Jump to content
cubs224

sysivesikud

Recommended Posts

probleem selline ,et olen kodust kaugel ja trenni pole teha võimalik ja kardan juurde võtta (juba väike kõht ette tulnd <_< ),sest söön põhiliselt toitu kus on siin suurem jaolt sysivesikud..aga nyyd tekkis võimalus õhtuti jooksmas või rullitamas käia ,et siis kysimus sjuke kas on mul ,sest kasu kui õhtuti jooksmas või rullitamas käin kui sysivesiku rikkast toitu sisse ajan?

(põhilised toidud tatar,kartul,riis,muna,makaronid,juurviljad,puuviljad ja leib sai kah,hommiku kelloks piimaga või mysli jogurtiga)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks sa ei taha või ei saa toitumist muuta? Miks valku ja rasva ei saa süüa?

töö on lihtsalt selline kus ma elan sjukses pommiaugus kus lihtsalt pole normaaseid asju myya ja yleyldse midagi siin ei ole:D aga tuunikala ja muna on sjuksed valgurikkad mida siin on ja pähklid ja juust aga juust ja pähklid mulle ei istu eriti <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
töö on lihtsalt selline kus ma elan sjukses pommiaugus kus lihtsalt pole normaaseid asju myya ja yleyldse midagi siin ei ole:D aga tuunikala ja muna on sjuksed valgurikkad mida siin on ja pähklid ja juust aga juust ja pähklid mulle ei istu eriti ;)

Kohupiima, muna, makaronid, (peale trenni juua kakaod)

Nii palju aega ikka, et hommikuti ja õhtuti jõuad mõned kätekad ja kõhukad teha ??

Mina jõuan enne kooli tunni ajaga(süüa, netis käia, paar seeriat kätekaid teha ja pesemas käia) - minu soovitused sulle on siin :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×