegi ööpäev pärast treeningut.

http://www.kaaluabi.ee/news/activities/pekkidele-tuld

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×